Dr. Raj Kishore Pani
(Ph.D in Astrology)
Mob: 8093176117, 9861934747
Khabar Odisha
ମେଷ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଭାଗ୍ୟବାନ ରହିବେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ମାତୃକୃପା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଧର୍ମ ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରି ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ମନ ମୁତାବକ କାମ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସ୍ଥିରତା ରହିବ । କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ ମତପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାବରେ କର୍ମ ବିଚ୍ୟୁତିର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ନୂତନ ବ୍ୟାପାର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବେ । ବଡ଼ ଭାଇଙ୍କ ସହଯୋଗ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ଧନ ବ୍ୟୟ କରିବେ । ମାନସିକ ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତାର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ବୈବାହିକ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିବ । ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ । ପ୍ରେମସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିବ । ଉତମ ବନ୍ଧୁ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢିବ । କୌଣସି ଧର୍ମସ୍ଥଳକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ମାସର ଶେଷଭାଗରେ ମୂଲ୍ୟବାନ ପଦାର୍ଥ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ନୂତନ ଗୃହ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବେ । ମା ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଚାନକ ଖରାପ ହେବ । ଅତ୍ୟଧିକ ଅର୍ଥହାନି ମୁଣ୍ଡବ୍ୟଥାର କାରଣ ହେବ । ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଅବସର ପାଇବେ । ପେଟରୋଗର ଶିକାର ହେବେ । ଅଚାନକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିବ ।
Khabar Odisha
ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସ ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଉତମ ରହିବେ । ମନରେ ଧର୍ମ ଚେତନା ଜାଗ୍ରତ ହେବ । କୌଣସି ଧର୍ମ ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିବେ । ସମାଜରେ ଲୋକ ପ୍ରଶଂସା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ବିଦେଶ ଗସ୍ତ କରିପାରିବେ । ପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ପୂର୍ଣ୍ଣରପେଣ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଶାରୀରିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ । ଦୀର୍ଘଦିନର କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ । କର୍ମପ୍ରାପ୍ତିର ଅବସର ପାଇବେ । ନୂତନ ବ୍ୟାପାର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବେ । ବ୍ୟାପାରରେ ଉତମ ଲାଭ ପାଇବେ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ବାପାଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ବାପାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ରହିବ । ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ସୌଖିନ ସାମଗ୍ରୀ ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ରହିବ । ଅତ୍ୟଧିକ ରକ୍ତଚାପର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଅଚାନକ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହେବେ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ବହୁ ସମସ୍ୟା ଭିତରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି । କୋର୍ଟକଚେରୀ ଇତ୍ୟାଦି ସମସ୍ୟା ଅଧିକ ଦେଖାଦେବ । ବିଶ୍ୱାସଘାତକତାର ଶିକାର ହେବେ । କାହାରିକୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ ଆପଣଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିବ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରୟାସ କରି ବିଫଳ ହେବେ ।
Khabar Odisha
ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତାର ଶିକାର ହେବେ । ଦୁର୍ଘଟଣାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିବ । ଏ ସମୟରେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସମୟରେ ଦକ୍ଷିଣଦିଗକୁ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ପରେ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ କର୍ମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ପରିବାରରେ ଉତମ ବୁଝାମଣାର ବାତାବରଣ ରହିବ । ଭାଇମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସୁ-ସମ୍ପର୍କ ରହିବ । କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତିର ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାବରେ ବଡ଼ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଅର୍ଥବ୍ୟୟ ଅଧିକ ହେବ । ଠକାମିର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ସୁବର୍ଣ୍ଣାବି ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ରହିବ । ପୈତୃକ ସମ୍ପତି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । କୋର୍ଟକଚେରୀ ମାଲିମକବ୍ଦମାରେ ଜୟଯୁକ୍ତ ହେବେ । ଦୀର୍ଘଦିନର ଶତ୍ରୁ ପରାସ୍ତ ହେବେ । କଳା ଅଭିନୟ ଇତ୍ୟାଦିରେ ପ୍ରୟାସ କରି ସଫଳ ହେବେ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ଆସିବ । ପରିବାରରେ ଅଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ଦେଖାଦେବ । ପିଲାମାନେ ରୋଗରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି । ନାରୀମାନେ ସମାଜରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ । ପର ଦୁଃଖରେ ସମଭାଗୀ ହେବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ ।
Khabar Odisha
କର୍କଟ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅସ୍ଥିରତା ଲକ୍ଷ୍ୟ । ପରିବାରରେ ମତଭେଦ ବଢିବ । ବିନା କାରଣରେ ଯାତ୍ରା କରି ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟାରେ ପଡ଼ିବେ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଉତମ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ ନାହିଁ । ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥତା ଯୋଗୁଁ ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ । ପେଟ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ ଦୁଃସାର୍ଦ୍ଧ ରୋଗ ଦେଖାଦେବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ରୋଗମୁକ୍ତ ରହିବେ । ସମସ୍ୟା ସମାଧାନର ବାଟ ଖୋଲିବ । ଧର୍ମ ଅନୁଷ୍ଠାନ କରି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ । ଭାଗ୍ୟବାନ ରହିବେ । ନିଜର ଭାଗ୍ୟ ବଳରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜୟଯୁକ୍ତ ହେବେ । ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢିବ । ଅନ୍ୟକୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରି ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ । ସନ୍ତାନମାନେ ସମାଜରେ ଉତମ ପଦ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ଚାକିରୀରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଯୋଗ ରହିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରୟାସ କରି ବିଫଳ ହେବେ । ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ କମିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିବ । ଅନିଦ୍ରାର ଶିକାର ହେବେ । ଅଚାନକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ନୂତନ ବାହନ କିଣିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିବେ । ରକ୍ତପାତର ଶିକାର ହେବେ । ଦୁଲର୍ଭ ବସ୍ତୁ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ ।
Khabar Odisha
ସିଂହ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ରୋଗମୁକ୍ତ ରହିବେ । ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବେ । ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଥିବା ସମସ୍ୟା କୋର୍ଟକଚେରୀ ମାଲିମକବ୍ଦମା ଇତ୍ୟାଦିରେ ଜୟଯୁକ୍ତ ହେବେ । ବୈବାହିକାଦି ମଙ୍ଗଳକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ପ୍ରଶସ୍ତ ରହିବ । ବିବାହର ସମୟ ସ୍ଥିରୀକୃତ ହେବ । ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟରେ ସ୍ଥିରତା ଆସିବ । ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନମୁଟାବ ରହିବ । ଗୃହ ଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ । ବିଶ୍ୱାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଘାତକ ସାଜିବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ଭୂ-ସମ୍ପତି କ୍ରୟ କରିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିବେ । ଉତମ ବନ୍ଧୁତା ସୃଷ୍ଟି ହେବ । ରାଜନୀତି ଏବଂ ସମାଜ ସେବାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଘରେ କୌଣସି ଶୋକ ସମ୍ବାଦ ଶୁଣିପାରନ୍ତି । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ଉତମ ଧନପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ଶୁଭ ସମ୍ବାଦ ମିଳିବ । ବିଦେଶ ଗମନର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ଅତ୍ୟଧିକ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ କରି ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ । ନିଜର ଆଶା ପରିପୂରଣ ହେବ । ରାଜଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସୁଖ ଦୁଃଖରେ ପରିଣତ ହେବ । ନିଜ ଭିତରେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ସହଯୋଗର ଭାବ ଗଢିବ ।
