For English Prss ctrl+g
Khabar Odisha:OPSC-Asst-Section-Officer-Online-Form-2018-Khabar-Odisha-Employment-Section

ଓଡିଶା ସରକାରୀ ନିଯୁକ୍ତି: ଏହି ବିଭାଗରେ ୫୦୦ ପଦବୀ ଖାଲି, ଡିଗ୍ରୀ ସହ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଜାଣିଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀ କରିପାରିବେ ଆବେଦନ

ଓଡିଶା ଲୋକସେବା ଆୟୋଗ(ଓପିଏସସି)ରେ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ସେକ୍ସନ ଅଫିସର(ଗ୍ରୁପ-ବି)ରେ ଭର୍ତ୍ତି ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଓଡିଶା ଗୃହ ବିଭାଗ ଅଧୀନ ଓଡିଶା ସଚ୍ଚିବାଳୟ ସେବାରେ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ଅନେକ ବର୍ଷ ପରେ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଡିଗ୍ରୀ ସହ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଜାଣିଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହି ପଦ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ ଏବଂ ଯୋଗ୍ୟତା ଓ ନୋଟିସ ନିମ୍ନରେ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/09/2018
Khabar Odisha:Vijaya-Bank-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-330-Probationary-Asst-Manager-Posts

ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ନିଯୁକ୍ତି: ୩୩୦ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି, ଅନଲାଇନରେ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ବିଜୟା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରୋବାସିୟନାରୀ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର (କ୍ରେଡିଟ୍) ପଦବୀରେ ଜେଏମଜି ସ୍କେଲ-୧ରେ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ, ଯୋଗ୍ୟତା ଓ ନୋଟିସ ଦେଖି ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ । ଅଧିକନ୍ତୁ ନିମ୍ନରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଗଲା

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 13/09/2018
Khabar Odisha:OPSC-Dental-Surgeon-Online-Form-2018-Apply-Online-Khabar-Odisha-Employment-Section

ଓଡ଼ିଶା ସରକାରୀ ନିଯୁକ୍ତି: ଦନ୍ତ ଚିକିତ୍ସକ ହେବା ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ, ୬୧ ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି

ଓଡ଼ିଶା ଲୋକସେବା ଆୟୋଗ (ଓପିଏସଏସି) ପକ୍ଷରୁ ଦନ୍ତ ଚିକିତ୍ସକଙ୍କ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ଅଧୀନ ଓଡିଶା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସେବା(ଡେଣ୍ଟାଲ) କ୍ୟାଡରରେ ଗ୍ରୁପ ଏ(ଜୁନିୟର) ବିଭାଗରେ ଅନୁସୂଚିତ ଜାତି ଓ ଜନଜାତି ବର୍ଗର ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ହିଁ କେବଳ ଏହି ପଦବା ପାଇଁ ଆବେଦନ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 05/09/2018
Khabar Odisha:OPSC-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-218-Odisha-Civil-Services-Exam-Khabar-Odisha-Recruitment

ଓଏଏସ୍ ଅଫିସର ହେବାର ସୁଯୋଗ, ୨୧୮ ପଦବୀ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଓଡିଶା ପ୍ରଶାସନିକ ସେବା(ଓଏଏସ୍) ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଲାଇଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର। ଓଡିଶା ଲୋକସେବା ଆୟୋଗ (ଓପିଏସସି) ପକ୍ଷରୁ ଏଥିପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ବାହାରିଛି। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ, ତାରିଖ ଓ ନୋଟିସ ଦେଖି ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 02/09/2018
Khabar Odisha:KVS-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-8339-Posts-Khabar-Odisha-Employment-Section

କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ନିଯୁକ୍ତି: ୮୩୩୯ ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି, ଅନଲାଇନରେ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଅଧ୍ୟାପକ ବା ଅଧ୍ୟାପିକା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର। କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସଂଗଠନ(କେଭିଏସ୍), ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ପକ୍ଷରୁ ଏ ସମ୍ବନ୍ଧିୟ ବିଭିନ୍ନ ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ବାହାରିଛି। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ ଏବଂ ନୋଟିସକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖି ଅନଲାଇନରେ ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ । ନିମ୍ନରେ ଅଧିକନ୍ତୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଗଲା -

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 26/08/2018
Khabar Odisha:indian-navy-force-recruitment-for-air-traffic-and-pilot

ଭାରତୀୟ ନୌସେନାର ପଦବୀ ଖାଲି : ଦରମା ୬୦,୦୦୦ରୁ ଅଧିକ

ଭାରତୀୟ ନୌସେନା (ନାଭି) ରେ ଏୟାର ଟ୍ରାଫିକ କଂଟ୍ରୋଲର ଓ ପାଇଲଟ ପାଇଁ ଖାଲି ପଦ ବାହାରିଛି । ଉପଯୁକ୍ତ ପ୍ରର୍ଥାମାନଙ୍କ ଚୟନ ମାନ୍ୟତାପ୍ରାପ୍ତ ସଂସ୍ଥାରୁ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀରୁ ଇଂଜିନିୟରିଂ ଡିଗ୍ରୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଯୋଗ୍ୟତା ଆଧାରରେ କରାଯିବ । ଆବେଦନକାରୀ ୨୦୧୮ ସେପେଟମ୍ବର ୧୪ ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ଆବେଦନ କରି ପାରିବେ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 21/08/2018
Khabar Odisha:NHM-Odisha-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-District-Accounts-Manager--AM-Posts--Read-more-NHM-Odisha-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-District-Accounts-Manager--AM-Posts-Khabar-Odisha-Employeement-Section

ନିଯୁକ୍ତି: ଓଡ଼ିଶା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗରେ ୨୧ଟି ପଦବୀ ଖାଲି, ଅନଲାଇନରେ ଆଜିଠୁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଦୁଇଟି ପଦବୀରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ୧୭.୦୮.୨୦୧୮ରେ ଏହି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ନୋଟିସ ଜାରି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଦୁଇଟି ପଦରେ ମୋଟ ୨୧ଟି ପଦବୀ ଖାଲି ରହିଥିବା ନୋଟିସରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଡିଷ୍ଟ୍ରିକ୍ଟ ଆକାଉଣ୍ଟସ୍ ମ୍ୟାନେଜର ଏବଂ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 17/08/2018
Khabar Odisha:IBPS--recruitment-4102-post-vacancy

ଆଇବିପିଏସ ନିଯୁକ୍ତି: ପିଓ-୮ ପାଇଁ ୪୧୦୨ ପଦ ଖାଲି, ମାସିକ ଦରମା ୪୦,୦୦୦

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଅଗଷ୍ଟ ୧୦ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଇଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ ଅଫ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ପରର୍ସନାଲ ସିଲେକସନ(ଆଇପିଏସ) ପିଓ-୮ ପାଇଁ...

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 10/08/2018
Khabar Odisha:cat-2018-registration-starts-today-know-how-to-fillup-form

ଆଇଆଇଏମ କ୍ୟାଟ୍ ୨୦୧୮: ଆଜିଠୁ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ ଆରମ୍ଭ, ଏମିତି ପୂରଣ କରିବେ ଫର୍ମ

କ୍ୟାଟ୍ ୨୦୧୮ର ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଅଫିସିଆଲ ୱେବସାଇଟରେ ଲଗ ଇନ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆସନ୍ତା ନଭେମ୍ବର ୨୫ ତାରିଖ ଦିନ ୧୪୭ଟି ସହରରେ ଏହି ପରୀକ୍ଷା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ସେପ୍ଟେମ୍ବର

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 08/08/2018
Khabar Odisha:north-eastern-railway-recruitment-2018-for-954-gateman-post

୧୦ମ ପାସଙ୍କ ପାଇଁ ରେଲୱେରେ ନିଯୁକ୍ତି: ନିଶୁକ୍ଳ ଆବେଦନ, ଦରମା ୨୫ହଜାର

ଉତର ପୂର୍ବ ରେଲୱେରେ ୯୫୪ଟି ଗେଟମ୍ୟାନ ଭର୍ତି ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ ହୋଇଛି । ଇଛୁକ ଆବେଦନକାରୀମାନେ ୨୦୧୮ ଅଗଷ୍ଟ ୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆବେଦନ କରି ପାରିବେ । ସମସ୍ତ ବର୍ଗ ପାଇଁ ନିଶୁକ୍ଳ ଆବେଦନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିଛି । ଆବେଦନକାରୀ ସଂପୃକ୍ତ ୱେବସାଇଟରେ ଯାଇ ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆଗାମୀ ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ପାଇଁ ଅନଲାଇନ ଆବେଦନ ପତ୍ରକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ ରଖି ନିଅନ୍ତୁ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 02/08/2018
Khabar Odisha:7th-pay-commission-government-jobs-available-in-india-post-office-recruitment-2018-drive-salary-rs-63200424648

