For English Prss ctrl+g
Khabar Odisha:career-in-fashion-designing

ଫ୍ୟାସନ ଡିଜାଇନିଂରେ କରନ୍ତୁ କ୍ୟାରିୟର

ଫେସନ୍ ଡିଜାଇନିଂ କାରିଅର ଯୁବପିଢିଙ୍କ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟ ଆକର୍ଷଣ । ସିନେମା ଶିଳ୍ପଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବିଜ୍ଞାପନ, ସୌନ୍ଦର‌୍ୟ୍ୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା, ରିଅଲିଟି ସୋ’ ଇତ୍ୟାଦି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଫେସନ୍ ଡିଜାଇନରଙ୍କ ଚାହିଦା ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଧରଣର ଆକର୍ଷଣୀୟ, ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଚାହିଦା ମୁତାବକ ପୋଷାକ ତିଆରି କରିବା ଏ କ୍ଷେତ୍ରର ପେଷାଦାରମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 13/11/2018
Khabar Odisha:State-Bank-Of-India-SBI-Recruitment-For-47-Specialist-Cadre-Officers-Posts-Know-How-To-Apply

ଏସବିଆଇରେ ପଦବୀ ଖାଲି, ଚାକିରି ନିମନ୍ତେ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ , ଦରମା ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ

ଏସବିଆଇ(ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ) ଦ୍ୱାରା ୪୭ ଉପ ପ୍ରବନ୍ଧକ ଓ ଫାୟାର ଅଫସର ପଦବୀ ନିମନ୍ତେ ଆବେଦନ ପତ୍ର ବାହାରିଛି । ଜଣାଇ ଦିଆଯାଉଛି କି, ଆବଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ନଭେମ୍ବର ୨୨, ୨୦୧୮ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରାଯାଇଛି । ଇଚ୍ଛୁକ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ବ୍ୟାଙ୍କର ୱେବସାଇଟ sbi.co.in କୁ ଯାଇ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 11/11/2018
Khabar Odisha:Odisha-Govt-Jobs-2018-–-Apply-Online-for-833-Lecturer-Posts--Khabar-Odisha-Employment-Section

ଓଡ଼ିଶା ସରକାରୀ ନିଯୁକ୍ତି: ଶିକ୍ଷକ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ, ୮୩୩ ପଦବୀ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଶିକ୍ଷକ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ। ରାଜ୍ୟ ଚୟନ ବୋର୍ଡ, ଓଡ଼ିଶା (ଏସଏସବି) ପକ୍ଷରୁ ୮୩୩ ଅଧ୍ୟାପକ ପଦବୀ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ବାହାରିଛି। ଯଦି ଆପଣ ମାଷ୍ଟର ଡିଗ୍ରୀ ବା ସ୍ନାତକତ୍ତୋର କରିଛନ୍ତି ଓ ସରକାରୀ ଚାକିରି ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତା’ ହେଲେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ୱେବସାଇଟ୍ ଓ ନୋଟିସ୍ ଦେଖିବା ପରେ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 10/11/2018
Khabar Odisha:IBPS-Recruitment---1599-posts-Khabar-Odisha-Employment-Section

IBPS ନିଯୁକ୍ତି: ୧୫୯୯ ପଦବୀ ଖାଲି, ଏହି ସବୁ ପଦବୀ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଙ୍କିଂ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଚଳାଇଥିବା ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର। ଆଇବିପିଏସରେ ୧୫୯୯ ପଦବୀ ଖାଲି ପଡ଼ିଛି । ସ୍ପେଶାଲିଷ୍ଟ ଅଫିସର (ସିଆରପି ଏସପିଏଲ-CIII) ପଦବୀ ପାଇଁ ଜାରି ହୋଇଛି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 05/11/2018
Khabar Odisha:ITBP-Recruitment-2018-218-Constable-Posts-Khabar-Odisha-Employment-Section

ଦଶମ ପାସଙ୍କ ପାଇଁ ITBPରେ ନିଯୁକ୍ତି : ୨୧୮ କନଷ୍ଟେବଳ ପଦବୀ ପାଇଁ ଆଜି ଠାରୁ କରିପାରିବେ ଆବେଦନ

ଇଣ୍ଡୋ-ତିବେତାନ୍ ବର୍ଡର ପୋଲିସରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବାର ସୁଯୋଗ। କନଷ୍ଟେବଳ(ଟେଲିକମ୍) ଗ୍ରୁପ ସିରେ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ସଂବୋଧିତ ୱେବସାଇଟକୁ ଯାଇ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଉଭୟ ପୁରୁଷ ଓ ମହିଳା ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/10/2018
Khabar Odisha:IOCL-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-441-Technician--Trade-Apprentice-Posts

