Khabar Odisha:Naga-chaitanya-will-get-marry-to-samantha-in-Hydrabad-in-october

ଗୁଜବ ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇଲେ ତେଲୁଗୁ ଷ୍ଟାର ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ, ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ସାମନ୍ଥାକୁ କରିବେ ବିବାହ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ, ମଇ୨୨(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ତେଲୁଗୁ ସିନେମାର ଦୁଇ ପ୍ରେମିଯୁଗଳ ତଥା ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ଏବଂ ସାମନ୍ଥା ରୁଥ ପ୍ରଭୁଙ୍କର ବିବାହକୁ ନେଇ କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନା ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଖୋନ ନାଗା। ଗୋଆରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନରେ ସେମାନେ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି ଗୁଜବ ଉଠିଥିଲା। ଏହାକୁ ନେଇ ମୁଁହ ଖୋଲିଛନ୍ତି ସେ। ତେବେ ଆସନ୍ତା ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୀତିନିତି ସହକାରେ କରାଯିବ। ବିବାହ ମଧ୍ୟ ଗୋଆରେ ନୁହେଁ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଦୁଇ ପରିବାର ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ କରାଯିବ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/05/2017
Khabar Odisha:Sunny-deols-son-Karan-is-ready-to-debue-in-bollywood-papa-shares-1st-day-shooting-pic

ବଲିଉଡ଼ରେ ଡ଼େବ୍ୟୁ କରିବେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ନାତି ତଥା ସନିଙ୍କ ପୁଅ କରନ୍‌, ଫିଲ୍ମର ସୁଂଟି ଆରମ୍ଭ

ମୁମ୍ୱାଇ, ମଇ୨୨(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ଼ର କିଛି କଳାକାର ପିଢ଼ି ପରେ ପିଢ଼ି ଅଭିନୟ ଜଗତକୁ ଅନେକ ମନୋରଞ୍ଜନ ଭେଟି ଦେଇଛନ୍ତି। ଯାହାକି ନୂଆ କଥା ମଧ୍ୟ ନୁହେଁ। ଏହି କ୍ରମରେ ଏବେ ଦେଓଲ ପରିବାରର ତୃତୀୟ ପିଢ଼ି ବଲିଉଡ଼ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ। ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସୁପୁତ୍ର ଭାବେ ସନି ଦେଓଲ ବଲିଉଡ଼ରେ ନିଜର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ତିଆରି କରିପାରିଥିଲେ। ଏବେ ପାଳି ସନିଙ୍କ ପୁଅ କରନ୍‌ ଦେଓଲଙ୍କର। ସେ ‘ପଲ ପଲ ଦିଲ କେ ପାସ’ ଚଳଚିତ୍ରରେ ବଲିଉଡ଼ରେ ପାଦ ଥାପିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହାର ସୁଂଟି ଆରମ୍ଭ ମଧ୍ୟ ହୋଇସାରିଛି। ତେବେ ସନି ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ଫଟୋ ସହ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ କିଛି ବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। କରନ୍‌ର ସୁଂଟିର ଆଜି ପ୍ରଥମ ଦିନ, ଏବେ ମୋ ପୁଅ ବଡ଼ ହୋଇଯାଇଛି ବୋଲି ସନି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/05/2017
Khabar Odisha:diya-aur-baati-hum-deepika-singh-husband-blessed-with-a-baby-boy

