For English Prss ctrl+g
Khabar Odisha:indian-railway-recruitment-group-c-and-group-d-applicants-to-get-second-chance

ରେଲୱେର ୯୦ହଜାର ପଦବୀରେ ଭର୍ତ୍ତି, ଗ୍ରୁପ ସି ଏବଂ ଡିରେ ପୁଣି ଥରେ କରିପାରିବେ ଆବେଦନ

ରେଲୱେର ୯୦ ହଜାର ପଦବୀରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଭର୍ତ୍ତିୀ ପାଇଁ ହେବାକୁ ଥିବା ପରୀକ୍ଷା ପୂର୍ବରୁ ରେଲୱେ ନିଯୁକ୍ତି ବୋର୍ଡ ଜୁଲାଇ ୧୨ତାରିଖକୁ ଆପ୍ଲିକେଶନ ଷ୍ଟାଟସ ଲିଙ୍କ...

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 19/07/2018
Khabar Odisha:Delhi-University-Recruitment-2018-–-Walk-in-for-71-assistant-professor-Posts

ଦିଲ୍ଲୀ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ୭୧ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପ୍ରଫେସର ପଦବୀ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି

ଲ୍ଲୀ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପ୍ରଫେସର ପଦବୀରେ ରହିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛୁକ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇ ପଦବୀରେ ରହିପାରିବେ। ସୂଚଚନା ଥାଉ କି ଏହା ଚୁକ୍ତିଭିତ୍ତିକ ବା ଗେଷ୍ଟ ଫ୍ୟାକଲ୍ଟି ହିସାବରେ ନିଆଯାଉଛି। ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ନିଜ ଧାର୍ଯ୍ୟ ତାରିଖ ଦିନ ଯାଇ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 12/07/2018
Khabar Odisha:Odisha-Police-Recruitment-2018-–-3743-Constable-Posts--Khabar-Odisha-Recruitment-Section

ଦଶମ ପାସଙ୍କ ପାଇଁ ଓଡିଶା ପୋଲିସରେ ଚାକିରୀ, ୩୭୪୩ କନଷ୍ଟେବଳ ପଦବୀ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଓଡ଼ିଶା ପୋଲିସରେ କନଷ୍ଟେବଳ ପଦବୀରେ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ପୁରୁଷ ପାର୍ଥୀମାନେ ହିଁ କେବଳ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ ଓ ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ନୋଟିସ ଦେଖି ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ। ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା କେବଳ ଅଫଲାଇନ ଦ୍ୱାରା ଉପଲବ୍ଧ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 07/07/2018
Khabar Odisha:Central-Railway-2018-–-Apply-Online-for-2573-Apprentice-Posts

ଦଶମ ପାସଙ୍କ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି, ରେଳରେ ୨୫୭୩ ପଦବୀ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ରେଳ ନିଯୁକ୍ତି ସେଲ, କେନ୍ଦ୍ର ରେଳ ପକ୍ଷରୁ ନିଯୁକ୍ତ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଆପ୍ରେଣ୍ଟିସ ପଦବୀର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ବର୍ଗ ପଦବୀରେ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ, ଯୋଗ୍ୟତା ଓ ନୋଟିସ ଦେଖି ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 01/07/2018
Khabar Odisha:AAI-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-196-Sr-Asst-Asst--Jr-Asst-Posts-Khabar-Odisha-Employment-Section

AAI ନିଯୁକ୍ତି : ୧୮୬ ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି, ଦରମା ୩୩, ୫୦୦

ଏୟାରପୋର୍ଟ ଅଥୋରିଟି ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ଏଏଆଇ) ପକ୍ଷରୁ ଜୁନିୟର ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଏବଂ ସିନିୟର ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପଦବୀରେ ଆବେଦନ କରିବା ପାଇଁ ଆମନ୍ତ୍ରିତ କରାଯାଇଛି । ଇଚ୍ଚଉକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ,ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ନୋଟିସ ଦେଖି ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 02/07/2018
Khabar Odisha:Coal-India-Limited-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-528-Specialist--Sr-Medical-Officer-Posts-khabar-Odisha-Recruitment-Section

କୋଲ ଇଣ୍ଡିଆ ନିଯୁକ୍ତି: ୫୨୮ ପଦବୀ ପାଇଁ ଅନଲାଇନରେ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

