Khabar Odisha:After-kabil-and-RaeesNow-akhaya-and-sarukh-may-fight-on-Box-office

କାବିଲ-ରଇସ ପରେ ଏବେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଅକ୍ଷୟ-ଶାହରୁଖଙ୍କ ହେବ ଟକ୍କର

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମାର୍ଚ୍ଚ୨୮(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ଼ ଫିଲ୍ମ ରଇସ-କାବିଲ୍ ମଧ୍ୟରେ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୧୭ରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କଡ଼ା ଟକ୍କର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସଲମାନ ଏବଂ ଆମିରଙ୍କ ପରି କଳାକାରଙ୍କ ଚଳଚିତ୍ର ଗୁଡ଼ିକ ଏକକ ରିଲିଜ ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଶାହରୁଖଙ୍କୁ କିନ୍ତୁ ନିଜର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମିଳୁଛି କହିଲେ ଚଳେ। ପୂର୍ବରୁ ଶାହରୁଖଙ୍କ ଅଭିନୀତ ରଇସ୍‌ ହ୍ରିତିକଙ୍କ କାବିଲ୍‌ ସହ ପ୍ରତିଯୋଗୀତା କରୁଥିବା ପରି ମନେହୋଇଥିଲା। ତେବେ ରଇସ୍‌ର କାହାଣୀ ଯୋଗୁଁ ଏହା ସଫଳ ଫିଲ୍ମ ତାଲିକାରେ ନିଜ ନାମକୁ ସାମିଲ କରିଥିଲା। ମାତ୍ର ଏଥର କିନ୍ତୁ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଚଳଚିତ୍ର ଯୋଗୁଁ ଏହା ଫିକା ପଡ଼ିଯାଇପାରେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 28/03/2017
Khabar Odisha:Movie-Halfgirlfriends-Asiqui-2-look

ଚଳଚିତ୍ର ‘ହାଫ୍‌ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ’ରେ ‘ଆଶିକି-୨’ର ଝଲକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମାର୍ଚ୍ଚ୨୮(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଲେଖକ ଚେତନ ଭଗତଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟ ନୋଭେଲ ‘ହାଫ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ’ର କାହାଣୀ ଉପରେ ନିର୍ମାଣ ହେଉଛି ଏକ ଚଳଚିତ୍ର। ଏଥିରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ କପୁର। ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ ଏକାଠି ହୋଇ ଏକ ଫିଲ୍ମ କରୁଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଏହାର ଏକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଫଟୋଟି ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କର ପୂର୍ବ ଚଳଚିତ୍ର ଆଶିକି-୨ ସହ କିଛି ମିଶୁଛି। ଫଟୋରେ ଦୁହେଁ ବର୍ଷାରେ ଭିଜୁଛନ୍ତି। ଦୁଇଟି ଯାକ ଚଳଚିତ୍ରକୁ ମୋହିତ ସୁରି ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 28/03/2017
Khabar Odisha:bollywood-actress-shilpa-shetthy-have-to-come-pakur-court

ଶିଲ୍ପା ଓ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ଉପସ୍ଥିତ ହେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ : ୨୦ ବର୍ଷ ତଳର ମାମଲା

ପାକୁଡ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୮(ଖବରଓଡିଶା) : ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଲ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଓ ଅଭିନେତା ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ପାକୁଡ ଜିଲ୍ଲା କୋର୍ଟ ଆସନ୍ତା ୧୮ ଏପ୍ରିଲକୁ କୋର୍ଟରେ ଆସି ଉପସ୍ଥିତ ହେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଯଦି ସେମାନେ କୋର୍ଟ ଆସୁନାହାନ୍ତି ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଗିରଫ ପରଓ୍ୱାନା ଜାରି କରାଯିବ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି । ୨୦ ବର୍ଷ ତଳର ଏକ ମାମଲାର ଶୁଣାଣୀରେ ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆ ଯାଇଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 28/03/2017
Khabar Odisha:20-movie-new-twist-and-turn

ଫିଲ୍ମ ୨.୦ରେ ନୁଆ ଟୁଇଷ୍ଟ ଆଉ ଟର୍ଣ୍ଣ, ଜାଆଁଳା ଭୁମିକା ନିଭାଇବେ ରଜନୀକାନ୍ତ ?