ମା’ ହେଲେ ଭାବୋଙ୍କ ସଂନ୍ଧ୍ୟା ବିନ୍ଧ୍‌ଣି ଓରଫ ଦିପିକା, କୋଳକୁ ଆସିଲା ପୁଅ

ମୁମ୍ୱାଇ, ମଇ୨୨(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଟେଲିଭିଜନ କମ୍ପାନୀ ଷ୍ଟାର ପ୍ଲସର ଚର୍ଚ୍ଚୀତ ଟିଭି ସୋ’ ‘ ଦିୟା ଔର ବାତି ହମ’ର ସଂନ୍ଧ୍ୟା ରାଠି ଓରଫ ଭାବୋଙ୍କ ସଂନ୍ଧ୍ୟା ବିନ୍ଧନୀ ମା’ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେ ପୁତ୍ରସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ଶନିବାର ସକାଳ 9ଟା ସମୟରେ ପୁଅଟି ଜନ୍ମ ହୋଇଛି। ଏହା ସନ୍ଧ୍ୟା ଓରଫ ଦିପିକାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସନ୍ତାନ। ଏବେ ମା’ ଏବଂ ଶିଶୁ ଦୁଇଜଣ ସୁସ୍ଥ ଥିବା ସ୍ୱାମୀ ରୋହିତ ରାଜ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଖବର ପାଇ ଦିପିକାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ପରିବାରବର୍ଗ ବେଶ ଖୁସିଥିବା ଦେଖାଦେଇଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/05/2017
Khabar Odisha:paresh-rawal-tie-Arundhati-Bhattacharya-on-the-army-jeep-not-stone-pelter

ପଥରମରାଳିଙ୍କୁ କ’ଣ ପାଇଁ, ଅରୁନ୍ଧତୀ ରାୟଙ୍କୁ ଆର୍ମୀ ଜିପ୍‌ ଆଗରେ ବାନ୍ଧ: ପରେଶ ରାୱଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ମଇ୨୨(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): କାଶ୍ମୀରରେ ପଥରପକାଳୀଙ୍କୁ ଆର୍ମୀ ଜିପ୍‌ରେ ବାନ୍ଧିବାକୁ ନେଇ ଟ୍ୱିଟରରେ ଚର୍ଚ୍ଚା। ଜିପ୍‌ରେ ପଥରମକାଳିଙ୍କୁ ନୁହେଁ ବରଂ ଅରୁନ୍ଧତି ରାୟଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିବା ଦରକାର ବୋଲି ପରେଶ ରାୱଲ ରବିବାର ରାତିରେ ଏକ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି। ବିଜେପିର ସାଂସଦ ଥିବା ପରେଶଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ ପରେ ଜଣଙ୍କ ପରେ ଜଣେ ନେତା ତଥା ସାଧାରଣ ଲୋକ ଏହାକୁ ଜବାବ ଦେଉଛନ୍ତି। ଯାହା ସୂଚନା ରହିଛି ଏହାକୁ ତିନି ହଜାର ଥର ରିଟୁଇଟ କରାଯାଇସାରିଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/05/2017
Khabar Odisha:Real-star-of-Airlift-died-akhaya-paid-tribute

ଏହାରଲିଫ୍ଟର ରିଅଲ ହିରୋ ରଂଜିତ କତ୍ୟାଲଙ୍କ ପରଲୋକ, ଅକ୍ଷୟ ଜଣାଇଲେ ଶୋକ

ମୁମ୍ୱାଇ, ମଇ୨୧(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ଼ର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଚଳଚିତ୍ର ‘ଏୟାରଲିଫ୍ଟ’ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ବେଶ ନାମ କମାଇଥିଲା। ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ଏଥିରେ ଜୀବନ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଯୋଗୁଁ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା। କାହାଣୀଟି ବାସ୍ତବ ଜୀବନର କାହାଣୀ ଉପରେ ରଚିତ ହୋଇଥିବା ଯୋଗୁଁ ଲୋକମାନେ ୯୦ ଦଶକର ରଂଜିତ କତ୍ୟାଲଙ୍କ ପରି ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ। ଆପଣ ବୋଧହୁଏ ଏହାକୁ ଭୁଲିଯାଇଥାଇ ପାରନ୍ତି। ତେବେ ଏହି ଉଦାହରଣ ସାଜିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଜଣଙ୍କ ଆଉ ଏ ଦୁନିଆଁରେ ନାହାଁନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 21/05/2017
Khabar Odisha:I-am-not-god-i-am-the-man-who-sent-by-god-to-play-says-sachin-tendulkar

