For English Prss ctrl+g
Khabar Odisha:career-odisha-osssc-recruitment

+୩ ପାସଙ୍କ ପାଇଁ ଓଏସଏସଏସସିର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଭର୍ତି, ଜୁନିଅର କ୍ଲର୍କ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଅବେଦନ

ଓଡିଶା ସବଡିନେଟ ଷ୍ଟାଫ୍ ସିଲେକ୍ସନ କମିଶନ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଭର୍ତି ବାହାର କରିଛନ୍ତି । +୩ ପାସ୍ କରିଥିବା ଶୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ । ଏହି ଭର୍ତିରେ ଜୁନିଅର କ୍ଲର୍କ, ଏବଂ ଆସିଷ୍ଟାଂଟ ଜୁନିଅର କ୍ଲର୍କ ପାଇଁ ପଦବୀ ରହିଛି । ଏଥିପାଇଁ ସମୁଦାୟ ପଦବୀ ସଂଖ୍ୟା ୧୭୪୬ ରହିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 17/01/2019
Khabar Odisha:odisha-career-ssc-udgl-results-declared

ଏସଏସସି ୟୁଡିଜିଏଲ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ଘୋଷଣା

ଏସଏସସି ଡିଭିଜନ ଗ୍ରେଡ ଲିମିଟେଡ ବିଭାଗୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ପରୀକ୍ଷାର ଅନ୍ତିମ ପରିଣାମ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ୨୦୧୮ ଡିସେମ୍ବର ୦୭ରେ ଏହାର ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲ । ଆପଣ ୟୁଡିଜିଏଲର ଫଳାଫଳ ଅଧିକାରୀକ ୱେବସାଇଟରେ ଯାଇ ଚେକ୍ କରି ପାରିବେ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 12/01/2019
Khabar Odisha:national-career-odisha-rpf-constable-2019-admit-card-released

ରେଲୱେ ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀର ଗ୍ରୁପ ଏ, ବି ଏବଂ ଏଫ ପାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ପତ୍ର ଜାରି

ରେଲୱେ ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀର ଗ୍ରୁପ ଏ, ବି ଏବଂ ଏଫ ପାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ପତ୍ର ଜାରି ହୋଇଛି । ଆବେଦନ କରିଥିବା ପାର୍ଥୀ ଅଫିଶିଆଲ ୱେବସାଇଟରେ ଯାଇ ପ୍ରବେଶ ପତ୍ର ଡାଉନଲୋଡ କରି ପାରିବେ । ଆରପିଏଫ ଏକ ସହ ଉପ ନିରୀକ୍ଷକ ଏବଂ କନେଷ୍ଟବଳ ପାଇଁ ପରୀକ୍ଷାର ଆୟୋଜନ କରୁଛି । ୧୫ଟି ବିଭିନ୍ନ ଭାଷାଭାଷୀରେ ହିନ୍ଦୀ, ଇଂଗ୍ରାଜୀ, ଉର୍ଦୁ, ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ, କୋଙ୍କଣୀ, ମାଲାୟଲମ, କନ୍ନଡ, ମରାଠୀ, ଗୁଜୁରାଟୀ, ବଙ୍ଗାଳୀ, ଓଡିଆ, ଅସମିୟା, ମଣିପୁର ଏବଂ ପଞ୍ଜାବୀରେ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 11/01/2019
Khabar Odisha:CTET-exam-date-declared

ସିଟିଇଟି ପରୀକ୍ଷା ତାରିଖ ଘୋଷଣା

ସିଟିଇଟି ୨୦୧୯ ପରିକ୍ଷା ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ସିଟିଇଟି ପାଇଁ ଆସନ୍ତା ପରୀକ୍ଷା ତାରିଖ ସିବିଏସଇ ସିଟିଇଟିର ଅଧିକାରୀକ ୱେବସାଇଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ଅଧିସୂଚନା ଅନୁସାରେ ୨୦୧୯ ଜୁଲାଇ ୭ରେ ଆୟୋଜନ କରାଯାଉଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 10/01/2019
Khabar Odisha:sarkari-jobs-nausena-bharti-indian-navy-recruitment-102-posts-know-how-to-apply-sarkari-naukri

ଭାରତୀୟ ନୌସେନାରେ ସ୍ନାତକତୋର ପାଇଁ ଭର୍ତି ଆରମ୍ଭ, ପ୍ରତି ମାସରେ ପାନ୍ତୁ ୧ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ରୋଜଗାର ଅବସର

