Dr. Raj Kishore Pani
(Ph.D in Astrology)
Mob: 8093176117, 9861934747
Khabar Odisha
ମେଷ ରାଶିର ଜାତକଧାରୀମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଶାରିରୀକ ଅସୁସ୍ଥତାର ଶିକାର ହେବେ । ପେଟରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ରହିବେ । ମନରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେବ । ଦୀର୍ଘଦିନରୁ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିବା ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିବ । ଆପଣଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ମା’ଙ୍କ ସହ ତିକ୍ତତା ରହିବ । ଘରେ ଶୁଭକର୍ମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଭାଗ୍ୟ ବଳରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ପିଲା ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ପୁତ୍ରରତ୍ନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଏ ସମୟରେ ଜାଗା କିଣିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ରହିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁ ସଂଘର୍ଷ କରିବା ପରେ ଚାକିରୀ ପାଇବେ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହାୟତା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଆଣି ଦେବ । ଅତ୍ୟଧିକ ଋଣ କରି ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତାର ଶିକାର ହେବେ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ନିଜର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ବଳରେ ଉତ୍ତମ ଧନ ଆୟ ହେବ । ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ କରିବେ । ବାହାରକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ବାହନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିବ । କୌଣସି ସାମୁହିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରି ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ ।
Khabar Odisha
ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକଧାରୀମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅସ୍ଥିରତା ଅନୁଭବ କରିବେ । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମନୋମାଳିନ୍ୟ ରହିପାରେ । ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତାର ବାତାବରଣ ରହିବ । ଏ ସମୟରେ ଘରେ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଖବର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିବ । ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସ୍ଥାପନ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟଶୈଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଯ କରିବ । ସମାଜରେ ଖ୍ୟାତି ବଢ଼ିବ । ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ବିଦେଶ ଗସ୍ତ କରିବେ । କୌରସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ନୂତନ ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ଧନବୃଦ୍ଧିର ସମୟ ରହିବ । ସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଦୀର୍ଘଦିନର କଳହ ସମାଧାନ ହେବ । କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରି କ୍ଷତି ସହିବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ହେବାର ଯୋଗ ରହିବ । ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଭାଇମାନଙ୍କ ସହ ଉତ୍ତମ ବୁଝାମଣା ରହିବ । ଘରର ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକମାନେ ମାନସିକ ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତାର ଶିକାର ହେବେ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ଥଣ୍ଡା କଫର ଶିକାର ହେବେ । ଶରୀର ପ୍ରାୟତଃ ଅସୁସ୍ଥ ରହିବ । ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ମଧ୍ୟ ବିଚଳିତ ରହିବେ । ପରିବାରରେ ଅପ୍ରୀତିକର ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ମନରେ ଡର ବଢ଼ିବ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମୟରେ ସନ୍ଦେହ ଆପଣଙ୍କୁ ବିବ
Khabar Odisha
ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକଧାରୀମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ରୋଗମୁକ୍ତ ଏବଂ ଶତ୍ରୁ ବିଜୟୀ ରହିବେ । କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାଲି ମକଦ୍ଦମା ଆଦିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଋଣ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିବ । ଦୀର୍ଘଦିନର ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉଭୟଙ୍କ ଭିତରେ ବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବ । ପିତାମାତା ଏବଂ ପରିବାରର ପ୍ରେତ୍ୟକ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ବୁଝାମଣା ରହିବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ନାରୀମାନେ ଶାରିରୀକ ପୀଡା ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିବେ । ସମାଜ କଲ୍ୟାଣରେ ଇଛା ବଢ଼ିବ । ଅନ୍ୟକୁ ସହାୟତା କରିବାରେ ସମୟ କଟିବ । ପିଲାମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଣୀ ଲାଭ କରିବେ । ପିଲାମାନେ କଳାପ୍ରତି ଆକୃଷ୍ଟ ହେବେ । ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ରହିବାର ଅଧିକ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ଆଶାନୁରୂପ କର୍ମପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବାଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ । ନିଜର କର୍ତ୍ତବ୍ୟପରାୟଣ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ପଦପ୍ରାପ୍ତର ଅବସର ପାଇବେ । ବଡମାନଙ୍କ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ବଡ ଭାଇଙ୍କ ସହ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ । ବୁଝାମଣା ଦ୍ୱାରା ପରିବାରରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବେ ।