ମୁଁ ଭଗବାନ ନୁହେଁ ବରଂ ଭଗବାନ ପକ୍ଷରୁ ଖେଳିବା ପାଇଁ ପଠାଯାଇଥିବା ଏକ ମଣିଷ ଅଟେ: ସଚିନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,ମେ୨୦(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ନିଜର ଫିଲ୍ମ ‘ସଚିନ ଅ ବିଲିୟନ ଡ୍ରିମ’ର ପ୍ରମୋଶନ ପାଇଁ ଶନିବାର ଦିଲ୍ଲୀ ଆସିଥିବା ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇବ। ସଚିନ କହିଛନ୍ତି ...

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/05/2017
Khabar Odisha:Today-is-NTRs-birthday-fans-wish-him-grt-life

ତେଲୁଗୁ ସୁପରଷ୍ଟାର ଏନ୍‌ଟିଆରଙ୍କର ଆଜି ହାପି ବାର୍ଥ ଡ଼େ, ଛୁଟୁଛି ଶୁଭେଚ୍ଛାର ସୁଅ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ, ମଇ୨୦(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ଜଗତର ଲୋକପ୍ରୀୟ ଅଭିନେତା ଏନ୍‌ଟିଆର୍‌ଙ୍କୁ ଆଜି ପୁରିଛି ୩୪ ବର୍ଷ। ଏହି ଅବସରରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନାରନେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ପ୍ରଣତି ଏବଂ ପୁଅ ଅଭୟ ରାମ ଦିନସାରା ଏହି ଦିନଟିର ମଜା ଉଠାଇବାର ନିଷ୍ପତି ନେଇଛନ୍ତି। ମାତ୍ର ୧୬ ବର୍ଷର କଳାକାର ଜୀବନ ମଧ୍ୟରେ ସେ ତାମିଲ ସିନେମାକୁ ଅନେକ ହିଟ ସିନେମା ଭେଟି ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ରାଜ୍ୟ ରାଜନୀତିରେ ମଧ୍ୟ ବେଶ ସକ୍ରୀୟ। ତେବେ ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କୁ କେବଳ ପରିବର ନୁହେଁ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କଠାରୁ ଶୁଭେଚ୍ଛାର ସୁଅ ଛୁଟିବାରେ ଲାଗିଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/05/2017
Khabar Odisha:Aishwayas-cyndrella-look-in-cannes-film-festival

କାନ୍‌ ଫିଲ୍ମ ମହୋତ୍ସବରେ ଐଶଙ୍କ ସିନ୍‌ଡ଼୍ରେଲା ଲୁକ, ଦିଶୁଛନ୍ତି ବୋବାଲ

ମୁମ୍ୱାଇ, ମେ ୨୦(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଚଳଚିତ୍ର ଉତ୍ସବରେ ବିଶ୍ୱସୁନ୍ଦରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ଡ଼ିସନିର ରାଜକୁମାରୀ ରୂପରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ କାନ୍‌ରେ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍‌କୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହିତ ରହିଥିଲେ। ତେବେ ଶେଷରେ ରେଡ଼ କାର୍ପେଟରେ ଚାଲି ସେ ସୋନମ ଏବଂ ଦିପିକାଙ୍କ ପୂର୍ବ ଲୁକ୍‌କୁ ମାତ୍‌ ଦେଇଛନ୍ତି। କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/05/2017
Khabar Odisha:1-lakh-helping-money-is-given-to-Minaketan-from-Govt

କ୍ୟାନ୍ସରରେ ପିଡ଼ିତ ମୀନକେତନଙ୍କୁ ସରକାରଙ୍କ ତରଫରୁ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସହାୟତା, ମୁମ୍ୱାଇରେ ଚାଲିଛି ଚିକିତ୍ସା

