For English Prss ctrl+g
Khabar Odisha:gunshoot-in-evening-in--bhubaneswar

ରାଜଧାନୀରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ : ବାଇକ ଓ ଖୋକା ଜବତ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 21/08/2017
Khabar Odisha:Sasikala-has-the-power-to-go-out-of-the-jailvideo-viral

ପ୍ରଥମେ ଭିଭିଆଇପି ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟ, ଏବେ ଜେଲରୁ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ ଶଶିକଳା, ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ

ବେଙ୍ଗଲୁରୁ, ଅଗଷ୍ଟ ୨୧(ଖବର ଓଡ଼ିଶା):ଏଆଇଡ଼ିଏମକେର ପ୍ରମୁଖ ନେତା ଶଶିକଳା ଏବେ ବେଙ୍ଗଲୁରୁ ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ତାଙ୍କୁ ସେଠାରେ ଭିଭିଆଇପି ପରି ବ୍ୟବହାର କରାଯାଉଥିବା ନେଇ ନିକଟରେ ଖୁଲାସା ହୋଇଥିଲା । ଏବେ ଶଶିକଳାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ଶଶିକଳା ଜେଲର ବାହାରୁ ଭିତରକୁ ଆସୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି । ଶଶିକଳାଙ୍କ ଛଡ଼ା ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଇଲାବର୍ସୀଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଭିଡ଼ିଓଟି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଜେଲ ପ୍ରଶାସନ ଉପରେ ପୁଣିଥରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟିକୁ ଯାଂଚ ପାଇଁ ଆଣ୍ଟି କରପ୍‌ସନ ବ୍ୟୁରୋକୁ ଦିଆଯାଇଛି । ତେବେ ଶଶିକଳାଙ୍କୁ ନେଇ ଅନେକ ଖୁଲାସା କରିଥିବା ଡ଼ିଆଇଜି ଡ଼ି ରୁପା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ସହ ଜଡ଼ିତ ସମସ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 21/08/2017
Khabar Odisha:three-people-arrested-for-helping-Maoist

୩ ମିଲିସିଆ ଗିରଫ

କୋରାପୁଟ, ଅଗଷ୍ଟ ୨୦(ଖବର ଓଡିଶା): ମାଓବାଦୀଙ୍କୁ ସହାୟତା କରିବା ସୂଚନା ପାଇ ରବିବାର ପାଡୁଆ ପୋଲିସ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ସେମାନେ ହେଲେ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ଲମତାପୁର ଅଞ୍ଚଳର ବିଶ୍ୱନାଥ ହନ୍ତଳ, ସହଦେବ ହନ୍ତଳ ଓ ଘେନୁ ସୀସା । ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ତିନି ଜଣ ନନ୍ଦପୁର ଏରିଆ କମିଟି ପାଇଁ କାର୍ୟ୍ୟ କରିଥିଲେ । ମାଓବାଦୀଙ୍କ ଲାଗି ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ସଭାସମିତି ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/08/2017
Khabar Odisha:Arrested-5-person-for-illegal-hunts-at-birmaharajpur

ବେଆଇନ ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ଶିକାର ଅଭିଯୋଗ : ୫ ଗିରଫ, ୨ଟି ବନ୍ଧୁକ ଓ ୧୯ କିଲୋ କୁଟୁରା ମାଂସ ଜବତ

ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର,ଅଗଷ୍ଟ ୨୦(ଖବର ଓଡିଶା): ବେଆଇନ ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ଶିକାର କରିବା ଅପରାଧରେ ପୋଲିସକୁ ବଡ ସଫଳତା ମିଳିଛି । ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲ୍ଲା ବୀରମହାରାଜପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ସୁବଳୟା ରେଞ୍ଜର ହାଥିଲିମୁଣ୍ଡା ସର୍କଲ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭାଲଡୁଙ୍ଗୁରୀ, ଅମରପାଲି ଓ ବହଲପଦର ଜଙ୍ଗଲରୁ ୨ଟି କୁଟୁରା ମାରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ୫ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୧୯ କିଲୋ କୁଟୁରା ମାଂସ ଓ ୨ଟି ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ ହୋଇଛି। ଏହା ବ୍ୟତିତ ପୋଲିସ କାଳିଆ ଓ ଅକ୍ରୁରଙ୍କ ଘରୁ ୨ଟି ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ କରିଛି । ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ବିରମହାରାଜପୁର ଏସଡିପିଓ ପ୍ରସନ୍ନ କୁମାର ବିଶ୍ୱାଳ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/08/2017
Khabar Odisha:shame-in-UP-police-constable-gang-rape-a-teen-with-gram-pradhan-and-6-more-persons