ପୂର୍ବ ଭାରତରେ ଆଇଓସିଏଲରେ ନିଯୁକ୍ତି, ୪୪୧ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି, ଏମିତି କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଭାରତୀୟ ତୈଳ ନିଗମ ଲିଃ (ଆଇଓସିଏଲ)ର ପୂର୍ବ ଭାରତରେ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଟେକ୍ନିସିଆନ ଓ ଟ୍ରେଡ୍ ଆପ୍ରେଣ୍ଟିସ୍ ପଦବୀ ପାଇଁ ୪୪୧ଟି ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଓଡ଼ିଶା ସମେତ ଇଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ରିଜିଅନର ଅନ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ପଦବୀ ବିବରଣୀ,

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/10/2018
Khabar Odisha:OSSSC-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-219-Excise-Constable-Posts-Khabar-Odisha-Recruitment

ଓଡ଼ିଶା ନିଯୁକ୍ତି: ୨୧୯ ଅବକାରୀ କନଷ୍ଟେବଳ ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି, ଦଶମ ପାସ କରିପାରିବେ ଆବେଦନ

ଓଡିଶା ସବ୍-ଅର୍ଡିନେଟ୍ ଷ୍ଟାଫ୍ ସିଲେକ୍ସନ କମିଶନ (ଓଏସଏସଏସସି) ପକ୍ଷରୁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ବାହାରିଛି। ଅବକାରୀ ବା ଏକ୍ସାଇଜ୍ କନଷ୍ଟେବଳ ପଦରେ ରହିବା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଏଥିପାଇଁ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା ରହିଛି ଦଶମ। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ, ନୋଟିସକୁ ଦେଖି ଆବେଦନ କରିପାରିବେ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 14/10/2018
Khabar Odisha:Orissa-University-of-Agriculture-and-Technology-Recruitment-for-Technology-Agent

ନିଯୁକ୍ତି: ଓୟୁଏଟିରେ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଏଜେଣ୍ଟ ପଦବୀରେ ଭର୍ତ୍ତି, ଜାଣନ୍ତୁ କେବେ ଅଛି ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ

ଓଡ଼ିଶା କୃଷି ଓ ବୈଷୟିକ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ (ଓୟୁଏଟି)ରେ ନିଯୁକ୍ତି ନୋଟିସ ବାହାରିଛି। ଅଫଲାଇନ୍ ତଥା ‘ୱାକ୍ ଇନ୍ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ’ ମାଧ୍ୟମରେ ଇଚ୍ଛୁକ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହି ପଦବୀରେ ରହିବେ । ୧୨ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୧୮ ପୂର୍ବାହ୍ଣ ୧୦ ଟାରେ ଓୟୁଏଟିର କନଫରେନ୍ସ ହଲରେ ଏହି ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଇଚ୍ଛୁକ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 07/10/2018
Khabar Odisha:golden-opportunity-for-jobs-in-indian-army-youth-can-apply-for-junior-commission-officer

ଯୁବକଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ: ଭାରତୀୟ ସେନାରେ ନିଯୁକ୍ତି, ଜଲଦି କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଭାରତୀୟ ସେନାରେ ନିଯୁକ୍ତି ନେଇ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଜୁନିଅର କମିଶନ ଅଧିକାରୀର ୯୬ ପଦବୀ ଖାଲି ରହିଛି । ସମସ୍ତ ଯୋଗ୍ୟ ଆଶାୟୀ ଏଥିପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ । ଆବେଦନ କରିବାର ଶେଷ ସମୟ ସୀମା ରହିଛି ନଭେମ୍ବର ୦୩ ତାରିଖ । ଏହି ସମସ୍ତ ପଦବୀ ପାଇଁ ଆଶାୟୀଙ୍କ ବୟସ ୨୫ରୁ ୩୪ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଅଧିକ ବିରରଣୀ ପାଇଁ ସେନାର ୱେବସାଇଟ ଲଗଇନ୍ କରିବାକୁ ହେବ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 07/10/2018
Khabar Odisha:MGNREGS-ODISHA-SOCIETY-PANCHAYATIRAJ--DRINKING-WATER-DEPARTMENT-GOVERNMENT-OF-ODISHA-RECRUITMENT

ଓଡ଼ିଶା ସରକାରୀ ନିଯୁକ୍ତି: ଥେମାଟିକ୍ ଏକ୍ସପୋର୍ଟ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ, ଦରମା ୫୦,୦୦୦