Khabar Odisha
କର୍କଟ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ରକ୍ତଚାପର ଶିକାର ହେବେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସଫଳତା ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ । ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବ ପ୍ରବଣତାର ଶିକାର ହେବେ । କନ୍ୟା ସନ୍ତାନ ହେବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କୋର୍ଟ କଚେରୀରେ ଅସଫଳତା ଲାଭ ହେବ । ଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ । ପେଟ ରୋଗର ଶିକାର ହେବେ । ପିଲାମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଖରାପ ରହିବ । ନାରୀମାନେ ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତାର ଶିକାର ହେବେ । ବୈବାହିକ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅସ୍ଥିରତା ଲାଗି ରହିବ । ଉଭୟଙ୍କ ଭିତରେ ମନୋମାଳିନ୍ୟ ଲାଗି ରହିବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥ ରହିବ । ପାଣିଜନିତ ଦୁର୍ଘଟଣା ଭୟ ରହିବ । ଜଳଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅର୍ଥବ୍ୟୟ କରି ଭାଗ୍ୟୋଦୟ ଲାଭ କରିବେ । ଗୁରୁଜନଙ୍କ ଆର୍ଶୀବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ପରିବାରରେ ବୈବାହିକ କାର୍ଯ୍ୟ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେବ । ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସ୍ଥାପନ କରିବେ । ବହୁଦିନର ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ । ପରିବାରରେ କୌଣସି ସଦସ୍ୟ ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ହେବ । ଉତ୍ତମ ଲୋକସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ । ଅର୍ଥହାନିର ଭୟ ରହିବ । ସୌଖିନ ସାମଗ୍ରୀ ନଷ୍ଟ ହେବ । ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରି ନିଜର କ୍ଷତି କରିବେ । ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସଫଳ ହେବେ । ଏଥିପାଇଁ ଭାବି ବିଚାରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ
Khabar Odisha
ସିଂହ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଲାଭ କରିବେ । ନୂତନ ବ୍ୟାପାର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ପାଇବେ । ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିବ । ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ରହିବ । ନୂତନ ବାହନ କିଣିବାର ଅବସର ପାଇବେ । ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତି ବିକ୍ରୟ କରି ଲାଭବାନ ହେବେ । ଅଳସୁଆମି ଅଧିକ ବଢ଼ିବ । ପାଠପଢ଼ାରେ ଅଗ୍ରଣୀ ଲାଭ କରିବେ । ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବେ । ଶରୀର ପ୍ରାୟତଃ ସୁସ୍ଥ ରହିବ । ଦୀର୍ଘଦିନର ଉତ୍ତମ ଥିବା ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ଆସିବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ବାହାରକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ଅଚାନକ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିବ । କୌଣସି ଅପରାଧ ଭୁଲବଶତଃ ହୋଇଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ମାସର ଶେଷଭାଗରେ ସଂଘର୍ଷ ଭିତରେ ଦିନ କଟାଇବେ । ରାଜକୀୟ ଦଣ୍ଡ ଭୋଗ କରିବେ । ଶାରିରୀକ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସୁସ୍ଥତାର ଶିକାର ହେବେ । କୌଣସି ବନ୍ଧୁ ଠାରୁ ସହାୟତା ମିଳିବ । ନିଜର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ବଳରେ ନିଜକୁ ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିବେ । ବାହାରକୁ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଋଣ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅହିତକର ହେବ ।
Khabar Odisha
କନ୍ୟା ରାଶିର ଜାତକଧାରୀମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଶାରିରୀକ ସୁସ୍ଥତା ଲାଭ କରିବେ । ସାନମାନଭ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ । ଦୁଃସାଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ । ଆତ୍ମବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ନିଜର କର୍ମନିଷ୍ଠା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଆଣିଦେବ । ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁତାପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବହାରରେ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ବାକ୍‌ ଶକ୍ତିରେ ଲାଭବାନ ହେବେ । ଲୋକସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ନିଜର ମାନବିକତା ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକକଲ୍ୟାଣ କରିବେ । ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରୟାସ କଲେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ପିଲାମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ମାନ ବଢ଼ାଇବାରେ ସହାୟକ ହେବେ । ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ବିଦେଶ ଗସ୍ତ କରିପାରିବେ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିବ । ଆକସ୍ମିକ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ । ନୂତନ ବିବାହ କରିଥିବା ଦମ୍ପତ୍ତି ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଖଲାଭ କରିବେ । ପରିବାରରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଭିତରେ ଉତ୍ତମ ବୁଝାମଣା ରହିବ । ମାସର ଶେଷଭାଗରେ ଶାରିରୀକ ଅସୁସ୍ଥତାର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିବ । ଧର୍ମ ଉପରେ ପ୍ରବଳ ବିଶ୍ୱାସ ରହିବ । ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ଦ୍ୱାରା ଲାଭବାନ ହେବେ । ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ନୂତନ ଘର ନିର୍ମାଣ କରିବେ । ଧାର୍ମିକ ଅନୁଷ୍ଠାନର ଯୋଗଦାନ କରିବେ । ଦାନଧର୍ମ କରି ପୁଣ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ ।