ଭାରତୀୟ ନୌସେନାରେ ଅନେକ ପଦବୀରେ ଭର୍ତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ସମୁଦାୟ ୧୦୨ଟି ପଦବୀରେ ଏହି ଭର୍ତି ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏବେ ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ନାହିଁ । ତେବେ ଆବେଦନ କରିବାକୁ କୌଣସି ଅର୍ଥ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ । ଆବେଦନ କରିବା ପାଇଁ ୨୦୧୯ ଜାନୁଆରୀ ୧୨ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଫେବୃଆରୀ ୦୧ରେ ଏହାର ଅନ୍ତିମ ତାରିଖ ରହିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 05/01/2019
Khabar Odisha:RBI-Recruitment-2019-–-Apply-Online-for-61-Officer-Gr-C-Posts-Khabar-Odisha-Recruitment-Section

ବ୍ୟାଙ୍କିଂ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଚାକିରୀ ସୁଯୋଗ, ଆରବିଆଇର ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ବ୍ୟାଙ୍କିଂ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ହେଉଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ। ଭାରତୀୟ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ(ଆରବିଆଇ)ରେ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଗ୍ରେଡ୍ ସିରେ ଚୁକ୍ତିଭିକ୍ତିକ ଆଧାରରେ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯିବ। ସମୁଦାୟ ୬୧ଟି ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଇଚ୍ଛୁକ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ ଓ ନୋଟିସ ଦେଖିବା ପରେ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ। ନିମ୍ନରେ ଅଧିକନ୍ତୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଗଲା ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 26/12/2018
Khabar Odisha:OPSC-Recruitment-2018--Apply-for-Ayurvedic-Medical-Officer

ଓପିଏସସି ନିଯୁକ୍ତି : ୨୨୧ ମେଡ଼ିକାଲ ଅଫିସର ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଓଡ଼ିଶା ଲୋକ ସେବା ଆୟୋଗ(ଓପିଏସସି)ରେ ଆୟୁରବେଦିକ୍ ମେଡିକାଲ୍ ଅଫିସର ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ମୋଟ ପଦବୀ ସଂଖ୍ୟା ରହିଛି ୨୨୧। ଆବେଦନକାରୀମାନଙ୍କ ବ୍ୟାଚଲର ଅଫ୍ ଆୟୁରବେଦିକ, ମେଡିସିନ୍ ଆଣ୍ଡ ସର୍ଜରୀ କିମ୍ବା ସମ୍ବନ୍ଧିୟ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା ଥିବା ଦରକାର। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 18/12/2018
Khabar Odisha:NCL-Singrauli-Recruitment-2019-Apply-Online-for-441-Apprentice-Posts

ଦଶମ ଓ ଆଇଟିଆଇଙ୍କ ପାଇଁ ଚାକିରୀ ସୁଯୋଗ : ୪୪୧ ପଦବୀ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ପଦବୀ ବିବରଣୀ: ନର୍ଥେନ୍ କୋଲ ଫିଲ୍ଡସ୍ ଲିଃ(ଏନସିଏଲ୍) ପକ୍ଷରୁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି । ମୋଟ ପଦବୀ ସଂଖ୍ୟା ରହିଛି ୪୪୧। ଦଶମ ଓ ଆଇଟିଆଇ କରିଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଆସନ୍ତା ୧୦ ତାରିଖରୁ ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଅଧିକନ୍ତୁ ନିମ୍ନରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଗଲା

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 09/12/2018
Khabar Odisha:UPSC-Recruitment-2018--Apply-Online-for-60-Director-Scientist--Others-Khabar-Odisha-Employment-Section

UPSC: ୬୦ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ବୈଜ୍ଞାନିକ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପଦବୀ ପାଇଁ ଅନଲାଇନରେ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଲୋକସେବା ଆୟୋଗ(ୟୁପିଏସସି) ପକ୍ଷରୁ ଏୟାର ସେଫ୍ଟି ଅଫିସର, ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଡାଇରେକ୍ଟର ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପଦବୀ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଚୁକ୍ତିଭିତ୍ତିକ ଆଧାରରେ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯିବ। ଇଚ୍ଛୁକ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ ଓ ନୋଟିସ ଦେଖି ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 07/12/2018
Khabar Odisha:hal-recruitment-2018-vacancies-for-many-posts

ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଏରୋନୋଟିକ୍ସରେ ନିଯୁକ୍ତି: ଏୟାର ଟେକ୍ନିସିଆନ୍ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଏରୋନେଟିକ୍ସରେ ଏୟାରକ୍ରାଫ୍ଟ ଟେକ୍ନିସିଆନ୍ ପଦବୀରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବାର ସୁଯୋଗ। ମୋଟ ୨୯ ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଏଥିପାଇଁ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଟ୍ରେଡରେ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଏବଂ ଡିପ୍ଲୋମା କିମ୍ବା ସମକକ୍ଷ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ହୋଇଛି। ଆବେଦନ କରିବା ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ବୟସ ସୀମା ରହିଛି