କୋଲ ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିଟେଡ ପକ୍ଷରୁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ସିନିୟର ମେଡିକାଲ ସ୍ପାଶାଲିଷ୍ଟ, ସିନିୟର ମେଡିକାଲ ଅଫିସର ପଦବୀରେ ରହିବା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯୋଗ୍ୟତା, ନୋଟିସ, ସଂବୋଧିତ ୱେବସାଇଟ୍ ଦେଖି ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 28/06/2018
Khabar Odisha:Mumbai-University-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-154-Asst-Professor-Posts-Khabar-Odisha-Recruitment-Section

ନିଯୁକ୍ତି: ମୁମ୍ବାଇ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଚାକିରୀର ସୁଯୋଗ, ୧୫୪ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପ୍ରଫେସର ପଦବୀ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ପଦବୀ ବିବରଣୀ : ମୁମ୍ବାଇ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପ୍ରେଫେସର ପଦବୀରେ ରହିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯୋଗ୍ୟତା ଓ ନୋଟିସ ଦେଖି ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ । ଅଧିକନ୍ତୁ ନିମ୍ନରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଗଲା

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/06/2018
Khabar Odisha:patanjali-is-hiring-40-to-50-salesman-in-each-district-of-the-country

ପତଞ୍ଜଳି ନିଯୁକ୍ତି: ଦରମା ୧୫ହଜାର, ଶୀଘ୍ର କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଯୋଗଗୁରୁ ବାବ ରାମଦେବଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ପତଞ୍ଜଳି ସାରା ଦେଶରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ୫୦ହଜାର ଚାକିରୀ ଦେବ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଛି । ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ଦେଶର ସମସ୍ତ ଜିଲ୍ଲାରେ ସେଲସ୍ ମ୍ୟାନ୍ ନିଯୁକ୍ତ କରିବ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/06/2018
Khabar Odisha:OMC-Recruitment-2018-–-17-GM-DGM-Sr--Dy-Manager-Manager-Posts-Khabar-Odisha-Recruitment-Section

ଓଡ଼ିଶା ନିଯୁକ୍ତି: ଓଏମସିରେ ମ୍ୟାନେଜର ପଦବୀରେ ଭର୍ତ୍ତି, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୫ ଜୁଲାଇ

ଓଡିଶା ମାଇନିଂ କର୍ପୋରେସନରେ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି । ଜେନେରାଲ ମ୍ୟାନେଜର, ଡେପୁଟି ଜେନେରାଲ ମ୍ୟାନେଜର, ସିନିୟର ମ୍ୟାନେଜର, ଡେପୁଟି ମ୍ୟାନେଜର ଏବଂ ମ୍ୟାନେଜର ପଦରେ ରହିବା ପାଇଁ ନିମ୍ନରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ବିବରଣୀ ଦେଖନ୍ତୁ। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ନୋଟିସ, ୱେବସାଇଟ, ଯୋଗ୍ୟତା ଦେଖି ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 19/06/2018
Khabar Odisha:recruitment-to-these-posts-in-northern-railway

ଖୁସ ଖବର: ଉତର ରେଳବାଇ ରେ ପଦବୀ ଖାଲି, କିପରି କରିବେ ଆଦେବନ

ଉତର ରେଳ ବିଭାଗ ପାଇଁ ଡକ୍ଟର ଓ ସ୍ପେଶାଲିଷ୍ଟ ପଦ ପାଇଁ ଆବେଦନ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଏହି ଚାକିରି ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବା ଭଲ ଭାବରେ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଆବଶ୍ୟକ ସୂଚନା ପଢନ୍ତୁ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 18/06/2018
Khabar Odisha:Bank-of-Baroda-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-600-Probationary-Officer-Posts

ବରୋଦା ବ୍ୟାଙ୍କରେ ନିଯୁକ୍ତି : ୬୦୦ ପିଓ ପଦବୀ ପାଇଁ ଅନଲାଇନରେ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ବରୋଦା ବ୍ୟାଙ୍କରେ ପ୍ରୋବାସିୟନାରୀ ଅଫିସର(ପିଓ) ଜୁନିୟର ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଗ୍ରେଡ୍/ ସ୍କେଲ ରେ ନିଯୁକ୍ତ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯୋଗ୍ୟତା, ତାରିଖ, ପଦବୀ ବିବରଣୀ, ୱେବସାଇଟ୍ ଓ ନୋଟିସ ଦେଖି ଅନଲାଇନରେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ । ଅଧିକ ବିବରଣୀ ନିମ୍ନରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଗଲା ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 18/06/2018
Khabar Odisha:IBPS-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-10190-RRB-VII-Posts