Khabar Odisha
କନ୍ୟା ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଅତ୍ୟଧିକ ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଯୋଗୁଁ ନିଜର କ୍ଷତି କରିବେ । ପିଲାମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅବନତି ଘଟିବ । ଦୁର୍ନିତୀର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ବିଦ୍ୟାକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ରୋଗୀମାନେ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ । ଶତ୍ରୁ ହ୍ରାସ ପାଇବେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ । ଆଧୁନିକ ସମାଜରେ ନିଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଜାୟ ରଖିବେ । ବିବାହରେ ବିଳମ୍ବ ଦେଖାଦେବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ନାରୀମାନେ ଘରୋଇ କଳହରେ ଲିପ୍ତ ରହି ଦୁଶ୍ଚିନ୍ତାର ଶିକାର ହେବେ । ମନ ଭିତରେ ଅସୁରକ୍ଷାଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଧର୍ମ ବଳରେ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ । ନୂତନ ଉପହାର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ପିଲାମାନେ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ବନ୍ଧୁ ବିବାଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ କର୍ମ ପ୍ରାପ୍ତିର ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ମାସରେ ଶେଷ ଭାଗରେ ଅଚାନକ ଅଥବ୍ୟୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ କରିବ । ଲୋକ ସେବାରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିବେ । ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଋଣ ଆକାରରେ ଦେଇଥିବା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ବିବାଦ ଉପୁଜିବାର ସମ୍ଭାବନାର ଅଧିକ ରହିବ । ଏଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ । ଘରୋଇ କଳହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଘର ଭିତରେ ଭାତୃବିବାଦ ବଢିବ । ଶତ୍ରୁବୃଦ୍ଧି ଏବଂ କୋର୍ଟକଚେରୀ ବିବାଦ ବଢିବ । ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବା କ୍ଷତିକାରକ ହେବ ।
Khabar Odisha
ତୁଳା ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଲାଭ କରିବେ । ବାହନ କିଣିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିବେ । ଭୂମି କ୍ରୟ କରି ନୂତନ ଗୃହାରମ୍ଭ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବେ । ମାତୃବିୟୋଗ ଦେଖାଦେବ । କୌଣସି ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ପିଲାମାନେ ନୂତନ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରୟାସ ବିଦ୍ୟାକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ କରାଇବ । ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଉତମ ଶ୍ରେଣୀରେ ଉତୀର୍ଣ୍ଣ ହେବେ । ଆପଣ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବେ । ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ରୋଗରେ ସୁଧାର ଆସିବ । ସାର୍ବଜନୀନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅର୍ଥବ୍ୟୟ କରିବେ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ବୈବାହିକ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିବ । ସପରିବାର କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିବେ । ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସ୍ଥାପନ କରିବେ । ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଏ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଉତମ ଥିବାରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଫଳତା ଅର୍ଜନ କରିବେ । ମାସର ଶେଷଭାଗରେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେବ । କର୍ମବିଚ୍ୟୁତି ଘଟିବ । ଚାକିରୀରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ହେବ । ଅଚାନକ ଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ । ଜ୍ୟେଷ୍ଠମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଅଚାନକ ଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବେ । ଧର୍ମ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଇତ୍ୟାଦି କରିବାର
Khabar Odisha