ୟୁପିରେ ନାବାଳିକାକୁ କନେଷ୍ଟବଳ ସହ ୭ଜଣ କଲେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜାଣି ପିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

ବଲିଆ, ଅଗଷ୍ଟ୨୦(ଖବର ଓଡ଼ିଶା):ୟୁପିର ବଲିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ନାବାଳିକ ଯୁବତୀ ସହ ଗଣବଳତ୍କାର ହୋଇଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏହାର ସୂଚନା ମିଳିବା ପରେ ତାର ପିତାଙ୍କର ହୃଦଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି । ତେବେ ଏହି ମାମଲାରେ ଯୁବତୀଜଣଙ୍କ ଜଣେ ପୋଲିସ୍‌ କନେଷ୍ଟବଳ ଏବଂ ଗ୍ରାମପ୍ରଧାନ ସମେତ ୭ଜଣ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ୍‌ କନେଷ୍ଟବଳ ଜଣଙ୍କୁ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ କରି ଜେଲ ପଠାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଅସଦାଚରଣ ଓ ପୋକ୍ସୋ ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ସୁଚନା ମୁତାବକ, ବଲିଆର ରେବତୀ ଥାନା ଗୋପାଳନଗର ଗ୍ରାମରେ ଏହି ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି । ଶୁକ୍ରବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୯ଟା ସମୟରେ ସେ ପଡ଼ିଆକୁ ଶୌଚ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ସମୟରେ ପିଡ଼ିତ ଯୁବତୀକୁ ଅପହରଣ କରାଯାଇଥିଲା । ଗୋପାଳନଗର ଚୌକିର କନେଷ୍ଟବଳ ଧର୍ମପ୍ରସାଦ ଗାଁର ପ୍ରଧାନ ସହ ମିଶି ଏପରି କରିଥିଲା । ପରେ ତାକୁ ନିକଟରେ ଥିବା ସ୍କୁଲର ଛାତ ଉପରକୁ ନେଇ ମୋଟ ୭ଜଣ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ନେଇ ପିଡ଼ିତା ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/08/2017
Khabar Odisha:Two-rice-mill-owners-arrested-for-Rs-4-crore-govt-rice-scam

୪ କୋଟିର ସରକାରୀ ଚାଉଳ ଚଳୁ: ୨ ରାଇସ୍‌ ମିଲ୍‌ ମାଲିକ ଗିରଫ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଅଗଷ୍ଟ ୧୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ସରକାରୀ ଚାଉଳ ହେରଫେର୍‌ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଆଜି ଦୁଇ ଜଣ ରାଇସ୍‌ ମିଲ୍‌ ମାଲିକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଗିରଫ ଦୁଇ ଜଣ ହେଲେ ଯାଜପୁର ବଡ଼ଚଣା ସାବିତ୍ରୀ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍‌ର ମାଲିକ ଦିଲ୍ଲୀପ୍‌ ଅଗ୍ରୱାଲ ଓ ଭଦ୍ରକ ଗଣପତି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍‌ର ମାଲିକ ପଙ୍କଜ ଅଗ୍ରୱାଲ । କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଅର୍ଥନୈତିକ ଅପରାଧ ଶାଖା (ଇଓଡବ୍ଲ୍ୟୁ) ଏମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ନେଇ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ସ୍ପେଶାଲ ଡିଜି ବିଜୟ କୁମାର ଶର୍ମା ଟୁଇଟ୍‌ କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଗିରଫ ମାଲିକ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଆଜି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯିବାର ସୂଚନା ରହିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 19/08/2017
Khabar Odisha:Hotel-security-head-held-fog-molesting

ଦିଲ୍ଲୀର ପଞ୍ଚ ତାରକା ହୋଟେଲରେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଅଗଷ୍ଟ ୧୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ପଞ୍ଚ ତାରକା ହୋଟେଲରେ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଇନ୍ଦିରାଗାନ୍ଧୀ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନବନ୍ଦର ନିକଟରେ ଥିବା ହେଟେଲ...