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମାର୍ଚ୍ଚ୨୭(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ତାମିଲ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତ ଚାରି ଦଶନ୍ଧି ପରେ ଜାଆଁଳା ଭୁମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ପୁଣି ନିଜର ଆଗାମୀ ଚଳଚିତ୍ର ୨.୦ରେ। ନିକଟରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯେ, ରଜନୀକାନ୍ତ ପାଞ୍ଚୋଟି ଭିନ୍ନ ଭୁମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏବେ କଥାଟି ସତ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି। ମୁଖ୍ୟ ଭୁମିକା ଡ଼କ୍ଟର ଭାସେଗାରନ୍‌ ଏବଂ ଚିଟି(ରୋବଟ) ଭୁମିକା ପରେ ସେ ଆହୁରି ଦୁଇଟି ଭୁମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ୨୦୧୦ର ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଚଳଚିତ୍ର ‘ଏନ୍ଥିରାନ’ର ୨.୦ ହେଉଛି ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗ। ଏଥିରେ କେବଳ ରଜନୀକାନ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି ବଲିଉଡ଼ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ନେଇ ଆଗରୁ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଛି। ତେବେ ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଅକ୍ଷୟ ଫିଲ୍ମରେ ୧୨ଟି ଅଲଗା ଅଲଗା ଭୁମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। ଯେଉଁଥିରେ ଖଳନାୟକ ବୈଜ୍ଞାନିକ ଭୁମିକା ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ରହିଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 27/03/2017
Khabar Odisha:Ranveer-not-coming-to-party-for-avoid-Deepika-padukan

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କଠୁ ଦୂରେଇବା ପାଇଁ ପାର୍ଟିକୁ ଆସୁନାହାନ୍ତି ରଣବୀର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,ମାର୍ଚ୍ଚ୨୭(ଖବର ଓଡିଶା): କିଛି ମାସ ପୂର୍ବେ ଏକ ପତ୍ରିକାରେ ରଣବୀର ସିଂହ ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବା ନେଇ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ପ୍ରଥମେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ସବୁ ପାର୍ଟି ଏବଂ ଉତ୍ସବରେ ଏକ ସାଥୀରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏହି କିଛି ମାସ ହେବ ସେମାନଙ୍କୁ ଚୁପ ରହିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଆଗ ଭଳି ପାର୍ଟିରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ସହ ରଣବୀର ଆଉ ନଜର ଆସୁନାହାନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 27/03/2017
Khabar Odisha:100-lady-police-will-join-the-screening-of-Naam-Sabana

ନାମ ଶବାନାର ସ୍କ୍ରିନିଂରେ ଯୋଗ ଦେବେ ୧୦୦ ମହିଳା ପୋଲିସ୍‌

ନୁଆ ଦିଲ୍ଲୀ, ମାର୍ଚ୍ଚ୨୭(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ପ୍ରଯୋଜକ ନୀରଜ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ବେବି ଟିମ୍‌ ଏବେ ନିଜର ଆଗାମୀ ଚଳଚିତ୍ରକୁ ନେଇ ବେଶ୍‌ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି। ଚଳଚିତ୍ର ‘ନାମ ଶବାନା’ର ପ୍ରମୋ ରିଲିଜ ପରେ ଫିଲ୍ମଟି ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରିବ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଆଶା କରାଯାଉଛି। ନିକଟରେ ଏହି ଚଳଚିତ୍ରର ସ୍କ୍ରିନିଂ କରାଯିବାର କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି। ଯାହାକି ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 27/03/2017
Khabar Odisha:Susant-singh-Rajputs-new-movie-poster-1st-look

ବଲିଉଡ଼ ଧୋନୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ନୁଆ ଚଳଚିତ୍ରର ପ୍ରଥମ ଝଲକ