ସପ୍ତମ ବେତନ ଆୟୋଗ: ଡାକ ବିଭାଗରେ ବାହାରିଛି ଚାକିରୀ, ଦରମା ୬୩,୨୦୦ଟଙ୍କା

ଯଦି ଆପଣ ଭାରତୀୟ ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସ ବିଭାଗରେ ଚାକିରୀ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର । ଡାକ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ୭ମ ବେତନ ଆୟୋଗରେ ମାଟ୍ରିକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଷ୍ଟାଫ ଡ୍ରାଇଭର ପଦବୀରେ ଚାକିରୀ କରିବା ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଇଚ୍ଛୁକ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀମାନେ ୨୦୧୮ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୭

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 28/07/2018
Khabar Odisha:Bhubaneswar-Municipal-Corporation-Consultant--Sr-Consultant-Posts-Recruitment-Khabar-Odisha-Section

ଭୁବନେଶ୍ୱର ମହାନିଗର ନିଗମରେ ପଦବୀ ଖାଲି, ଏମିତି କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ମହାନିଗର ନିଗମ(ବିଏମସି) ପକ୍ଷରୁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ୨ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଚୁକ୍ତିଭିତ୍ତିକ ଆଧାରରେ ଚାକିରୀ କରିବେ। ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ କନ୍ସୁଲଟାଣ୍ଟ ଓ ସିନିୟର କନ୍ସୁଲଟାଣ୍ଟ ପଦରେ ରହିବା ନେଇ ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି। ଅଧିନ୍ତୁ ବିବରଣୀ ନିମ୍ନରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଗଲା-

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 26/07/2018
Khabar Odisha:SSC-Recruitment-2018-Apply-For-54953-Posts-at-ssconlinenicin-Registration-Begins-Today

ଦଶମ ପାସଙ୍କ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି: କନଷ୍ଟେବଳରେ ୫୫ ହଜାର ପଦବୀ ଖାଲି, ମାସେ ଭିତରେ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଷ୍ଟାଫ ସିଲେକ୍ସନ କମିଶନ(ଏସଏସସି) ପକ୍ଷରୁ କନଷ୍ଟେବଳ(ଜେନେରାଲ ଡ୍ୟୁଟି) ୫୪ ହଜାର ୯୫୩ ପଦବୀରେ ଭର୍ତ୍ତି ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ବିଏସଏଫ, ସିଆଇଏସଏଫ, ସିଆରପିଏଫ, ଆଇଟିବିପି, ଏସଏସବି, ଏନଆଇଏ, ଏସଏସଏଫ ଏବଂ ଆସାମର ସୁରକ୍ଷା ବଳରେ ଯୋଗ୍ୟ ବିବେଚିତ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ରହିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 21/07/2018
Khabar Odisha:indian-railway-recruitment-group-c-and-group-d-applicants-to-get-second-chance

ରେଲୱେର ୯୦ହଜାର ପଦବୀରେ ଭର୍ତ୍ତି, ଗ୍ରୁପ ସି ଏବଂ ଡିରେ ପୁଣି ଥରେ କରିପାରିବେ ଆବେଦନ

ରେଲୱେର ୯୦ ହଜାର ପଦବୀରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଭର୍ତ୍ତିୀ ପାଇଁ ହେବାକୁ ଥିବା ପରୀକ୍ଷା ପୂର୍ବରୁ ରେଲୱେ ନିଯୁକ୍ତି ବୋର୍ଡ ଜୁଲାଇ ୧୨ତାରିଖକୁ ଆପ୍ଲିକେଶନ ଷ୍ଟାଟସ ଲିଙ୍କ...