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 19/08/2017
Khabar Odisha:sex-racket-busted-in-cuttack

କଟକରୁ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ଠାବ : ୩ ଗ୍ରାହକ ଗିରଫ, ୨ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର

କଟକ,ଅଗଷ୍ଟ୧୮(ଖବର ଓଡିଶା): ବହୁ ଦିନର ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ପୁଣି ଥରେ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଠାବ ହୋଇଛି ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍। କଟକ ନୂଆପଡା ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଭଡାଘରୁ ଶୁକ୍ରବାର ମଧୁପାଟଣା ପୋଲିସ ଏହି ରାକେଟ୍ ଠାବ କରିଛି । ଏହି ରାକେଟରେ ସଂପୃକ୍ତ ୨ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ପୋଲିସ ୩ଜଣ ଗ୍ରାହକକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 18/08/2017
Khabar Odisha:raid-in-6-call-center-in-noida43-areested

ନୋଏଡ଼ାର ୬ଟି କଲ୍‌ ସେଣ୍ଟର ଉପରେ ଚଢ଼ଉ, ୪୩ ଗିରଫ,ଜୀବନବୀମା କରିବାକୁ କହି ଲୁଟୁଥିଲେ

ନୋଏଡ଼ା,୧୮ଅଗଷ୍ଟ(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଏସ୍‌ଟିଏଫ ନୋଏଡ଼ାର ସେକ୍ଟର-୬୪ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ବି-ବ୍ଲକ ଏବଂ ସେକ୍ଟର-୧୧ରେ ଥିବା ୬ଟି କଲ୍‌ ସେଣ୍ଟର ଉପରେ ଛାପା ମାରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ୪୩ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍‌ ହେପାଜତକୁ ନେଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ତେବେ ଏହି କଲ୍‌ ସେଣ୍ଟରଗୁଡ଼ିକ ଜୀବନବୀମା କରିବାକୁ କହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଠକି ଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ପୋଲିସ୍‌ ହେପାଜତକୁ ନେଇଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା ଜାରି ରଖିଛି । ଏପରିକି ଏହା ପଛରେ ଥିବା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସହ ୯ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଜେଲ ପଠା ଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ସୁଚନା ମୁତାବକ, ଏସଟିଏଫ୍‌ ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଜୀବନବୀମା କମ୍ପାନୀର ୬ଟି କଲ ସେଣ୍ଟର ଉପରେ ଚଢ଼ଉ କରି ଏହି ଜାଲ କାର୍ୟ୍ୟ ଉପରୁ ପରଦା ଉଠାଇଥିଲା । ଏହି କଲ୍‌ ସେଣ୍ଟର ଗୁଡ଼ିକ ଜାଲ ବୀମା କରାଇ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଠକୁଥିଲା ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 18/08/2017
Khabar Odisha:odisha-chit-fund-scam--owner-prashant-dash-got-bailed

ସି-ସୋର ଚିଟଫଣ୍ଡ ଠକେଇ ମାମଲା: ମାଲିକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାସଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ

କଟକ, ଅଗଷ୍ଟ ୧୮(ଖବର ଓଡିଶା): ବହୁ ବିବାଦୀୟ ସି-ସୋର ଚିଟଫଣ୍ଡ ଗ୍ରୁପର ମାଲିକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାସଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳିଛି । ହାଇକୋର୍ଟରୁ ପ୍ରଶାନ୍ତଙ୍କୁ ସର୍ତ୍ତମୂଳକ ଜାମିନ ମିଳିଛି । ସର୍ତ୍ତନୁଯାୟୀ ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ପାସପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଯେଉଁଆଡେ ବି ଯିବେ ତାଙ୍କ ସହିତ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ରହିବେ । ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ଗଲେ ମଧ୍ୟ ଅନୁମତି ନେବାକୁ ସର୍ତ୍ତ ରହିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 18/08/2017
Khabar Odisha:OHRC-adjuncts-Parala-quadruple-murder-case-to-September-22

ପାରଳା ଗଣମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା: ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ ଶୁଣାଣୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଅଗଷ୍ଟ ୧୮(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ରାଜ୍ୟସାରା ଚାଂଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇଥିବା ପାରଳା ଗଣଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାର ଆଜି ଶୁଣାଣୀ ହୋଇପାରି ନାହିଁ । ଆସନ୍ତା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୨ ତାରିଖରେ ପରର୍ବତ୍ତୀ ଶୁଣାଣୀ କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ରହିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 18/08/2017
Khabar Odisha:Barcelona-terror-attack-At-least-13-people-dead-over-100-injured

ବାର୍ସିଲୋନାରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ: ୧୩ ମୃତ ଓ ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର

ବାର୍ସିଲୋନା, ଅଗଷ୍ଟ ୧୮(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ସ୍ପେନର ବାର୍ସିଲୋନାସ୍ଥିତ ବ୍ୟସ୍ତ ବହୁଳ ରାସ୍ତାରେ ଗୁରୁବାର ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣରେ ୧୩ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ, ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଆହତମାନଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ...