ବିଛା ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଶାରୀରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ନୀ ରୋଗ ରହିବେ । ସାନ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେଣ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ପାଖରେ କାମ କରୁଥିବା କର୍ମଚାରୀମାନେ ବିଶ୍ୱାସଘାତକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଲୋକମାନେ ଶତ୍ରୁତା କରିବେ । କୌଣସି ନୂତନ ଧନ ସମ୍ପତି କିଣିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ବନ୍ଧୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ରକ୍ତପାତର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ସ୍ଥାବର ସମ୍ପତି ପ୍ରାପ୍ତିରେ କଷ୍ଟ ହେବ । ମାସର ମାଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ବିଦେଶ ଗସ୍ତ କରିବେ । ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗକୁ ଯାତ୍ରା କଲେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହେବେ । ସୌଖୀନ ସାମଗ୍ରୀ ନଷ୍ଟ କିମ୍ବା ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ରହିବ । ପିଲାମାନେ ବିଦ୍ୟାକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ । ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ହେବେ । ଘରେ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ କର୍ମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଦୁର୍ଲଭ ବସ୍ତୁ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ରୋଗମୁକ୍ତ ରହିବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିବ । ନୂତନ ବ୍ୟାପାର ବାଣିଜ୍ୟ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିପାରିବେ । ବ୍ୟାପାରରେ ଉତମ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଋଣ ଆକାରରେ ଦେଇଥିବା ଧନ ମିଳିବ ନାହିଁ । କୌଣସି ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ଆସିବ ।
Khabar Odisha
ଧନୁ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ଏବଂ ଧନ ସଂଚୟ କରିବେ । ପରିବାରର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉତମ ବୁଝାମଣା ରଖିବେ । ପରିବାରର ଅସୁସ୍ଥତା ଲାଗି ରହିବ । ଶାରୀରିକ ଏବଂ ବୈଦିକ ବିକାଶ ହେବ । ପର ଦୁଃଖରେ ସମଭାଗୀ ହେବେ । ନୂତନ ବାହନ କିଣିବେ । କୌଣସି ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଏ ସମୟରେ ଯାତ୍ରା କଲେ ନିଜର କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହେବ । ବିଶେଷ କରି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ପଶ୍ଚିମ ଦିଗକୁ ଯାତ୍ରା କରିବା ନିଷେଧ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ସ୍ଥାବର-ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତି କିଣିବାର ଯୋଗ ରହିବ । ମନ ଭିତରେ ସ୍ଥିରତା ରହିବ । ବାହନ ଚୋରି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ଅତିଷ୍ଠ ହେବେ । ଲୋଭରେ ପଢି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ବୁଝି ବିଚାର ନ କରି କଲେ ବଡ଼ ଧରଣର କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ମାସର ଶେଷରେ କୌଣସି ବିବାଦରେ ପଶି କୋର୍ଟକଚେରୀ ମାଲି ମକବ୍ଦମାରେ ଶାରୀରିକ, ମାନସିକ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କଷ୍ଟ ସହିବେ । ଦୀର୍ଘଦିନର ଥିବା ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଏ ସମୟରେ ଭୟଙ୍କର ରୂପ ନେବ । ଋଣ ଦେବା କିମ୍ବା ନେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟଦାୟକ ହେବ ।
Khabar Odisha
ମକର ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଥଣ୍ଡା ଜ୍ୱରରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ରହିବେ । ମନ ଭିତରେ ପ୍ରବଳ ଅସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଶିଘ୍ରତା ଦେଖାଦେବ । ଉତମ ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିବ । ଋଣ ଆକାରରେ ଦେଇଥିବା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ପରିବାରରେ ମତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ବଢିବ । ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ । କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ଉତମ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ସନ୍ତାନ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ପୈତୃକ ସମ୍ପତି ପ୍ରାପ୍ତିରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ । ପିଲାମାନେ ବିଦ୍ୟାକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ । ନାରୀମାନେ ପାରିବାରିକ କଳହ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ । ମାସର ମଧ୍ୟମଭାଗରେ ରୋଗମୁକ୍ତ ରହିବେ । ଦୁର୍ଲଭ ବସ୍ତୁ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ପିତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସଦାସର୍ବଦା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ଘରେ କୌଣସି ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣା ଘଟିପାରେ । ଏ ସମୟରେ ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରତିଶତ ଉତମ ଥିବାରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ହିଁ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ଧର୍ମପରାୟଣ ହେବେ । ଧନ ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ଲିପ୍ତ ରହି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଲାଭ କରିବେ । ବିଦ୍ୟାକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଉରୋତର ଉନ୍ନତି ହେବ । ପରୀକ୍ଷାରେ ଉତୀର୍ଣ୍ଣ ହେବେ । ନାରୀମାନେ ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ହେବେ ।