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 01/12/2018
Khabar Odisha:Do-your-work-properly-with-a-good-plan

ଯୋଜନା ମୂଳକ କାମ କରନ୍ତୁ, ମିଳିବ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି

ଆଜିର କର୍ପୋରେଟ ଦୁନିଆରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କମ୍ପାନୀ ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ଦେବାକୁ ପଡୁଛି। ପରିବାର ପାଇଁ ସମୟ ମିଳୁ ନାହିଁ। ବସ୍‌ଙ୍କ ଦାବି ମୁତାବକ କାମ ହୋଇ ପାରୁ ନାହିଁ। କମ୍ପାନୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ...

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 24/11/2018
Khabar Odisha:Delhi-High-Court-Recruitment-2018-–-147-Delhi-Judicial-Service-Exam-Posts-Khabar-Odisha-Recruitment-Section

ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟରେ ନିଯୁକ୍ତି: ୧୪୭ ପଦବୀ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟରେ ରହିବା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଦିଲ୍ଲୀର ନ୍ୟାୟିକ ସେବାରେ ରହିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଜଣେ ଓକିଲ ହୋଇଥିବା ଦରକାର । ପରୀକ୍ଷା ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯିବ। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପଦବୀ ଯୋଗ୍ୟତା ଓ ନେଟିସ ଦେଖିବା ପରେ ଅନଲାଇନରେ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/11/2018
Khabar Odisha:NCDS-Bhubaneswar-Various-Vacancies-Walk-in-Interview-Khabar-Odisha-Employment-Section

ଏନସିଡିଏସରେ ୱାକ୍ ଇନ୍ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ: ରିସର୍ଚ୍ଚ ଆସୋସିଏଟ୍, ରିସର୍ଚ୍ଚ ସହାୟକ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି

ନବକୃଷ୍ଣ ଚୌଧୁରୀ ଉନ୍ନୟନ ଗବେଷଣା କେନ୍ଦ୍ର(ଏନସିଡିଏସ), ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ରିସର୍ଚ୍ଚ ଆସୋସିଏଟ୍, ରିସର୍ଚ୍ଚ ସହାୟକ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପଦବୀରେ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ସାକ୍ଷାତକାର ଆଧାରରେ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯିବ। ନଭେମ୍ବର ୨୭ ଓ ୨୮ ତାରିଖରେ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ନିଆଯିବ। ନୋଟିସ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 21/11/2018
Khabar Odisha:career-in-fashion-designing

ଫ୍ୟାସନ ଡିଜାଇନିଂରେ କରନ୍ତୁ କ୍ୟାରିୟର

ଫେସନ୍ ଡିଜାଇନିଂ କାରିଅର ଯୁବପିଢିଙ୍କ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟ ଆକର୍ଷଣ । ସିନେମା ଶିଳ୍ପଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବିଜ୍ଞାପନ, ସୌନ୍ଦର‌୍ୟ୍ୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା, ରିଅଲିଟି ସୋ’ ଇତ୍ୟାଦି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଫେସନ୍ ଡିଜାଇନରଙ୍କ ଚାହିଦା ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଧରଣର ଆକର୍ଷଣୀୟ, ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଚାହିଦା ମୁତାବକ ପୋଷାକ ତିଆରି କରିବା ଏ କ୍ଷେତ୍ରର ପେଷାଦାରମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 13/11/2018
Khabar Odisha:State-Bank-Of-India-SBI-Recruitment-For-47-Specialist-Cadre-Officers-Posts-Know-How-To-Apply

ଏସବିଆଇରେ ପଦବୀ ଖାଲି, ଚାକିରି ନିମନ୍ତେ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ , ଦରମା ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ

ଏସବିଆଇ(ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ) ଦ୍ୱାରା ୪୭ ଉପ ପ୍ରବନ୍ଧକ ଓ ଫାୟାର ଅଫସର ପଦବୀ ନିମନ୍ତେ ଆବେଦନ ପତ୍ର ବାହାରିଛି । ଜଣାଇ ଦିଆଯାଉଛି କି, ଆବଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ନଭେମ୍ବର ୨୨, ୨୦୧୮ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରାଯାଇଛି । ଇଚ୍ଛୁକ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ବ୍ୟାଙ୍କର ୱେବସାଇଟ sbi.co.in କୁ ଯାଇ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 11/11/2018
Khabar Odisha:Odisha-Govt-Jobs-2018-–-Apply-Online-for-833-Lecturer-Posts--Khabar-Odisha-Employment-Section

