For English Prss ctrl+g
Khabar Odisha:State-Odisha-Politicians-or-any-local-MLA-will-no-longer-be-inducted-as-members-of-managing-committee-in-degree-colleges

ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବଡ଼ ବୟାନ: ଏଣିକି କଲେଜ କମିଟିରେ ରହିପାରିବେନି ସ୍ଥାନୀୟ ବିଧାୟକ, ସରକାରୀ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କୁ ଘରୋଇ ଟ୍ୟୁସନ ମନା

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଜାନୁଆରୀ ୨୩(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଏଣିକି କୌଣସି ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ସଂସ୍ଥାନର ଗଭର୍ଣ୍ଣିଂ ବଡି ଅର୍ଥାତ କଲେଜ ପରିଚାଳନା କମିଟିରେ ଆଉ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଧାୟକ ସଦସ୍ୟ ହୋଇ ରହିବେ ନାହିଁ । କେବଳ ଶିକ୍ଷାବିତଙ୍କୁ ଏହି କମିଟିରେ ସଦସ୍ୟ ରଖାଯିବ। ସରକାରୀ ଅଧ୍ୟାପକ ପିଲାଙ୍କୁ ଘରୋଇ ଭାବେ ପଢ଼ାଇବା ମନା । ଏନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣ କୁମାର ସାହୁ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 23/01/2020
Khabar Odisha:National-Education-Odisha-JEE-Main-1-Result-Out

ଜେଇଇ ମେନ-୧ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ପ୍ରକାଶିତ, ସୈାରଭ ଓଡ଼ିଶା ଟପ୍ପର

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଜାନୁଆରୀ ୧୮(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଜାତୀୟ ପରୀକ୍ଷଣ ସଂସ୍ଥା ପକ୍ଷରୁ ହୋଇଥିବା ଜେଇଇ ମେନ୍ -୧ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଏଥିରେ ୯ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତ ମାର୍କ ସହ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହି ପରୀକ୍ଷାରେ ସଡ଼ିଶାର ସୈାରଭ ସୈାମ୍ୟକାନ୍ତ ଦାସ ୯୯.୯୯ ପ୍ରତିଶତ ମାର୍କ ରଖି ଓଡ଼ିଶାର ଟପ୍ପର ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 18/01/2020
Khabar Odisha:Plus-II-1st-year-students-wont-be-promoted-to-2nd-year-if-they-score-less-than-33-mark-in-the-annual-exam

ଯୁକ୍ତ 2 ପ୍ରଥମ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ଛାଟ

+2 ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ କଠୋର ହେଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର । ଏଣିକି +2 ପିଲାଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷରେ ପଢିବା ପାଇଁ ପାସ କରିବାକୁ ପଡିବ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷର ପରୀକ୍ଷା । ଶିକ୍ଷାର ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ନିଆଯାଇଛି ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 14/01/2020
Khabar Odisha:Education-Odisha-Samir-Das-Byte-on-Summer-Vacation-Cancel-for-Teachers

ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଖରାଛୁଟି ବାତିଲ କଥା ମୁଁ କହିନି : ସମୀର ଦାସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଜାନୁଆରୀ ୧୩ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଅବକାଶରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଛୁଟି ନେଇ ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ସମୀର ଦାସ ୟୁ ଟର୍ଣ୍ଣ ମାରିଛନ୍ତି । ଦୁର୍ବଳ ପିଲାଙ୍କୁ ଏକ୍ସଟ୍ରା କ୍ଲାସ କରିବା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଛୁଟି ବାତିଲ ହୋଇଥିବା କଥା ସେ ଜମା କହି ନାହାାଁନ୍ତି ବୋଲି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 13/01/2020
Khabar Odisha:HE-Minister-Arun-Sahoo-directs-colleges-to-conduct-extra-classes-for-weak-students--those-having-low-attendance