Khabar Odisha
କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଅର୍ଥହାନିର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଭୋଗବିଳାସରେ ଲିପ୍ତ ରହି ନିଜର କ୍ଷତି କରିବେ । ପାଦରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଦୂରଯାତ୍ରା କଲେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉଭୟଙ୍କ ଭିତରେ ମତାନ୍ତର ମନାନ୍ତର ରହିବ । ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ରହିବ । ମୂଲ୍ୟବାନ ପଦାର୍ଥ ହଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ଶାରୀରିକ ସୁସ୍ଥତା ଲାଭ କରିବେ । ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସ୍ୱଭାବରେ ପରିବର୍ତନ ଆସିବ । ପରିବାରରେ ପ୍ରତ୍ୟେକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ଏତେ ଉତମ ରହିବ ନାହିଁ । ଆନ୍ତରିକତାର ଅଭାବ ଅନୁଭବ କରିବେ । ସମାଜରେ ନିଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏବଂ ସମ୍ମାନ ହ୍ରାସ ପାଇବ । ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ରୋଗରେ ଗ୍ରସିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ସୌଖୀନ ସାମଗ୍ରୀ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ଘରେ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ କର୍ମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଶତ୍ରୁ ବିଜୟୀ ଏବଂ ନୀରୋଗୀ ରହିବେ । ସମାଜରେ ଦୁଃଖୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଦାନଧର୍ମ କରି ପୂଣ୍ୟ କମାଇବେ । ମନ୍ଦିର ଇତ୍ୟାଦି ନିର୍ମାଣ କରିବାର ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ରାଜକୀୟ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ବିଫଳ ହେବେ । ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ଭିତରେ ବିଦ୍ୱେଷଭାବ ରହିବ । ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ଅନ୍ୟ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ସମସ୍ୟାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି । ଏଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ।
Khabar Odisha
ମୀନ ରାଶିର ଜାତକମାନେ ମାସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଉତମ ଧନ ଆୟୁ କରିବେ । ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିବ । ବଡ଼ଭାଇଙ୍କ ସହିତ ଉତମ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବେ । ପିଲାମାନଙ୍କ ବିବାହାଦି ମାଙ୍ଗଳିକ କର୍ମ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ । ଅଚାନକ ଧନ ବ୍ୟୟରେ ମଧ୍ୟ କୋଧିତ ରହିବେ । ବଡ଼ ଧରଣର କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ । ପ୍ରେମପ୍ରୀତିରେ ଲିପ୍ତ ରହି ଘରେ କିମ୍ବା ବାହାରେ ନିନ୍ଦିତ ହେବେ । ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ବଢିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କିମ୍ବା ବିଚ୍ୟୁତିର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ । ଆର୍ଥିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ବିକାଶରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ । ମାସର ମଧ୍ୟମ ଭାଗରେ ଘରଠୁ ବାହାରେ ଅର୍ଥାତ ବିଦେଶରେ ନିଜକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିପାରିବେ । କୌଣସି ବ୍ୟାପାର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରି ସଫଳ ହେବେ । ବ୍ୟାପାରରେ ଲାଭ ବା ଉନ୍ନତି ହେବ । ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ରହିବ । କୌଣସି ସଂକ୍ରମିତ ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ ହେବେ । ସ୍ତ୍ରୀମାନେ ଧର୍ମ ପରାୟଣ ହେବେ । ଧର୍ମ ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ଲିପ୍ତ ରହି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଲାଭ କରିବେ । ମାସର ଶେଷ ଭାଗରେ ଚାକିରୀରେ ପଦୋନ୍ନତି ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ନୂତନ କର୍ମ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ । ଅନିଦ୍ରାର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ପୈତୃକ ସମ୍ପତି ପ୍ରାପ୍ତି କରିବାରେ ବାଧା ଆସିବା ଜାଗାବାଡ଼ି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କୋର୍ଟକଚେରୀ ଦ୍ୱାରା ହିଁ ବିଳମ୍ବରେ ହେବ । ଦୀର୍ଘଦିନରୁ ପ୍ରୟାସ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଫଳ ହେବେ ।