ଓଡ଼ିଶା ସରକାରୀ ନିଯୁକ୍ତି: ଶିକ୍ଷକ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ, ୮୩୩ ପଦବୀ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଶିକ୍ଷକ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ। ରାଜ୍ୟ ଚୟନ ବୋର୍ଡ, ଓଡ଼ିଶା (ଏସଏସବି) ପକ୍ଷରୁ ୮୩୩ ଅଧ୍ୟାପକ ପଦବୀ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ବାହାରିଛି। ଯଦି ଆପଣ ମାଷ୍ଟର ଡିଗ୍ରୀ ବା ସ୍ନାତକତ୍ତୋର କରିଛନ୍ତି ଓ ସରକାରୀ ଚାକିରି ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତା’ ହେଲେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ୱେବସାଇଟ୍ ଓ ନୋଟିସ୍ ଦେଖିବା ପରେ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 10/11/2018
Khabar Odisha:IBPS-Recruitment---1599-posts-Khabar-Odisha-Employment-Section

IBPS ନିଯୁକ୍ତି: ୧୫୯୯ ପଦବୀ ଖାଲି, ଏହି ସବୁ ପଦବୀ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଙ୍କିଂ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଚଳାଇଥିବା ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର। ଆଇବିପିଏସରେ ୧୫୯୯ ପଦବୀ ଖାଲି ପଡ଼ିଛି । ସ୍ପେଶାଲିଷ୍ଟ ଅଫିସର (ସିଆରପି ଏସପିଏଲ-CIII) ପଦବୀ ପାଇଁ ଜାରି ହୋଇଛି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 05/11/2018
Khabar Odisha:ITBP-Recruitment-2018-218-Constable-Posts-Khabar-Odisha-Employment-Section

ଦଶମ ପାସଙ୍କ ପାଇଁ ITBPରେ ନିଯୁକ୍ତି : ୨୧୮ କନଷ୍ଟେବଳ ପଦବୀ ପାଇଁ ଆଜି ଠାରୁ କରିପାରିବେ ଆବେଦନ

ଇଣ୍ଡୋ-ତିବେତାନ୍ ବର୍ଡର ପୋଲିସରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବାର ସୁଯୋଗ। କନଷ୍ଟେବଳ(ଟେଲିକମ୍) ଗ୍ରୁପ ସିରେ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ସଂବୋଧିତ ୱେବସାଇଟକୁ ଯାଇ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଉଭୟ ପୁରୁଷ ଓ ମହିଳା ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/10/2018
Khabar Odisha:IOCL-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-441-Technician--Trade-Apprentice-Posts

ପୂର୍ବ ଭାରତରେ ଆଇଓସିଏଲରେ ନିଯୁକ୍ତି, ୪୪୧ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି, ଏମିତି କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଭାରତୀୟ ତୈଳ ନିଗମ ଲିଃ (ଆଇଓସିଏଲ)ର ପୂର୍ବ ଭାରତରେ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଟେକ୍ନିସିଆନ ଓ ଟ୍ରେଡ୍ ଆପ୍ରେଣ୍ଟିସ୍ ପଦବୀ ପାଇଁ ୪୪୧ଟି ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଓଡ଼ିଶା ସମେତ ଇଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ରିଜିଅନର ଅନ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ପଦବୀ ବିବରଣୀ,

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/10/2018
Khabar Odisha:OSSSC-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-219-Excise-Constable-Posts-Khabar-Odisha-Recruitment

ଓଡ଼ିଶା ନିଯୁକ୍ତି: ୨୧୯ ଅବକାରୀ କନଷ୍ଟେବଳ ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି, ଦଶମ ପାସ କରିପାରିବେ ଆବେଦନ

ଓଡିଶା ସବ୍-ଅର୍ଡିନେଟ୍ ଷ୍ଟାଫ୍ ସିଲେକ୍ସନ କମିଶନ (ଓଏସଏସଏସସି) ପକ୍ଷରୁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ବାହାରିଛି। ଅବକାରୀ ବା ଏକ୍ସାଇଜ୍ କନଷ୍ଟେବଳ ପଦରେ ରହିବା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଏଥିପାଇଁ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା ରହିଛି ଦଶମ। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ, ନୋଟିସକୁ ଦେଖି ଆବେଦନ କରିପାରିବେ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 14/10/2018
First Previous
1 2 3 4 5
Next Last Page 1 of 5