IBPS ନିଯୁକ୍ତି: ୧୦,୧୯୦ ପଦବୀ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ, ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ

ଆଇବିପିଏସରେ ସିଆରପି ଆରଆରବି VII (ଅଫିସର ସ୍କେଲ I,II,III ଏବଂ ଅଫିସ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ)ରେ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ବାହାରିଛି। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯୋଗ୍ୟତା, ପଦବୀ ବିବରଣୀ ଓ ନୋଟିସ ଦେଖି ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଅଧିକନ୍ତୁ ବିବରଣୀ ନିମ୍ନରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଗଲା ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 11/06/2018
Khabar Odisha:job-vacancy-crpf-medical-officer

ସିଆରପିଏଫରେ ମେଡିକାଲ ଅଫିସର ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ, ସାକ୍ଷାତକାର ମାଧ୍ୟମରେ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ

କେନ୍ଦ୍ରିୟ ରିଜର୍ଭ ପୋଲିସ୍ ଫୋର୍ସରେ ଜେନେରାଲ ଡ୍ୟୁଟି ମେଡିକାଲ ଅଫିସର ପଦବୀ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଚୟନ ସାକ୍ଷାତକାର ମାଧ୍ୟମରେ କରାଯିବ । ଆଶାୟୀମାନେ ନିଜ ବାୟୋଡାଟା ସହ ସମସ୍ତ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ନେଇ ସାକ୍ଷାତକାର ପାଇଁ ଯାଇପାରିବେ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 05/06/2018
Khabar Odisha:job-alert-ssc-12th-pass-student

ଦ୍ୱାଦଶ ଶେଣୀ ପାସ୍ କରିଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ, ଖାଲି ପଡିଛି ୧୧ହଜାର ପଦବୀ

ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀରେ କୃତକାର୍ୟ୍ୟ ହୋଇଥିବା ଭାରତୀୟ ଯୁବକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସୀ ଖବର । ୧୧,୮୬୫ ପଦବୀ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଚୟନ ପରିଷଦ ବା ଏସଏସସି ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଏସଏସସି ସିପାହୀ ପଦବୀ ପାଇଁ ଖାଲି ପଡିଥିବା ପ୍ରାୟ ୧୧ହଜାର ପଦବୀକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 31/05/2018
Khabar Odisha:RPF-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-9739-Constable--SI-Posts

ଆରପିଏଫ୍ କନଷ୍ଟେବଳ ଏବଂ ସବ୍ ଇନିସପେକ୍ଟର ପଦବୀରେ ନିଯୁକ୍ତି: ୯୭୩୯ ପଦ ପାଇଁ ଜୁନ ୧ରୁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ରେଲୱେ ପ୍ରୋଟେକ୍ସନ ଫର୍ସ (ଆରପିଏଫ)/ ରେଲୱେ ପ୍ରୋଟେକ୍ସନ ସ୍ପେଶାଲ ଫୋର୍ସ (ଆରପିଏସ୍ଏଫ୍) ପକ୍ଷରୁ କନଷ୍ଟେବଳ ଏବଂ ସବ୍ ଇନିସପେକ୍ଟର ପଦବୀରେ ଉଭୟ ପୁରୁଷ ଓ ମହିଳାଙ୍କ ଭର୍ତ୍ତି ହେବା ପାଇଁ ଏକ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ପଦବୀ ବିବରଣୀ, ପ୍ରାର୍ଥୀ ଯୋଗ୍ୟତା, ତାରିଖ ନୋଟିସ ଦେଖି ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 25/05/2018
Khabar Odisha:IGCAR-Recruitment-2018-–-Apply-Online-for-248-Tech-Officer-posts-Khabar-Odisha-Recruitment-Section

ନିଯୁକ୍ତି: ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧି ଆଟୋମିକ୍ ରିସର୍ଚ୍ଚରେ ଟେକ୍ନିସିଆନ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପଦବୀରେ ଭର୍ତ୍ତି, ୨୪୮ ପଦ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧି ସେଣ୍ଟର ଫର୍ ଆଟୋମିକ୍ ରିସର୍ଚ୍ଚ (ଆଇଜିସିଏଆର୍) ଟେକ୍ନିକାଲ ଅଫିସର, ସାଇନଟିଫିକ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ, ଟ୍ରେନି, ଟେକ୍ନିସିଆନ, ୟୁଡିସି, ଷ୍ଟେନୋ ପଦବୀରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବା ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କରିଛି। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯୋଗ୍ୟତା. ପଦବୀ ବିବରଣୀ ଏବଂ ନୋଟିସ ଦେଖି ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 19/05/2018
Khabar Odisha:bankura-district-court-recruitment-2018-apply-for-ldc-and-other-posts-55-posts-before-15th-june