ଏମଜିଏନଆରଇଏନଏସ, ଓଡ଼ିଶା ଅଧୀନରେ ଥେମାଟିକ୍ ଏକ୍ସପୋର୍ଟ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ବର୍ଷକ ପାଇଁ ଚୁକ୍ତିଭିତ୍ତିକ ଆଧାରରେ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯିବ। ଅବଶ୍ୟ ଏହାର ଅବଧିକୁ ପରେ ବଢାଯାଇ ପାରେ। ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 02/10/2018
Khabar Odisha:Recruitment-Higher-Education-Dept-Bhubaneswar-Junior-Assistant-for-30-Posts-in-Berhampur-University

ଓଡ଼ିଶା ସରକାରୀ ନିଯୁକ୍ତି: ଜୁନିୟର ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପଦବୀ ପାଇଁ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗରେ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି, ଦରମା ୧୯ ହଜାର

ବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଜୁନିୟର ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପଦବୀରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବା ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ରାଜ୍ୟ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଏ ନେଇ ବିଧିବଧ ଭାବେ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିବା ବେଳେ ମୋଟ ପଦବୀ ସଂଖ୍ୟା ରହିଛି ୩୦। ଡିଗ୍ରୀଧାରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 30/09/2018
Khabar Odisha:IBPS-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-7275-Clerk-Posts

IBPS ନିଯୁକ୍ତି : ୭୨୭୫ କ୍ଲର୍କ ପଦବୀ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ବ୍ୟାଙ୍କିଂ ପର୍ସନେଲ୍ ସିଲେକ୍ସନ (ଆଇବିପିଏସ) ପକ୍ଷରୁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇଛି। କ୍ଲରିକାଲ କାଡରେ(ସିଆରପି କ୍ଲର୍କସ – VII ) ପଦବୀରେ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସମୁଦାୟ ପଦବୀ ରହିଛି ୭,୨୭୫। ସେଥିମଧ୍ୟରୁ କେବଳ ଓଡିଶା ପାଇଁ ୧୯୧ଟି ପୋଷ୍ଟ । ବ୍ୟାଙ୍କିଂ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 28/09/2018
Khabar Odisha:OPSC-Asst-Section-Officer-Online-Form-2018-Khabar-Odisha-Employment-Section

ଓଡିଶା ସରକାରୀ ନିଯୁକ୍ତି: ଏହି ବିଭାଗରେ ୫୦୦ ପଦବୀ ଖାଲି, ଡିଗ୍ରୀ ସହ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଜାଣିଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀ କରିପାରିବେ ଆବେଦନ

ଓଡିଶା ଲୋକସେବା ଆୟୋଗ(ଓପିଏସସି)ରେ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ସେକ୍ସନ ଅଫିସର(ଗ୍ରୁପ-ବି)ରେ ଭର୍ତ୍ତି ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଓଡିଶା ଗୃହ ବିଭାଗ ଅଧୀନ ଓଡିଶା ସଚ୍ଚିବାଳୟ ସେବାରେ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ଅନେକ ବର୍ଷ ପରେ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଡିଗ୍ରୀ ସହ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଜାଣିଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହି ପଦ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ ଏବଂ ଯୋଗ୍ୟତା ଓ ନୋଟିସ ନିମ୍ନରେ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/09/2018
Khabar Odisha:Vijaya-Bank-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-330-Probationary-Asst-Manager-Posts

ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ନିଯୁକ୍ତି: ୩୩୦ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି, ଅନଲାଇନରେ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ବିଜୟା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରୋବାସିୟନାରୀ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର (କ୍ରେଡିଟ୍) ପଦବୀରେ ଜେଏମଜି ସ୍କେଲ-୧ରେ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ, ଯୋଗ୍ୟତା ଓ ନୋଟିସ ଦେଖି ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ । ଅଧିକନ୍ତୁ ନିମ୍ନରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଗଲା

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 13/09/2018
Khabar Odisha:OPSC-Dental-Surgeon-Online-Form-2018-Apply-Online-Khabar-Odisha-Employment-Section

ଓଡ଼ିଶା ସରକାରୀ ନିଯୁକ୍ତି: ଦନ୍ତ ଚିକିତ୍ସକ ହେବା ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ, ୬୧ ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି

ଓଡ଼ିଶା ଲୋକସେବା ଆୟୋଗ (ଓପିଏସଏସି) ପକ୍ଷରୁ ଦନ୍ତ ଚିକିତ୍ସକଙ୍କ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ଅଧୀନ ଓଡିଶା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସେବା(ଡେଣ୍ଟାଲ) କ୍ୟାଡରରେ ଗ୍ରୁପ ଏ(ଜୁନିୟର) ବିଭାଗରେ ଅନୁସୂଚିତ ଜାତି ଓ ଜନଜାତି ବର୍ଗର ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ହିଁ କେବଳ ଏହି ପଦବା ପାଇଁ ଆବେଦନ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 05/09/2018
Khabar Odisha:OPSC-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-218-Odisha-Civil-Services-Exam-Khabar-Odisha-Recruitment

ଓଏଏସ୍ ଅଫିସର ହେବାର ସୁଯୋଗ, ୨୧୮ ପଦବୀ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଓଡିଶା ପ୍ରଶାସନିକ ସେବା(ଓଏଏସ୍) ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଲାଇଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର। ଓଡିଶା ଲୋକସେବା ଆୟୋଗ (ଓପିଏସସି) ପକ୍ଷରୁ ଏଥିପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ବାହାରିଛି। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ, ତାରିଖ ଓ ନୋଟିସ ଦେଖି ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 02/09/2018
Khabar Odisha:KVS-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-8339-Posts-Khabar-Odisha-Employment-Section

କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ନିଯୁକ୍ତି: ୮୩୩୯ ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି, ଅନଲାଇନରେ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଅଧ୍ୟାପକ ବା ଅଧ୍ୟାପିକା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର। କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସଂଗଠନ(କେଭିଏସ୍), ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ପକ୍ଷରୁ ଏ ସମ୍ବନ୍ଧିୟ ବିଭିନ୍ନ ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ବାହାରିଛି। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ ଏବଂ ନୋଟିସକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖି ଅନଲାଇନରେ ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ । ନିମ୍ନରେ ଅଧିକନ୍ତୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଗଲା -

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 26/08/2018
Khabar Odisha:indian-navy-force-recruitment-for-air-traffic-and-pilot

ଭାରତୀୟ ନୌସେନାର ପଦବୀ ଖାଲି : ଦରମା ୬୦,୦୦୦ରୁ ଅଧିକ

ଭାରତୀୟ ନୌସେନା (ନାଭି) ରେ ଏୟାର ଟ୍ରାଫିକ କଂଟ୍ରୋଲର ଓ ପାଇଲଟ ପାଇଁ ଖାଲି ପଦ ବାହାରିଛି । ଉପଯୁକ୍ତ ପ୍ରର୍ଥାମାନଙ୍କ ଚୟନ ମାନ୍ୟତାପ୍ରାପ୍ତ ସଂସ୍ଥାରୁ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀରୁ ଇଂଜିନିୟରିଂ ଡିଗ୍ରୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଯୋଗ୍ୟତା ଆଧାରରେ କରାଯିବ । ଆବେଦନକାରୀ ୨୦୧୮ ସେପେଟମ୍ବର ୧୪ ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ଆବେଦନ କରି ପାରିବେ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 21/08/2018
Khabar Odisha:NHM-Odisha-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-District-Accounts-Manager--AM-Posts--Read-more-NHM-Odisha-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-District-Accounts-Manager--AM-Posts-Khabar-Odisha-Employeement-Section

ନିଯୁକ୍ତି: ଓଡ଼ିଶା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗରେ ୨୧ଟି ପଦବୀ ଖାଲି, ଅନଲାଇନରେ ଆଜିଠୁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଦୁଇଟି ପଦବୀରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ୧୭.୦୮.୨୦୧୮ରେ ଏହି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ନୋଟିସ ଜାରି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଦୁଇଟି ପଦରେ ମୋଟ ୨୧ଟି ପଦବୀ ଖାଲି ରହିଥିବା ନୋଟିସରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଡିଷ୍ଟ୍ରିକ୍ଟ ଆକାଉଣ୍ଟସ୍ ମ୍ୟାନେଜର ଏବଂ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 17/08/2018
Khabar Odisha:IBPS--recruitment-4102-post-vacancy

ଆଇବିପିଏସ ନିଯୁକ୍ତି: ପିଓ-୮ ପାଇଁ ୪୧୦୨ ପଦ ଖାଲି, ମାସିକ ଦରମା ୪୦,୦୦୦

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଅଗଷ୍ଟ ୧୦ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଇଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ ଅଫ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ପରର୍ସନାଲ ସିଲେକସନ(ଆଇପିଏସ) ପିଓ-୮ ପାଇଁ...

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 10/08/2018
First Previous
1 2 3 4 5
Next Last Page 1 of 5