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 18/08/2017
Khabar Odisha:Serial-killer-Buddhadeb-Behera-produced-in-JMFC-court

ସିରିଏଲ କିଲର ବୁଦ୍ଧଦେବ ବେହେରା କୋର୍ଟରେ ହାଜର

ପୁରୀ, ଅଗଷ୍ଟ ୧୭ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ପାଞ୍ଚ ପାଞ୍ଚ ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ବୁଦ୍ଧଦେବ ବେହେରାକୁ ଆଜି ପୁରୀ ଜେଏମ୍‌ଏଫ୍‌ଏସି କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଛି । ଗିରଫ କରାଯିବା ପରେ ପୋଲିସ ତାକୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 17/08/2017
Khabar Odisha:Kolkataair-hostess-clara-khongshit-dead-body-found-near-her-apartment

କୋଲକାତା:ଏୟାରହୋଷ୍ଟ୍ରେସ୍‌ଙ୍କର ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ, ରାତିରେ ପାର୍ଟି କରିବା ପରେ ସକାଳେ ମିଳିଲା ଶବ

କୋଲକାତା, ୧୭ଅଗଷ୍ଟ(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଇଣ୍ଡିଗୋ ଏୟାରଲାଇନ୍ସର ଜଣେ ଏୟାରହୋଷ୍ଟ୍ରେସ୍‌ଙ୍କର ରହସ୍ୟମୟ ଭାବେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି । ମୃତକ ଯୁବତୀ ଶିଲୋଙ୍ଗର ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । କ୍ଲାରା ଖୋଗଶିକ(୨୨)ଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ବୁଧବାର ସକାଳୁ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ବାହାରୁ ଅର୍ଧନଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ସେ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ରହୁଥିବା ଚତୁର୍ଥ ମହଲାରେ ଜନ୍ମଦିନର ପାର୍ଟି ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ପୋଲିସ୍‌ ମୃତଦେହକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଏହା ପଛର କାରଣ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ସୁଚନା ମୁତାବକ, କ୍ଲାରା ଇଣ୍ଡିଗୋ ଏୟାରଲାଇନ୍ସରେ ଲିଡ଼ କ୍ୟାବିନ୍‌ ଆଟେଣ୍ଡାଣ୍ଟ ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏୟାରପୋର୍ଟର ନିକଟରେ ଥିବା କେସ୍ଟୋପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଫ୍ଲାଟ ରହିଥିଲା । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ ଏହାକୁ କିଣି ଦେଇଥିଲେ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 17/08/2017
Khabar Odisha:

ଡେଲାଙ୍ଗ ବାଡିହୁଡ଼ା ଜଙ୍ଗଲରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣା: ଧରା ପଡ଼ିଲା ସାଇକୋ କିଲର, ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ କରୁଥିଲା ମହିଳାଙ୍କ ହତ୍ୟା

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 16/08/2017
Khabar Odisha:parents-abused-baby

୯ ସପ୍ତାହର ପୁଅକୁ ଖେଳ ଖେଳରେ ମାରିଲା ବାପା, ସାମ୍ନାରେ ଦେଖୁଥିଲା ମା’

ମିସୌରୀ, ଅଗଷ୍ଟ ୧୬(ଖବର ଓଡିଶା): ମିସୌରୀ ସନ୍ତ ଲୁଇସ୍‌ର ଚିଲ୍‌ଡ୍ରେନ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଏକ ୯ ସପ୍ତାହ ଶିଶୁର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଶିଶୁର ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ହାତରେ ଥିଲେ ସେମାନେ ହିଁ ତାର ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଦାୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି । ମିସୌରରେ ରହୁଥିବା ରୋବର୍ଟ ଜେମ୍ସ ଓ ମେଗନ ଏଲଙ୍କ ପୁଅ ହେଲା ଜ୍ୟାକ୍‌ସନ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 16/08/2017
Khabar Odisha:2-persons-arrested-in-attack-on-journalist

ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଅଗଷ୍ଟ ୧୬ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଭୁବନେଶ୍ୱର ଉପକଣ୍ଠ ବାଲିପାଟଣାରେ ସାମ୍ବାଦିକ ରମେଶ ରଥଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ । ଏହି ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆୟୁବ ଖାଁ ଓ ରାଜୀବ ଲୋଚନ ସ୍ୱାଇଁଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା ନେଇ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଡିସିପି ସତ୍ୟବ୍ରତ ଭୋଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ ଏହି ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ଗୋଟିଏ ବାଇକ ଜବତ କରିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 16/08/2017
Khabar Odisha:Dreaded-criminal-Raghunath-injured-in-police-encounter

କଟକରେ ପୋଲିସ୍‌ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର: ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ରଘୁନାଥ ଆହତ

କଟକ, ଅଗଷ୍ଟ ୧୬ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): କଟକ ମର୍କତନଗର ଅଂଚଳରେ ପୋଲିସ ଏନକାଉଂଟର କରିଛି । ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟରରେ କୁଖ୍ୟାତ ଅପରାଧୀ ରଘୁନାଥ ଦାସ ଆହତ ହୋଇଛି । ରଘୁନାଥର ଗୋଡରେ ଗୁଳି ବାଜିଥିବାବେଳେ ତାକୁ ଏସସିବି ମେଡ଼ିକାଲରେ ଭର୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 16/08/2017
Khabar Odisha:Loot-in-sarpanch-of-Bahalapadar

ବହଳପଦର ସରପଂଚଙ୍କ ଘରେ ଡକାୟତି: ୪ ଆହତ

ସୋନପୁର, ଅଗଷ୍ଟ ୧୬: ସୋନପୁର ବୀରମହାରାଜପୁର ବହଳପଦର ସରପଂଚ ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତି ଦନ୍ତାଙ୍କ ଘରେ ଡକାୟତି ହୋଇଛି । ଡକାୟତ ମାନଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ସରପଂଚଙ୍କ ପରିବାରର ୪ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୨ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଅଛି । ଗୁରୁତରଙ୍କ ପ୍ରଥମେ ବୀରମହାରାଜପୁର ମେଡ଼ିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପର୍ଣ୍ଣ ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ବୁର୍ଲା ମେଡିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 16/08/2017
Khabar Odisha:Two-crore-chatting

ଅନଲାଇନରେ ୨କୋଟି ଠକେଇ, ସାଇବର କ୍ରାଇମ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ୫ ଗିରଫ

ମୁମ୍ବାଇ, ଅଗଷ୍ଟ ୧୪(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ନାଇଜେରିଆର ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ମାଧ୍ୟମରେ ମୁମ୍ବାଇର ଜଣେ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ୧.୯୭କୋଟି ଟଙ୍କା ଠକେଇକୁ ସାଇବର କ୍ରାଇମ ପୋଲିସ ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି । ଠକ ଦଳର ସଦସ୍ୟମାନେ ନକଲି ପ୍ୟାନ କାର୍ଡ ମାଧ୍ୟମରେ ୧୦୮ଟି ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲି ବାନ୍ଦ୍ରାରୋଡ ନିବାସୀ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁଏହି ଟଙ୍କା ଠକି ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ସାଇବର କ୍ରାଇମ ପୋଲିସ ଠକ ଦଳର କିଛି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଗିରଫ ମଧ୍ୟ କରିଛି । ପୋଲିସ ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ, ବନ୍ଦ୍ରା ନିବାସୀ ୭୨ବର୍ଷିଅ ବ୍ୟକ୍ତି ଫେସବୁକ୍‌ ଜରିଆରେ ଜଣେ ‘ଆମେରିକା ସାଙ୍ଗ’ଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥିଲେ । ଫେସବୁକ ସାଙ୍ଗ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ଆଫଗାନିସ୍ତାନରେ ନିବେଶ କଲେ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ । ତେବେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ମଙ୍ଗଳ ବିଷ୍ଣୋଇ, ଅମିତ ଅଗ୍ରୱାଲ, ସମୀର ମାର୍ଚ୍ଚେ ତଥା କରଣ ଶର୍ମା, ଜିତେନ୍ଦ୍ର ରାଠୋର ଓ ପରେଶ ନିଶବ୍ଦଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଏମାନେ ଠକେଇର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିବା ବାନ୍ଦ୍ରା ନିବାସୀଙ୍କ ଟଙ୍କାକୁ ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 14/08/2017
First Previous
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Next Last Page 1 of 39