ଅଷ୍ଟମ ପାସଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, ଏଠାରେ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ, ୩୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଦରମା

ଅଷ୍ଟମ ପାସ କରିଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ପାଇଁ ଚାକିରୀ କରିବାର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ । ପଶ୍ଚିମ ବଙ୍ଗଳା ବାଙ୍କୁରା ଜିଲ୍ଲା କୋର୍ଟରେ ଅନେକ ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ବାହାରିଛି। ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ମାସିକ ଦରମା ରହିଛି ୩୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ। ଅଫିସ ଅଫ୍ ଦ ଡାଇରେକ୍ଟ ଆଣ୍ଡ୍ ନେସନ ଜଜ୍, ଇଲିଂଶ ଷ୍ଟେନୋଗ୍ରାଫର ଗ୍ରେଡ-III, ଲୋୟର ଡିଭିଜନ କ୍ଲର୍କ ଇତ୍ୟାଦି ପଦରେ ୫୫ ପଦ ପାଇଁ ଜାରି ହୋଇଛି ବିଜ୍ଞପ୍ତି। ଏହି ବିଜ୍ଞପ୍ତିର ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ ନିମ୍ନରେ ପ୍ରଦାନ କରାଗଲା।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 17/05/2018
Khabar Odisha:Govt-Medical-College--Hospital-Balasore-Various-Vacancies-Offline-Form-2018--Recruitment-Khabar-Odisha-Section

ଓଡ଼ିଶା ନିଯୁକ୍ତି: ବାଲେଶ୍ୱର ସରକାରୀ ମେଡିକାଲ କଲେଜରେ ୧୪୧ ପଦବୀ ଖାଲି, ମାସକ ଭିତରେ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ବାଲେଶ୍ୱର ସରକାରୀ ମେଡିକାଲ କଲେଜରେ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ରେଡିଓଗ୍ରାଫର, ଲାବ୍ରୋଟୋରି ଟେକ୍ନିସିଆନ, ଷ୍ଟାଫ୍ ନର୍ସ, ଫାର୍ମାସିଟ୍ ପଦବୀରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବା ପାଇଁ ଜାରି କରାଯାଇଛି ନୋଟିସ । ଚିୁକ୍ତିଭିତ୍ତିକ ଆଧାରରେ ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯିବ। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଅଫଲାଇନ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହି ପଦ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 15/05/2018
Khabar Odisha:Pawan-Hans-Limited-Jr-Technician-Online-Form-2018--Recruitment-Section-Khabar-Odisha

ପୱନ ହଂସରେ ଜୁନିୟର ଟେକ୍ନିସିଆନ୍ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଚାକିରୀର ସୁଯୋଗ, ଶୀଘ୍ର କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

ୱନ ହଂସ ଲିମିଟେଡରେ ଜୁନିୟର ଟେକ୍ନିସିଆନ ପଦବୀ ଖାଲି ପଡ଼ିଛି। ଚୁକ୍ତିଭିତ୍ତିକ ଆଧାରରେ ଚାକିରୀ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ନୋଟିସ, ସଂବୋଧିତ ୱେବସାଇଟ୍ ଦେଖି ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 13/05/2018
Khabar Odisha:UPSC-Central-Armed-Police-Forces-ACs-Online-Exam-2018-Recruitment-Khabar-Odisha-Section

ନିଯୁକ୍ତି: UPSCର ଏହି ବିଭାଗରେ କରନ୍ତୁ ଚାକିରୀ, ୩୯୮ ପଦବୀ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଲୋକସେବା ଆୟୋଗ (ୟୁପିଏସସି) ପକ୍ଷରୁ ନିଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି ହୋଇଛି। ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ୟପିଏସସିର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ସଶସ୍ତ୍ର ପୋଲିସ ବଳ (ଏସସିଏସ୍) ପରୀକ୍ଷା ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଇଚ୍ଛୁକ ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯୋଗ୍ୟତା, ପଦବୀ ବିବରଣୀ ଓ ନୋଟିସ ଦେଖି ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 13/05/2018
First Previous
1 2 3 4 5 6 7
Next Last Page 1 of 7