Khabar Odisha
ତୁଳା ରାଶିର ଜାତକଧାରୀମାନେ ମାସ ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ପରିବାରରେ ଉତ୍ତମ ବାତାବରଣ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିବେ । ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିବ । ଧନ ସଞ୍ଚୟ ହେବ । ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଶିକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ପରିବାର ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବେ । ବିଦେଶ ଗସ୍ତ କରିବେ । ଚାକିରୀରେ ଉତ୍ତମ ପଦ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ସମାଜରେ ଜନକଲ୍ୟାଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜର ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଗଦାନ କରିବେ । ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ରତି ସମାନ ନ୍ୟାୟ କରିବେ । କୋର୍ଟ କଚେରୀରରେ ସଫଳତା ଅର୍ଜନ କରିବେ । ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବ ପ୍ରବଣତାର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିବ । ପରିବାରରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣାର ଶିକାର ହେବେ । ବିନା କାରଣରେ ଯାତ୍ରା କରି ଆର୍ଥିକ ଏବଂ ଶାରିରୀକ କଷ୍ଟ ପାଇବେ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ପିଲାମାନେ ଉତ୍ତମ ଶିକ୍ଷା ଲାଭ କରିବେ । ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ହେବେ । ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦ ରହିବ । ଭାଇ ଭାଇଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେବ । ସଟ୍ଟା ଲଟେରୀ ଇତ୍ୟାଦିରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ । ସହଜ ଉପାୟରେ ଧନ ଅର୍ଜନ କରିବେ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଗରେ ରହିବ । ଆପଣ ନିଜର ଧାର୍ମିକ ନିଷ୍ଠା ବଳରେ ନିଜର ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ । ପିଲାମାନେ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ଉତ୍ତମ କର୍ମପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ ।
Khabar Odisha
ବିଛା ରାଶିର ଜାତକଧାରୀମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧି ସ୍ୱଭାବ ରହିବ । ଏଥିପାଇଁ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ଅତ୍ୟଧିକ ଥଣ୍ଡା ଏବଂ ମୁଣ୍ଡ ବିନ୍ଧାର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିବ । ଘରେ ପରିବାରରେ ଅସୁସ୍ଥତାର ବାତାବରଣ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କୁ ଅର୍ଥହାନିର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିପାରେ । ନିକଟୀୟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ବିଶ୍ୱାସଘାତର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିବ । ଋଣ ଆକାରରେ ଦେଇଥିବା ଅର୍ଥ ମିଳିବାରେ ବିଳମ୍ବ ହେବ । ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତାରେ କଠିନରୁ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିବ । ପିଲାମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ । ମହିଳାମାନେ ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ହେବେ । ସମାଜ କଲ୍ୟାଣରେ ମହିଳାମାନେ ଆଗରେ ରହିବ । ଦୀର୍ଘଦିନର ହୋଇଥିବା ଦୁଃସାଧ୍ୟ ରୋଗରୁ ଉପଶମ ପାଇବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ । ବୈବାହିକ ଦାମ୍ପତ୍ତ୍ୟ ଜୀବନରେ ବିଚ୍ଛେଦ ରହିବ । ଉତ୍ତମ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିବ । ଛଳନାର ଶିକାର ମଧ୍ୟ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅବସ୍ଥା ଉତ୍ତମ ରହିବ ନାହିଁ । ଆପଣ ପିତାଙ୍କ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ହେବେ ।
Khabar Odisha
ଧନୁ ରାଶିର ଜାତକଧାରୀମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଳାସବ୍ୟସନରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ କରିବେ। ଏଥିପାଇଁ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାର ଶିକାର ହେବେ । ବିନା କାରଣରେ ଯାତ୍ରା କରି ଅତ୍ୟଧିକ ଚାପର ଶିକାର ହେବେ । ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥ ରହିବ । ମନୋବଳ ଧିରେଧିରେ ବଢ଼ିବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ପରିବାରରେ ଅସ୍ଥିରତା ରହିବ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ସଦସ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ମାନସିକତାର ଶିକାର ହେବେ । ସଞ୍ଚିତ ଧନ ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ । ସାନମାନଙ୍କ ସହ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ଧର୍ମପରାୟଣ ସ୍ୱଭାବ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରିବ । ପରିବାର ଏବଂ ସମାଜରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ନ୍ୟାୟ କରିବେ । ମାସର ଶେଷଭାଗରେ ଉତ୍ତମ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିବ । ବଡଭାଇଙ୍କ ସହିତ ଏବଂ ବଡମାନଙ୍କ ପାଖରେ ପ୍ରିୟପାତ୍ର ହେବେ । ଆଶାନୁରୂପ କର୍ମପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିବ । ନିଜର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମାଧ୍ୟମରେ ଉତ୍ତମ ପଦ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ସମାଜରେ ମାନବୀୟ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।
Khabar Odisha