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 19/07/2018
Khabar Odisha:Delhi-University-Recruitment-2018-–-Walk-in-for-71-assistant-professor-Posts

ଦିଲ୍ଲୀ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ୭୧ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପ୍ରଫେସର ପଦବୀ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି

ଲ୍ଲୀ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପ୍ରଫେସର ପଦବୀରେ ରହିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛୁକ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇ ପଦବୀରେ ରହିପାରିବେ। ସୂଚଚନା ଥାଉ କି ଏହା ଚୁକ୍ତିଭିତ୍ତିକ ବା ଗେଷ୍ଟ ଫ୍ୟାକଲ୍ଟି ହିସାବରେ ନିଆଯାଉଛି। ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ନିଜ ଧାର୍ଯ୍ୟ ତାରିଖ ଦିନ ଯାଇ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 12/07/2018
Khabar Odisha:Odisha-Police-Recruitment-2018-–-3743-Constable-Posts--Khabar-Odisha-Recruitment-Section

ଦଶମ ପାସଙ୍କ ପାଇଁ ଓଡିଶା ପୋଲିସରେ ଚାକିରୀ, ୩୭୪୩ କନଷ୍ଟେବଳ ପଦବୀ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଓଡ଼ିଶା ପୋଲିସରେ କନଷ୍ଟେବଳ ପଦବୀରେ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ପୁରୁଷ ପାର୍ଥୀମାନେ ହିଁ କେବଳ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ ଓ ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ନୋଟିସ ଦେଖି ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ। ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା କେବଳ ଅଫଲାଇନ ଦ୍ୱାରା ଉପଲବ୍ଧ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 07/07/2018
Khabar Odisha:Central-Railway-2018-–-Apply-Online-for-2573-Apprentice-Posts

ଦଶମ ପାସଙ୍କ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି, ରେଳରେ ୨୫୭୩ ପଦବୀ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ରେଳ ନିଯୁକ୍ତି ସେଲ, କେନ୍ଦ୍ର ରେଳ ପକ୍ଷରୁ ନିଯୁକ୍ତ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଆପ୍ରେଣ୍ଟିସ ପଦବୀର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ବର୍ଗ ପଦବୀରେ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ, ଯୋଗ୍ୟତା ଓ ନୋଟିସ ଦେଖି ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 01/07/2018
Khabar Odisha:AAI-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-196-Sr-Asst-Asst--Jr-Asst-Posts-Khabar-Odisha-Employment-Section

AAI ନିଯୁକ୍ତି : ୧୮୬ ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି, ଦରମା ୩୩, ୫୦୦

ଏୟାରପୋର୍ଟ ଅଥୋରିଟି ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ଏଏଆଇ) ପକ୍ଷରୁ ଜୁନିୟର ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଏବଂ ସିନିୟର ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପଦବୀରେ ଆବେଦନ କରିବା ପାଇଁ ଆମନ୍ତ୍ରିତ କରାଯାଇଛି । ଇଚ୍ଚଉକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ,ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ନୋଟିସ ଦେଖି ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 02/07/2018
Khabar Odisha:Coal-India-Limited-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-528-Specialist--Sr-Medical-Officer-Posts-khabar-Odisha-Recruitment-Section

କୋଲ ଇଣ୍ଡିଆ ନିଯୁକ୍ତି: ୫୨୮ ପଦବୀ ପାଇଁ ଅନଲାଇନରେ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

କୋଲ ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିଟେଡ ପକ୍ଷରୁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ସିନିୟର ମେଡିକାଲ ସ୍ପାଶାଲିଷ୍ଟ, ସିନିୟର ମେଡିକାଲ ଅଫିସର ପଦବୀରେ ରହିବା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯୋଗ୍ୟତା, ନୋଟିସ, ସଂବୋଧିତ ୱେବସାଇଟ୍ ଦେଖି ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 28/06/2018
Khabar Odisha:Mumbai-University-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-154-Asst-Professor-Posts-Khabar-Odisha-Recruitment-Section

ନିଯୁକ୍ତି: ମୁମ୍ବାଇ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଚାକିରୀର ସୁଯୋଗ, ୧୫୪ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପ୍ରଫେସର ପଦବୀ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ପଦବୀ ବିବରଣୀ : ମୁମ୍ବାଇ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପ୍ରେଫେସର ପଦବୀରେ ରହିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯୋଗ୍ୟତା ଓ ନୋଟିସ ଦେଖି ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ । ଅଧିକନ୍ତୁ ନିମ୍ନରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଗଲା

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/06/2018
First Previous
1 2 3 4
Next Last Page 1 of 4