ନୁଆ ଦିଲ୍ଲୀ, ମାର୍ଚ୍ଚ୨୭(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଟେଲିଭିଜନ ପରଦାରୁ ସିଧା ବଲିଉଡ଼ରେ ଜଣେ ଦମଦାର ଅଭିନେତା ଭାବେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ଲୋକପ୍ରୀୟ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ। ନିଜର ଦମଦାର ଅଭିନୟକୁ ନେଇ ପୁଣି ଥରେ ସେ ପରଦାରେ ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତେବେ ଚଳଚିତ୍ରଟିର ନାମ ରହିଛି ‘ରୋମିଓ ଅକବର ଓ୍ୱଲ୍ଟର’। ଏହାକୁ ସୁଶାନ୍ତ ନିଜର ଟ୍ୱିଟର ପୃଷ୍ଠାରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 27/03/2017
Khabar Odisha:the-kapil-sharma-show-to-go-off-air-news

ସହକଳାକାରମାନଙ୍କୁ ଦୂର୍ବବ୍ୟହାର ଭାରି ପଡିଲା କପିଲ୍‌ଙ୍କୁ, ବନ୍ଦ ହେବ ଦ କପିଲ୍‌ ଶର୍ମା ଶୋ

ମୁମ୍ବାଇ,ମାର୍ଚ୍ଚ-୨୫(ଖବରଓଡିଶା): କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖରାପ ଖବର । ତାଜା ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ବହୁତ ଜଲ୍‌ଦି କପିଲଙ୍କ ଶୋ ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ। କୁହାଯାଉଛି କପିଲ ଓ ସୁନୀଲ ଗ୍ରୋଭର୍‌ଙ୍କ ବିବାଦରେ ସୋନି ଚ୍ୟାନେଲ୍‌ ବିବ୍ରତ ହୋଇପଡିଛି,ତେଣୁ ଏହି ଶୋକୁ ବନ୍ଦ କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି । ମାତ୍ର ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ଚ୍ୟାନେଲର କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ,ଏହାର ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ଓ କପିଲ୍‌ ଏହାର ବିଧିବଦ୍ଧ ଘୋଷଣା କରିନାହାନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 25/03/2017
Khabar Odisha:today-is-the-birthday-of-emmran-hasmi-turns-38

୩୮ ବର୍ଷରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଇମ୍ରାନ ହାସମୀ, ଆଜି ଜନ୍ମଦିନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମାର୍ଚ୍ଚ୨୪(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆଜି ବଲିଉଡ଼ର ସିରିୟଲ କିସର ଇମ୍‌ରାନ୍‌ ହାସମୀଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ। ନିଜର ଚଳଚିତ୍ର ମର୍ଡ଼ର ଏବଂ ରାଜ ପରେ ଦେଶରେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମହିଳାମାନେ ଇମ୍ରାନ୍‌ଙ୍କୁ ଏହି ଉପାଧି ଦେଇଥିଲେ। ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଅବତାରକୁ ନେଇ ବଲିଉଡ଼ରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ ଇମ୍ରାନ୍‌। ମାତ୍ର ଧିରେ ଧିରେ ଇମ୍ରାନ ଏହି ଭାବନାକୁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନରୁ ପୋଛିବା ସହ ଅନେକ ବଳିଷ୍ଠ ଭୁମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଆଜି ୩୮ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଥାପିଛନ୍ତି ଇମ୍ରାନ୍‌।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 24/03/2017
Khabar Odisha:philauri-and-anarkali-of-ara-release-today

ଆଜି ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡ଼େରେ ରିଲିଜ ହେଲା ବଲିଉଡ଼ର ‘ଫିଲୌରୀ’ ଓ ‘ଅନାରକଲୀ ଅଫ ଆରା’

ଭୁବନେଶ୍ୱର ମାର୍ଚ୍ଚ୨୪(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆଜି ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡ଼େରେ ରିଲିଜ ହୋଇଛି ଦୁଇଟି ବଲିଉଡ଼ ଫିଲ୍ମ। ଯେଉଁଥିରେ ରହିଛି ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଅଭିନିତ ‘ଫିଲୌରୀ’ ଏବଂ ସ୍ୱରା ଭାସ୍କରଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ଅନାରକଲୀ ଅଫ ଆରହା’। ଦୁଇଟିଯାକ ଚଳଚିତ୍ର ବଳିଷ୍ଠ କାହାଣୀ ଏବଂ ଭିନ୍ନ ଧରଣର ପୃଷ୍ଠଭୁମି ଉପରେ ଆଧାରିତ ରହିଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 24/03/2017
Khabar Odisha:kapil-throws-a-shoe-on-sunil

ସୁନିଲଙ୍କୁ ଜୋତାରେ ମାରିଥିଲେ କପିଲ, ସୋ’ରୁ ବାହାର କରିଦେବାକୁ ଦେଇଥିଲେ ଧମକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମାର୍ଚ୍ଚ୨୩(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ସୋ’ କଲର୍ସ ଚ୍ୟାନେଲରୁ ବାହାରିବା ପରେ ନିଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିନେଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ଏଥିରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା କଳାକାରମାନେ ବିଶେଷ ଭୁମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲା। ତେବେ ପଇସା ଏବଂ ଗ୍ଲାମରର ଜାଲରେ ଫସି କପିଲ ଦିନକୁ ଦିନ ବିଶୃଙ୍ଖଳିତ ବ୍ୟବହାର କରି ଚାଲୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି। ଭାରତୀୟ ଟେଲିଭିଜନ ଦୁନିଆଁର ସବୁଠାରୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସୋ’ ଭାବେ କମାଲ କରିଛି ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ସୋ’। ଯାହାକୁ ନେଇ ଅନ୍ୟ ଚ୍ୟାନେଲରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ରିଆଲିଟି ସୋ’ ଗୁଡ଼ିକ ଇର୍ଷା ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ମାତ୍ର ବିଗତ ଦିନରେ କପିଲ ଏବଂ ସୁନିଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଏହି ସୋ’ ତା’ର ଲୋକପ୍ରୀୟତା ହରାଇ ପାରେ ଏପରିକି କପିଲ ମଧ୍ୟ। ଯାହାକି ଟେଲିଭିଜନ୍‌ ଦୁନିଆଁର ଏବେ ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ପ୍ରଶ୍ନ ପାଲଟିଛି। କ’ଣ ଘଟିଥିଲା ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ?

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 23/03/2017
Khabar Odisha:Bollywood-film-2dhamal-Odia-son-Raunak-acting

ବଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମ ୟେ ହୈ ଫୁଲ ୨ ଧମାଲରେ ନଜର ଆସିବେ ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ରୌନକ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୨(୍‌ଖବର ଓଡିଶା): ବଲିଉଡ ସିନେମା ୟେ ହୈ ଫୁଲ ୨ ଧମାଲରେ ନଜରକୁ ଆସିବେ ଓଡିଆ ପୁଅ ରୌନକ ମିଶ୍ର। ଆସନ୍ତା ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୪ ତାରିଖରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ରୌନକଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/03/2017
Khabar Odisha:nachbaliye-starts-from-april2-simar-and-prem-will-burn-the-stage

ଏପ୍ରିଲ୨ରୁ ‘ନଚବଲିୟେ-୮’: ଏବେ ଯୋଡ଼ି ହେଲେ ପ୍ରେମ-ସିମର(ଦିପିକା-ସୋଏବ)

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମାର୍ଚ୍ଚ୨୨(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଫେବୃଆରୀ ମାସ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ନିଜର ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସର ଝଲକ ଦେବାକୁ ଟେଲିଭିଜନ ଧାରାବାହିକ ନିର୍ମାତାମାନେ ସଜବାଜ ହେବା ଆରମ୍ଭ କଲେଣି। ରୋମାନ୍ସ ତା ସାଙ୍ଗକୁ ଡ଼୍ୟାନ୍ସର ପର୍ବକୁ ଟେଲିଭଜନ ପରଦାରେ ଉତାରିବାକୁ ‘ନଚବଲିୟେ-୮’ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଟେଲିଭିଜନର ଏକ ଲୋକପ୍ରୀୟ ରିଆଲିଟି ସୋ ଭାବରେ ଏଥିରେ ଦିବ୍ୟଙ୍କା ତ୍ରିପାଠି-ବିବେକ ଦହିଆ, ଭାରତୀ ସିଂହ-ହର୍ଷ ଲିମ୍ୱାଚ୍ଛିଆ ପ୍ରମୁଖ ଭାଗ ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତେବେ ଏଥିରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ନାମ ଭାବେ ଯୋଡ଼ି ହୋଇଛନ୍ତି ଦିପିକା କକ୍କର ଏବଂ ସୋଏବ୍‌ ଇବ୍ରାହିମ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/03/2017
Khabar Odisha:sarkar-3-release-date-change-to-may-12

ଘୁଞ୍ଚିଲା ‘ସରକାର-୩’ର ରିଲିଜ ଡ଼େଟ, ମେ’ରେ ହେବ ରିଲିଜ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମାର୍ଚ୍ଚ୨୨(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ରାମ ଗୋପାଳ ବର୍ମାଙ୍କର ‘ସରକାର-୩’ର ରିଲିଜ ଡ଼େଟ ଘୁଞ୍ଚାଯାଇଛି। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏହାର ରିଲିଜ ଡ଼େଟକୁ ଫାଇନାଲ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଏହାର ରିଲିଜ ଡ଼େଟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି। ଏହାର ରିଲିଜ ୭ ଏପ୍ରିଲରୁ ବଢ଼ାଯାଇ ୧୨ ମେ କରାଯାଇଛି। ଏ ବିଷୟରେ ଇରୋଶ ନାଓ ପକ୍ଷରୁ ନିଜର ଟ୍ୱିଟର ପୃଷ୍ଠାରେ ସୁଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/03/2017
Khabar Odisha:she-is-pakistans-priyanka

ପାକିସ୍ତାନର ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା !!

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମାର୍ଚ୍ଚ୨୨(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଦେଖିବାକୁ ପୁରାପୁରି ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଭଳି। ହଠାତ୍‌ ତାଙ୍କୁ କିଏ ବି ଦେଖିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ବୋଲି ଭାବିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ। ପେଷାରେ ଜଣେ ଭଲ ଅଭିନେତୀ ଏବଂ ମଡ଼େଲ। ତେବେ ପାକିସ୍ତାନୀ ମଡ଼େଲ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିବା ଜହାଲେ ସରହାଦିଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନର ପ୍ରୀୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ବୋଲି ଅନେକ କହିଥାନ୍ତି। ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ଅବସରରେ ସେ ଏହା ସ୍ୱିକାର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଏପରିକି ଜହାଲେଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଜୁଡ଼ଓ୍ୱା ଭୁମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/03/2017
Khabar Odisha:alias-new-look-in-Alia-bhatt-star-Life-cartoon-game

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ-ଷ୍ଟାର ଲାଇଫ କାର୍ଟୁନ୍‌ ଖେଳ ଆପରେ ଆଲିଆଙ୍କ ନୁଆ ଲୁକ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମାର୍ଚ୍ଚ୨୧(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଏବେ ଆଲିଆ ଆସୁଛନ୍ତି କାର୍ଟୁନ ଅବତାରରେ। ମୁନ ଫ୍ରଗ୍‌ ସହ ଆଲିଆ ମିଶି ନିଜର ଏକ ଗବେଷଣାତ୍ମକ ଖେଳର ଉଦ୍ଭାବନ କରିଛନ୍ତି। ଯାହାର ନା ରହିଛି:- ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ:ଷ୍ଟାର ଲାଇଫ। ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଟୁନ ଖେଳକୁ ବଲିଉଡ଼ ପାଇଁ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଫ୍ୟାସନ୍‌ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଛି। ଆଲିଆ ଏହାକୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୧ରେ ଲଞ୍ଚ କରିବେ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 21/03/2017
Khabar Odisha:sanjay-dutt-get-hurt-during-an-action-scene-in-bhoomi-set

ଚଳଚିତ୍ର ‘ଭୁମି’ର ସେଟ୍‌ରେ ସଞ୍ଜୁବାବା ଆହତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମାର୍ଚ୍ଚ୨୧(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ଼ ଷ୍ଟାର ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଆଜିକାଲି ନିଜର ଫିଲ୍ମ ‘ଭୁମି’ର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ତେବେ ସଞ୍ଜୟ ସୁଟିଂ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମରେ ଥିବା ଏକ ଆକ୍ସନ ସିନ୍‌ କରୁଥିବା ସମୟରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଆହତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 21/03/2017
Khabar Odisha:sunil-gulati-will-leave-kapil-sharmas-show

କପିଲଙ୍କ ସୋ’ ଛାଡ଼ିବେ ମଶହୁର ସୁନିଲ ଗୁଲ୍ଲାଟି !

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମାର୍ଚ୍ଚ୨୦(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକ ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ସୋ’ର ନିହାତି ଭାବେ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ଥିବେ। ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଦୁଃଖ ଖବର। କପିଳ ଶର୍ମା ଏବଂ ସୁନିଲ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ହୋଇଥିବା ଝଗଡ଼ାର କାରଣ ବଶତଃ ମଶହୁର ସୁନିଲ୍‌ ଗୁଲାଟ୍ଟି ଏବଂ ରିଙ୍କୁ ଭାବି ଆଦି ପ୍ରମୁଖ ଭୁମିକାରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହସାଇ ଆସୁଥିବା ସୁନିଲ୍‌ ସୋ’ ଛାଡ଼ି ପାରନ୍ତି। ଏହି ନିଷ୍ପତି ସେ ନିଜେ ନେଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/03/2017
Khabar Odisha:bahubali-part-one-will-release-before-part2

କ୍ଲାଇମାକ୍ସ ପୂର୍ବରୁ ଦର୍ଶକେ ଦେଖିବେ ବାହୁବଳୀ ପାର୍ଟ-୧

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମାର୍ଚ୍ଚ୨୦(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ନିକଟରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ବାହୁବଲୀ-୨ର ଟ୍ରେଲର। ଏହା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଟୁବ୍‌ରେ ସମସ୍ତ ରେକର୍ଡ଼ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା। ଯାହାକୁ ନେଇ ଏହା ରିଲିଜ ପରେ ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ତେବେ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ବାହୁବଳୀର କାହାଣୀ ହୁଏତ କିଛି ଦର୍ଶକେ ଭୁଲି ଯାଇଥିବେ। ଯଦି ନା ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଚନା ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ ଯେ, ପୁଣିଥରେ ବାହୁବଳୀ-୨ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଥମ ଭାଗ ବାହୁବଳୀକୁ ରିଲିଜ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତି ନେଇଛନ୍ତି। ଯାହାଫଳରେ ଦର୍ଶକେ ବାହୁବଳୀ-୨ର କାହାଣୀକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/03/2017
Khabar Odisha:Akhaya-give-tips-to-married-person-in-a-press-conference-regarding-naam-sabana

ସାମ୍ୱାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଅକ୍ଷୟ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ଦେଲେ ଟିପ୍ସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମାର୍ଚ୍ଚ୧୭(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ସର୍ବଦା ନିଜର ବିନ୍ଦାସ ମିଜାଜକୁ ନେଇ ପରିଚିତ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନିକଟରେ ନିଜ ଫିଲ୍ମ ’ନାମ ଶବାନା’କୁ ନେଇ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ନିଜ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା ଅକ୍ଷୟ ନିକଟରେ ସାମ୍ୱାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ପୁରୁଷ ପତ୍ରକାର ମାନଙ୍କୁ ମଜାଦାର ଟିପ୍ସ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 19/03/2017
First Previous
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Next Last Page 1 of 9