ଏଣିକି କଲେଜରେ ହେବ ଏକ୍ସଟ୍ରା କ୍ଲାସ

କଲେଜରେ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଉପସ୍ଥାନ କମ ରହିଛି ସେମାନଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଏଣିକି କଲେଜରେ ଏକ୍ସଟ୍ରା କ୍ଲାସକୁ କରିବା ନେଇ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 12/01/2020
Khabar Odisha:State-Odisha-Extra-Class-will-be-held-on-summer-Vacation-in-Odisha

ଏଣିକି ଖରାଛୁଟିରେ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଏକ୍ସଟ୍ରା କ୍ଲାସ କରିବେ ଶିକ୍ଷକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଜାନୁଆରୀ ୦୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଖରାଛୁଟିରେ ସ୍କୁଲରେ ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଏକ୍ସଟ୍ରା କ୍ଲାସ । ଏଣିକି ଖରାଛୁଟିରେ ମଧ୍ୟ ଶିକ୍ଷକ ପାଠପଢାରେ ଦୁର୍ବଳ ପିଲାଙ୍କୁ କରିବେ କ୍ଲାସ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 09/01/2020
Khabar Odisha:State-Odisha-15-districts-school-closed-for-Bharat-Band-effect

ଭାରତ ବନ୍ଦ ପ୍ରଭାବରେ ଆଜି ୧୫ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଜାନୁଆରୀ ୦୮(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆଜି ୧୨ ଦଫା ଦାବିରେ ବିଭିନ୍ନ ଟ୍ରେଡ୍ ୟୁନିୟନ ପକ୍ଷରୁ ୨୪ ଘଣ୍ଟିଆ ଭାରତ ଡାକରା ଦିଆଯାଇଛି। ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଓଡ଼ିଶାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ତେବେ ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ୧୫ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ରହିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 08/01/2020
Khabar Odisha:State-Odisha-Tomorrow-Utkal-University-Exam-postponed

ଆସନ୍ତାକାଲି ଭାରତ ବନ୍ଦ ଯୋଗୁଁ ଘୁଞ୍ଚିଲା ଉତ୍କଳ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପରୀକ୍ଷା

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଜାନୁଆରୀ ୦୭(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆସନ୍ତାକାଲି ଭାରତ ବନ୍ଦ ଯୋଗୁଁ ତେଣୁ ରାଜ୍ୟର ସବୁ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନ ବନ୍ଦ ରହିବ । ଏହି କାରଣରୁ ବିଭିନ୍ନ ପରୀକ୍ଷା ମଧ୍ୟ ଘୁଞ୍ଚାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ତେବେ ଉତ୍କଳ ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ କାଲି ହେବାକୁ ଥିବା ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲ କରି ଦିଆଯାଇଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 07/01/2020
Khabar Odisha:education-odisha-students-can-not-give-answer-salary-stop-the-headmaster-in-Rairakhol-sambalpur

ଉତ୍ତର ଦେଲେନି ପିଲା, ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ହେଡ଼ମାଷ୍ଟରଙ୍କ ଦରମା

ଉତ୍ତର ଦେଲେନି ପିଲା ଏବଂ ଏହାର ପରିଣାମ ଭୋଗିବାକୁ ପଡ଼ିଲା ହେଡମାଷ୍ଟରଙ୍କୁ। କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନସ୍ଵରୂପ ହେଡ଼ମାରଷ୍ଟରଙ୍କ ଦରମା ବନ୍ଦ କରି ଦିଆଯାଇଛି। ଏହି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲା ରେଢ଼ାଖୋ...

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 06/01/2020
Khabar Odisha:JEE-Main-Exam-starts-From-today

ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ଜେଇଇ ମେନ ପରୀକ୍ଷା

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 05/01/2020
Khabar Odisha:state-odisha-college-students-will-clear-their-doubt-through-video-conferencing

ଶିକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ସଂସ୍କାର ଆଣିବ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ, ଭର୍ଚୁଆଲ ଟ୍ୟୁଟୋରିଆଲ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ମାଧ୍ୟମରେ ଶିକ୍ଷାଗ୍ରହଣ କରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ

ରାଜ୍ୟରେ ଶିକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ସଂସ୍କାର ଆଣିବାକୁ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଏଣିକି ସରକାରୀ ଓ ଅନୁଦାନ ପ୍ରାପ୍ତ କଲେଜ ଗୁଡିକରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ଟ୍ୟୁଟୋରିଆଲ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ମାଧ୍ୟମରେ ଶିକ୍ଷାଦାନ କରାଯିବ। ଫଳରେ କ୍ଲାସରେ ଦିଆଯିବା ଲେକଚରକୁ ରେକର୍ଡ କରାଯିବ ଓ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଅନଲାଇନ ଜରିଆରେ ଏଥିରୁ ଶିକ୍ଷାଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଏକ ଘରୋଇ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ କାପାସିଟି ବିଲ୍ଡିଂ ୱର୍କସପ୍‌ରେ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ସଚିବ ଶାଶ୍ୱତ ମିଶ୍ର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 04/01/2020
Khabar Odisha:2-exam-schedule-declared

ବାଜିଲା +୨ ପରୀକ୍ଷା ଘଣ୍ଟି

ଘୋଷଣା ହେଲା 2020 ବର୍ଷ ପାଇଁ +୨ ପରୀକ୍ଷା ତାରିଖ । ମାର୍ଚ୍ଚ 3ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଚଳିତ ବର୍ଷର +୨ ପରୀକ୍ଷା ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 27/12/2019
Khabar Odisha:State-Odisha-School-Student-cant-ride-Motor-vachile

ସ୍କୁଲ ପିଲାଙ୍କୁ ଗାଡ଼ି ମନା, ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ ଜାରି

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଡିସେମ୍ବର ୨୫(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଏଣିକି ସ୍କୁଲ ପିଲାଙ୍କୁ ଗାଡ଼ି ମନା । କମ ବୟସର ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସ୍କୁଲକୁ ଗାଡ଼ି ନେଇ ଆସିବା ଉପରେ ବାରଣ କରି କଡ଼ା ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ଜାରି କରିଛନ୍ତି ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ । ଏନେଇ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଛନ୍ତି ନିଦ୍ଦେଶାଳୟର ଉପନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 25/12/2019
Khabar Odisha:state-odisha-government-declared-education-holidays-list-for-school-and-college

ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ୮୨ ଦିନ ଛୁଟି ରହିବ ସରକାରୀ ସ୍କୁଲ, ରାଜ୍ୟ ସରକାର ପ୍ରକାଶ କଲେ ଛୁଟି ତାଲିକା

ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ୨୦୨୦ ବର୍ଷ ପାଇଁ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ କଲେଜ ମାନଙ୍କର ଛୁଟି ତାଲିକା । ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ସରକାରୀ ବିଦ୍ୟାଳୟଗୁଡ଼ିକ ୩୮ ଦିନ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଛୁଟି ରହିବ (ମେ ୬ରୁ ଜୁନ୍‌ ୧୮ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ )

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 24/12/2019
Khabar Odisha:state-education-odisha-matric-exam-will-starts-from-february-19

ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୧୯ରୁ ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା

ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୧୯ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା। ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୧୯ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ। ଏନେଇ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ବୋର୍ଡ ପକ୍ଷରୁ ନୀତି ନିର୍ଘଣ୍ଟ ହୋଇ ସାରିଛି। ଚଳିତ ବର୍ଷ ବିବାଦମୁକ୍ତ ପରୀକ୍ଷା ହେବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଉଛି ବୋଲି ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ବୋର୍ଡ ସଭାପତି କହିଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 24/12/2019
Khabar Odisha:education-odisha-cbse-date-sheet-cbse-exam-date-sheet-february-15

ଫେବୃଆରୀ ୧୫ରୁ ସିବିଏସଇ ଦଶମ ଓ ଦ୍ଵାଦଶ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା

କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ବୋର୍ଡ(ସିବିଏସଇ)ର ଦଶମ ଓ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା ଲାଗି ମଙ୍ଗଳବାର ତାରିଖ ଘୋଷଣା ହୋଇଛି। ଫେବୃଆରୀ ୧୫ରୁ ସିବିଏସଇ ଦଶମ ଓ ଦ୍ଵାଦଶ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ...

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 17/12/2019
Khabar Odisha:Assistant-teacher-working-at-Aptira-UGME-School-in-Banta-block-suspended-on-charges-of-submitting-fake-certificates-to-get-the-job

ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ନକଲି ଶିକ୍ଷକ, ଜାଲ ପ୍ରମାଣପତ୍ରରେ କରୁଥିଲେ ଶିକ୍ଷକତା

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଡିସେମ୍ବର ୧୭ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ରାଜ୍ୟରେ ମାଳ ମାଳ ନକଲି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଲୁଚକାଳି ଖେଳ ଉପରୁ ଧରେ ଧିରେ ପରଦା ଉଠିବାରେ ଲାଗିଛି । ପୁଣି ଜାଲ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ଶିକ୍ଷକତା କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଆଜି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରେ ଜଣେ ନକଲି ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 17/12/2019
Khabar Odisha:Education-Odisha-Odisha-govt-to-establish-teacher-cluster-in-Malkangiri

ସ୍ୱାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳରେ ହେବ ଶିକ୍ଷକ କ୍ଲଷ୍ଟର, ଆସନ୍ତା ୧୮ରେ ହେବ ଶିଳାନ୍ୟାସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଡିସେମ୍ବର ୧୫ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ରାଜ୍ୟରେ ଶିକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ଆଣିବା ସହ ସୁଦୃଢ କରିବାକୁ ତତ୍ପର ଅଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର । ସ୍ୱାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଶିକ୍ଷକ କ୍ଲଷ୍ଟର ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରାଯିବ । ଏଣିକି ଯିବା ଆସିବାରେ ଶିକ୍ଷକ ସମୟ ନଷ୍ଟ ହେବ ନାହିଁ । ଏନେଇ ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ସମୀର ରଞ୍ଜନ ଦାଶ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 15/12/2019
Khabar Odisha:Education-State-Odisha-Higher-Education-Deaprtment-came-Under-5T-action-Plan

5T ଅଧିନରେ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ: ଶିକ୍ଷକ କରିବେ ୭ଘଣ୍ଟା ଡ୍ୟୁଟି, ଧନୀ ପିଲା ପାଇବେନି ଲାପଟପ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଡିସେମ୍ବର ୧୨(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ୫ଟି କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଅଧିନକୁ ଆସିଲା ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ । ୫ଟିର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ପାଇଁ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗରେ ୧୭ ସୂତ୍ରୀ ଆକ୍ସନ ପ୍ଲାନ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି । ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ଏହି ଆକ୍ସନ ପ୍ଲାନ୍‌କୁ ଯୋଜନା ଓ ସଂଯୋଜନ ବିଭାଗକୁ ପଠାଇଛି । ଏହି ଆକ୍ସନ ପ୍ଲାନ ସହ ନୋଡାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରିଛି । ‘ମୋ ସ୍କୁଲ’ ଢାଞ୍ଚାରେ କଲେଜରେ ଖୋଲିବ ‘ମୋ କଲେଜ’ ମଞ୍ଚ । ଶିକ୍ଷକମାନେ ୭ଘଣ୍ଟିଆ ଡୁଟି କରିବା ଉପରେ ତଦାରଖ କରାଯିବ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 12/12/2019
Khabar Odisha:education-Odisha-100-more-Adarsha-Vidyalaya-will-build-in-Odisha

ରାଜ୍ୟରେ ହେବ ଆଉ ୧୦୦ଟି ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟ, ୱେବସାଇଟ ଉନ୍ମୋଚନ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଡିସେମ୍ବର ୧୧(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଶହେଟି ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଖୋଲାଯିବ । ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ମଧ୍ୟ ଖୋଲିବ ମଡେଲ ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟ । ଆଜି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଓଡିଶା ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟ ୱେବସାଇଟର ଉନ୍ମୋଚନ କରିଛନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 11/12/2019
First Previous
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Next Last Page 1 of 20