ମକର ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ବଡମାନଙ୍କ ଆର୍ଶୀବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ଉତ୍ତମ ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିବ । ଆପଣଙ୍କ ଦିନଚର୍ଯ୍ୟା ଭୋଗବିଳାସରେ କଟିବ । ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ସ୍ୱୀକୃତ ହେବ । ଶାରିରୀକ ସୁସ୍ଥତା ରହିବ । ଶରୀରରେ ଅଧିକ ଥଣ୍ଡା ବଢ଼ିବ । ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁ ବଢ଼ିବେ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କଟୁତା ରହିବ । ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟରେ ଆଶାନୁରୂପ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । କୌଣସି ବନ୍ଧୁ ଦ୍ୱାରା ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ନିଜକୁ ଗୌରବାନ୍ୱିତ ମନେ କରିବେ । ମନ ଭିତରେ ପ୍ରବଳ ଡର ବଢ଼ିବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ବାହନ କିଣିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିବେ । ସୌଖୀନ ସାମଗ୍ରୀରେ ନଷ୍ଟ ହେବାର କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ । ଘରେ ନିଆଁ ଲାଗିବାର ଭୟ ରହିବ । ଅନ୍ୟକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି କଷ୍ଟ ସହିବାକୁ ପଡିବ । ଘରୁ ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ରହିବ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ କୋର୍ଟକଚେରୀ ମାଲିମକଦ୍ଦମା ଇତ୍ୟାଦିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ବିବ୍ରତ ରହିବେ । ଆକସ୍ମିକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବଡ ଆକାରରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ ।
Khabar Odisha
କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକଧାରୀମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଉତ୍ତମ ଆଶାନୁରୂପ କର୍ମପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର କର୍ମନିଷ୍ଠା ବଳରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବେ । ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ଅଧିକ ରହିବ । ଚେଷ୍ଯା କରି ଦୁଃସାଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ । ପରିବାରରେ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଭିତରେ ସାମାନ୍ୟ ମତପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ । ନାରୀମାନେ ନିଜକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିବେ । ପିଲାମାନେ ପାଠପଢ଼ାରେ ମନ ଲଗାଇବେ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ଶାରିରୀକ ସୁସ୍ଥତା ଲାଭ କରିବେ । ସାମୂହିକ କର୍ମରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । ସାନମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ । ମିଥ୍ୟା ଅପବାଦ ଏବଂ ନିଜର ସମ୍ମାନହାନୀର ଶିକାର ହେବେ । ଭୂସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ସମାଜରେ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଉତ୍ତମ ସୂସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିବ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପରୀକ୍ଷାରେ ଦୀର୍ଘଦିନରୁ ପ୍ରୟାସ କରି ଶେଷରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଶିକ୍ଷାକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଣୀ ଲାଭ କରିବେ । ଦୀର୍ଘଦିନରୁ ଚାଲୁଥିବା ମକଦ୍ଦମାରୁ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଦାମ୍ପତ୍ତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉତ୍ତମ ବୁଝାମଣା ରହିବ ନାହିଁ । ମହିଳାମାନେ ଛଳନାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି । ନୂତନ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ।
Khabar Odisha
ମୀନ ରାଶିର ଜାତକଧାରୀମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟହାନିର ଶିକାର ହେବେ । ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ନେଇ ସାମାନ୍ୟ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଯିବ । ନୂତନକର୍ମ ସଂସ୍ଥାନ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍ତମ ସୁସମ୍ପର୍କ ରଖି ସଫଳ ହେବେ । ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ରୋଗର ଶିକାର ହେବେ । ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଲାଭ କରିବେ । ଧାର୍ମିକ ବାତାବରଣରେ ରହିବାକୁ ଇଛା ରହିବ । ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ବାହାରକୁ ଯାତ୍ରା କରିବେ । ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ଭଗବାନଙ୍କ ଆର୍ଶୀବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ବିଦେଶରେ ବ୍ୟାପାର କରିବାର ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ମନରେ ଅସ୍ଥିରତା ଯୋଗୁଁ କ୍ଷୟକ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ । ଅନ୍ୟକୁ ଭରଷା କରି ନିଜର କ୍ଷତି କରିବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେବ । ପଦରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଭୁଲ ବୁଝାମଣାର ଶିକାର ହେବେ । ଅନ୍ୟକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ମନ ଭିତରେ ଭୟ ଦେଖାଦେବ । ଏ ସମୟରେ ଗୃହ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବା କ୍ଷତିକାରକ । ଭୂସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ହଜି ଯାଇଥିବା ବସ୍ତୁ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ସୌଖୀନ ବସ୍ତୁ କ୍ରୟ କରିବେ । ପ୍ରବଳ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ ହେବ । ନେତ୍ର ରୋଗରେ ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି । ବାହାରକୁ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିପାରେ ।