For English Prss ctrl+g
Khabar Odisha:Adhyayan-Suman--Tweets-Against-Kangana-Ranaut-Now-Look-Her-Shocking-Reply

ଏବେ କଙ୍ଗନା ଉପରେ ଶୋଷଣର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଅଧ୍ୟୟନ ସୁମନ

ବଲିଉଡରେ ଏବେ ପୁରୁଷଙ୍କ ପରେ ନାରୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆସିଲା ଯୌନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଅଭିଯୋଗ । ପ୍ରଥମେ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ତନୁଶ୍ରୀ ଦତା ଓ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ଆଣିଥିଲେ । ହେଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର ବିଷୟ ଯେ, ବର୍ତମାନ କଙ୍ଗଳାଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଯ୍ୟାତନାର ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ଆଉ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଶେଖର ସୁମନଙ୍କ ପୁଅ ଅଧ୍ୟୟନ ସୁମନ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 14/10/2018
Khabar Odisha:Kareena-Kapoor-Khan-Radio-Show-Ishq-1048-Promo-Has-Been-Released

କରନଙ୍କ ପଦାନୁସରଣ କଲେ କରୀନା, ରେଡିଓରେ ବହୁତ ଶିଘ୍ର ଆଲୋଚନା କରିବେ ମହିଳାଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ

ଛୋଟେ ନବାବ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ କରୀନା କପୁର ଖାନ ଏବେ ରେଡିଓ ଦୁନିଆରେ ପାଦ ରଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ରେଡିଓ ଶୋ’ ରେ କରିନା ଆର ଜେ ଭାବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନ ଜିତିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । କରିନାଙ୍କ ଏହି ଶୋ’ର ପ୍ରଥମ ପ୍ରୋମୋ ରିଲିଜ କରି ଦିଆଯାଇଛି । କରିନାଙ୍କ ଏହି ରେଡିଓ ଶୋ’ର ପ୍ରୋମୋ ‘ଇଶକ ୧୦୪.୮’ ଏଫଏମରେ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଂଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 14/10/2018
Khabar Odisha:lavanya-das-international-miss-tourism-universe-teen-2018

ବୟସ ଆଗରେ ହାର ମାନିଛି ଲକ୍ଷ୍ୟ, ଓଡିଆ ଝିଅ ହେଲେ ‘ମିସ୍ ଟୁରିଜିମ ଆମ୍ବାସଡ଼ର ୟୁନିଭର୍ସ ଟିନ୍ ୨୦୧୮’

ବୟସ ଆଗରେ ହାର ମାନିଛି ଲକ୍ଷ୍ୟ । ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଡିଏଭି ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିବା ଛାତ୍ରୀ ଲାବଣ୍ୟା ଦାସ ବିଶ୍ୱ ଦରବାରରେ ଓଡିଶାକୁ ପରିଚିତ କରାଇ ପାରିଛନ୍ତି । ଏହି ଓଡିଆ ଝିଅ ମାଲେସିଆରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା ‘ମିସ୍ ଟୁରିଜିମ ଆମ୍ବାସଡ଼ର ୟୁନିଭର୍ସ ଟିନ୍ ୨୦୧୮’ ଟାଇଟଲ୍ ଜିତି ଓଡ଼ିଶା ତଥା ଭାରତକୁ ଗୌରବମଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଲାବଣ୍ୟା ଓଡ଼ିଆ ପାରମ୍ପରିକ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଯାହା ବେଷ୍ଟ୍ ନ୍ୟାସନାଲ୍ କଷ୍ଟ୍ୟୁମ୍ ଆୱାର୍ଡ଼ ହାସଲ କରିଛି । ଏହି ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ମୋଟ ୨୫ଟି ଦେଶର ପ୍ରାୟ ୩୫ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ କି, ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ଟାଲେଣ୍ଟ ହବ୍ କମ୍ପାନୀ ‘ଗ୍ଲୋବାଲ୍ ପିଜାଣ୍ଟ ହବ’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅମର ଶାମୁଙ୍କ ପ୍ରେରଣାରେ ଲାବଣ୍ୟା ଏହି ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଟାଇଟଲ୍ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 14/10/2018
Khabar Odisha:Kalank-Trailer-sanjay-dutt-2018--alia-bhatt--varun-dhawan-Madhuri-Dixit

କଳଙ୍କରେ ୪ର୍ଥ ପାଇଁ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଆଲିଆ ଓ ବରୁଣ

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଓ ବରୁଣ ଧୱନ ‘ଷ୍ଟୁଡେଂଟ ଅଫ ଦ ଇୟର’ରୁ ନିଜ ସିନେମା କ୍ୟାରିୟରଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହି ସିନେମା ପରେ ଆଉ ତିନୋଟି ସିନେମାରରେ ଏମାନଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏମାନଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଦର୍ଶକ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବାରୁ ବର୍ତମାନ ଚତୁର୍ଥ ଥର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 12/10/2018
Khabar Odisha:after-metoo-allegations-against-sajid-akshay-kumar-cancelled-housefull-4-shoot

#Me Too ର ପ୍ରଭାବ: ହାଉସଫୁଲ ୪ର ସୁଟିଂ ବାତିଲ କଲେ ଅକ୍ଷୟ, ଆମିର ମଧ୍ୟ ଛାଡି ସାରିଛନ୍ତି ଫିଲ୍ମ

ବଲିଉଡରେ #Me Too ଅଭିଯାନ ଏବେ ତୀବ୍ର ରୂପ ନେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଅଭିଯାନରେ ଏବେ ବଡ଼ ବଡ଼ ହସ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ସ୍ଵର ଉତ୍ତୋଳନ କଲେଣି। ଅନେକ ବଡ଼ ବଡ଼ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କଳାକାରଙ୍କ ...

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 12/10/2018
Khabar Odisha:bollywood-celebrities-come-out-in-support-of-tanushree-dutta

ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ବଲିଉଡ

ବର୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚାର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ପାଲଟି ଥିବା ତନୁଶ୍ରୀ ଦତାଙ୍କ ସାହାସକୁ ତାରିଫ ଜଣାଇଛନ୍ତି ବଲିଉଡର କିଛି କଳାକାର । ଅଭିନେତା ନାନା ପାଟେକରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଣିଥିବା ଯୌନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଏବେ ସେ ଖବରର ଶିରୋନାମା ପାଲଟିଛନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 11/10/2018
Khabar Odisha:fir-against-actor-nana-patekar

ଶୀଘ୍ର ଗିରଫ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ନାନା ପାଟେକରଙ୍କ ସମେତ ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ! ଏଫଆଇଆର ରୁଜୁ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ନାନା ପାଟେକର ଶୀଘ୍ର ଗିରଫ ହୋଇ ପାରନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ୍ତଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କ୍ରମେ ମୁମ୍ବାଇର ଓଶିଓ୍ଵାରା ଥାନାରେ ପୋଲିସ ଏଫଆଇଆର ରୁଜୁ କରିଛି। ଏଫଆଇଆରରେ...

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 11/10/2018
Khabar Odisha:Kesari-Movie-Teaser-Akshay-kumar--Fan-made--Battle-of-Saragarhi--Parineeti-chopra--Karan

ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ସିନେମା ‘କେଶରୀ’ର ଟିଜର ରିଲିଜ

ବଲିଉଡା ଖିଲାଡି ଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଆଗାମୀ ନୂଆ ସିନେମା ‘କେଶରୀ’ର ଫାର୍ଷ୍ଟ ଲୁକ୍‌ ପରେ ଟିଜର ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି । ଅକ୍ଷୟ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆକାଉଂଟରେ ଏହା ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ରିଲିଜ ପୋଷ୍ଟରରେ ଅକ୍ଷୟ ସର୍ଦ୍ଧାର ଲୁକରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ପଗଡ଼ି ପିନ୍ଧା ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ପଞ୍ଜାବୀ ସେନା ହାତରେ ବନ୍ଧୁକ ଧରି ଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ।

09/10/2018
Khabar Odisha:dabangg-3-announcement-by-salman-khan-sonakshi-sinha-eight-year-of-dabangg

ପୁଣି ‘ଦବଙ୍ଗ ୩’ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ସୋନାକ୍ଷୀ ଓ ସଲମାନ ଖାନ

ବଲିଉଡର ଭାଇଜାନ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଦବଙ୍ଗକୁ ଇତି ମଧ୍ୟରେ ୮ ବର୍ଷ ପୂରା ହେବାକୁ ବସିଲାଣି । ଏହାର ଆଗାମୀ ସିକ୍ୱେଲ ଦବଙ୍ଗ ୩ ର ତିଆରି କୁ ନେଇ ସେ ଘୋଷଣା କରି ସାରିଲେଣି । ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ବଡପରଦାରେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଦର୍ଶକ।ତେବେ ଦବଙ୍ଗ ୩ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ମୌକା ଦର୍ଶକ ପାଇବେ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 09/10/2018
Khabar Odisha:First-Time-Nana-Patekar-React-On-Tanushree-Dutta-Issue

ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ନାନା ପାଟେକର ରହିଲେ ଚୁପ, ସନ୍ଦେହରେ ପ୍ରସଂଶକ

ତନୁଶ୍ରୀ ଦତା ନାନା ପାଟେକରଙ୍କ ଉପରେ ଯୌନ ଶୋଷଣର ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ଗତ କିଛିଦିନ ହେବ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀକୁ ଦୋହଲାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ନାନା ପାଟେକର କହିଛନ୍ତି କି, ଅକ୍ଟୋବର ୮ରେ ମିଡିଆ ସାମନାକୁ ଆସି ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 08/10/2018
Khabar Odisha:Dilip-Kumar-Been-Admitted-In-Hospital-After-One-Month-Later

ପୁଣି ବିଗିଡିଲା ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାରଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା

ବଲିଉଡର ଦିଗଜ ଅଭିନେତା ଦୀଲ୍ଲିପ କୁମାର ପୁଣି ଥରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ କି, ନିମୋନିଆ କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ରବିବାର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାର ସୂଚନା ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାରଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଂଟରୁ ଦ୍ୱାରା ମିଳିଥିଲା ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 08/10/2018
Khabar Odisha:After-Amitabh-Bachchan-Tanushree-Dutta-Blast-On-Salman-Khan

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ତନୁଶ୍ରୀ କହିଲେ ସେ କୋଉ ଭଗବାନ ଅଟନ୍ତି କି?

ତନୁଶ୍ରୀ ଦତା କିଛି ଦିନ ହେବ ବଲିଉଡରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି । ସେ ନାନା ପାଟେକର, ଗଶେଷ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଓ ଡାଇରେକ୍ଟର ବିବେକ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଯୌନ ଶୋଷଣ କାରିବା ଭଳି ଗମ୍ଭୀର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ନାନା ପାଟେକର ଓ ଗଣେଷ ଆଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସରେ ମାମଲା ମଧ୍ୟ ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 07/10/2018
Khabar Odisha:Kaashi---Official-Trailer--Sharman-Joshi--Aishwarya-Devan

ବହୁ ଦିନ ପରେ ‘କାଶୀ’ ମାଧ୍ୟମରେ ଫେରୁଛନ୍ତି ଶର୍ମନ

ଦୀର୍ଘ ଦିନର ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ପୁଣି ପରଦାକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ଶର୍ମନ ଯୋଶୀ । ଏହି ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ସିନେମା କାଶୀ: ଇନ ସର୍ଚ୍ଚ ଅଫ ଗଙ୍ଗା ର ପ୍ରମୋଶନକୁ ନେଇ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏହା ପାଇଁ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ରାସ୍ତାରେ ନିଜର ହଜିଥିବା ଭଉଣୀର ପୋଷ୍ଟାର ଧରି ବୁଲୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 06/10/2018
Khabar Odisha:Anushka-Shrama-Varun-Dhawan-Sui-Dhaaga-Film-Box-Office-Collection-Day-8

ଲଭ ଯାତ୍ରିକୁ ଟକ୍କର ଦେଇ ପାରିଲାନି ସୁଇ ଧାଗା, ଆଠ ଦିନରେ ବକ୍ସ ଅଫିସ କଲେକ୍ସନ ଅତି ସାଧାରଣ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଧୱନ ଓ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଷ୍ଟାର ଅଭିନିତ ସିନେମା ‘ସୁଇ ଧାଗା- ମେଡ ଇନ ଇଣ୍ଡିଆ’ ଦିର୍ଘ ୮ଦିନ ହେଲା ରିଲିଜ ହୋଇ ସାରିଛି । ଓପନିଂରେ ଏହି ସିନେମା ବହୁତ ଭଲ କଲେକ୍ସନ କରିଥିବା ସତ୍ୱେ ଏହି ସିନେମାଟି ୮ ଦିନରେ ୬୪ କୋଟି ବ୍ୟବସାୟ କରିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 06/10/2018
Khabar Odisha:Ruk-Ruk-Official-Song-Video---Helicopter-Eela--Kajol--Palomi-Ghosh--Raghav-Sachar--Anu-Malik

ହେଲିକ୍ୟାପଟର ଇଲ୍ଲାରେ ତବବୁଙ୍କ ଗୀତରେ ନାଚିଲେ କାଜୋଲ

ଦୀର୍ଘ ଦିନର ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ପୁଣି କାଜଲ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର ନେଇ ଆସୁଛନ୍ତି । ଉଚ୍ଚକୋଟିର ସିନେମା ଓ ନିଜର ନିଖୁଣ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି କାଜୋଲ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 05/10/2018
Khabar Odisha:Stree-Success-Party-Shraddha-Kapoor--Rajkumar-Rao--Raj-Nidimoru--UNCUT--FilmiBeat

ସ୍ତ୍ରୀର ସକସେସ ପାଟିରେ ଚମକିଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧା

ବଲିଉଡ ସୁନ୍ଦରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ଖୁସି ଏବେ କହିଲେ ନସରେ । ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ଏପରି ଖୁସିର କାରଣ ହେଉଛି ଯେ, ତାଙ୍କ ସିନେମା ‘ସ୍ତ୍ରୀ’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଆକାଶ ଛୁଆଁ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛି । ନିକଟରେ ଏହି ସିନେମାର ସଫଳତା ପାଇଁ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା ଏକ ପାର୍ଟିର ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 05/10/2018
Khabar Odisha:lupt-movie-review-javed-jaffrey-horror-movie

ରିଲିଜ ହେବା ଅପେକ୍ଷାରେ ହରର ସିନେମା ‘ଲୁପ୍ତ’

ସୁପର ନ୍ୟାଚୁରାଲ ଫିଲ୍ମ ‘ଲୁପ୍ତ’ ଆଜିର ସମୟରେ ଭାରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି । ଏହା ଏକ ହରର ସିନେମା ହୋଇଥିବାରୁ ଦର୍ଶକଙ୍କକ ମନରେ ଏହାକୁ ନେଇ ଆଗ୍ରହ ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ତେବେ ସବୁଠାରୁ ଖୁସି ଖବର ହେଊଛି ଯେ, ଏହି ସନେମାଟିକୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ରାମ ଗୋପଲ ବର୍ମା ତିଆରି କରୁଛନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 04/10/2018
Khabar Odisha:Rishi-Kapoor-Diagnosed-Third-Stage-Randhir-Kapoor-Speak-Up-About-This

ସୋନାଲୀ ବେନ୍ଦ୍ରେଙ୍କ ପରେ ଋଷି କପୁରଙ୍କଙ୍କୁ କ୍ୟାନସର, ପରିବାର ଲୋକ ମାନିବାକୁ ପସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି ।

ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଋଷି କପୁର ଏକ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି କି, ସେ କୌଣସୀ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅମେରିକା ଯାଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଋଷି ନଜେ ଏହି କଥା କହିଥିବାବେଳେ , ଋଷିଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ପୁଅ ରଣବୀର କପୁର ଓ ପତ୍ନୀ ନୀତୁ କପୁର ମଧ୍ୟ ଯାଇଛନ୍ତି । ଋଷି ନିଜ ଟ୍ୱିଟରେ ୟେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଖାଲିଟାରେ ମୋ ରୋଗ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କଣ ପାଇଁ କରୁଛ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 04/10/2018
Khabar Odisha:tanushree-dutta-get-mumbai-police-protection-cinta-will-investigate-case-again

ତନୁଶ୍ରୀ ଦତଙ୍କୁ ଧମକ ମିଳିବା ପରେ ସୁରକ୍ଷା ବଢାଇଲା ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସ

ତନୁଶ୍ରୀ ଦତ ନାନା ପାଟେକରଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଲଗାତର ଧମକ ଆସୁ ଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଫଳରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସ ତାଙ୍କର ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡା କଡି କରିଛି । ଏବେ ତାଙ୍କୁ ୨୪ ଘଂଟା ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରହରୀ ମଧ୍ୟରେ ରଖା ଯାଇଛି । ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତନୁଶ୍ରୀ ନାନା ପାଟେକରଙ୍କର ହର୍ଣ୍ଣ ଓକେ ପ୍ଲିଜ୍ ଫିଲ୍ମରେ ଏକ ଗୀତରେ ନିଜ ସହ ଶୋଷଣ ହୋଇଥିବା ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସହ ଏହି ଘଟଣା ୧୦ ବର୍ଷ ତଳେ ହୋଇଥିଲା । ସେ ପୁଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ନାନା ପାଟେକରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସେଟରେ ଏକ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ପହଂଚି ଗଣ୍ଡଗୋଳ କରିଥିଲା ଏବଂ ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ କାର ଉପରକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 03/10/2018
Khabar Odisha:manikarnika-official-teaser-out-on-gandhi-jayanti-kangana-ranaut-action-powerful-impact

କଙ୍ଗନାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ସନରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକାର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍

କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତଙ୍କର ଆଗାମୀ ସିନେମା ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା : ଦ କ୍ୱିନ୍ ଅଫ୍ ଝାନ୍ସିର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇ ସାରିଛି । ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅବସରରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ କରାଯାଇଛି । ତେବେ, ୨୦୧୯ ଜାନୁୟାରୀ ୨୫ରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଟ୍ରେଲରରେ କଙ୍ଗନା ଜବଦସ୍ତ ଆକ୍ସନ୍ ଅବତାରରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ । ଦୁଇ ମିନିଟ୍ ଟ୍ରେଲର ଆରମ୍ଭରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଦମଦାର ସ୍ୱର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିବ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 02/10/2018
First Previous
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Next Last Page 1 of 22