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମେ ୨୦(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଖଳନାୟକ ଭାବେ ପରିଚିତ ଲୋକପ୍ରୀୟ ଓଲିଉଡ଼ କଳାକାର ମୀନକେତନ ଏବେ କ୍ୟାନ୍ସରରେ ପିଡ଼ିତ। ଏପରିକି ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ରହିଛି। ତାଙ୍କୁ ମୁମ୍ୱାଇର ଏସିଆନ୍‌ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ ଅଫ କ୍ୟାନ୍ସରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ପାକିସ୍ଥଳୀ ଜନିତ କ୍ୟାନ୍ସରରେ ପିଡ଼ିତ ମୀନକେତନଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଶିଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟର କାମନା କରୁଥିବା ବେଳେ ଆଜି ରାଜ୍ୟ ସରକାର ସହାୟତା ରାଶି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/05/2017
Khabar Odisha:Friday-released-movies

ଆଜି ଫ୍ରାଇଡେ ରିଲିଜରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କଲା ଦୁଇଟି ହିନ୍ଦି ଫିଲ୍ମ ଓ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ‘ତୁଳସୀ ଅପା ’

ଭୁବନେଶ୍ୱର ,ମେ ୧୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆଜି ଫ୍ରାଇଡେ ରିଲିଜରେ ଦୁଇଟି ହିନ୍ଦି ଫିଲ୍ମ ‘ହାର୍ଫ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ’ ଓ ‘ହିନ୍ଦି ମିଡିୟମ’ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବାବେଳେ ଗୋଟିଏ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ‘ତୁଳସୀ ଅପ’ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 19/05/2017
Khabar Odisha:Sachin-meets-Modi-Discuss-the-upcoming-film-details

ମୋଦିଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ସଚିନ୍‌, ୧୦ହଜାର ଘଣ୍ଟାର ଫୁଟେଜ ଉପରେ ନିର୍ମିତ ନିଜ ଚଳଚିତ୍ରକୁ ନେଇ କଲେ ଚର୍ଚ୍ଚା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ମଇ୧୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ସଚିନ୍‌ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଜଗତର ଜଣେ କିମ୍ୱଦନ୍ତୀ ତାରକା। କ୍ରିକେଟର ଭଗବାନ ରୂପେ ପରିଚିତ ସଚିନଙ୍କ ଜୀବନକାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଚଳଚିତ୍ରକୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ସହ ବେଶ ଉତ୍ସାହ ସଚିନ୍‌ଙ୍କ ମନରେ। ଏହି କ୍ରମରେ ସଚିନ୍‌ ତେନ୍ଦୁଲକର ଶୁକ୍ରବାର ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ସେ ସେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ସଚିନ୍‌: ଏ ବିଲିୟନ ଡ଼୍ରିମ୍ସ’କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ନିକଟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଭେଟ କରିଥିବା ବେଳେ ସଚିନ୍‌ ଆଜି ଏହାର ପୁନରାବୃତ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 19/05/2017
Khabar Odisha:Dangal-hits-in-china-earns-500-crore

ଚୀନରେ ଆମିରଙ୍କ ‘ଦଙ୍ଗଲ’ର ଦଙ୍ଗଲ ଜାରି, ଇତିମଧ୍ୟରେ ୫ଶହ କୋଟି ବ୍ୟବସାୟ ସହ ସାଉଁଟିଲା ୫ ରେକର୍ଡ଼

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ମଇ୧୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ସୁପରଷ୍ଟାର ଆମିର ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଚଳଚିତ୍ର ‘ଦଙ୍ଗଲ’ ଚୀନରେ ଦଙ୍ଗଲ କରୁଛି। ଭାରତରେ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ସହ ପ୍ରଶଂସା ସାଉଁଟିଥିଲା ଫିଲ୍ମଟି। ଏହାପରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ଏହାକୁ ଚୀନରେ ରିଲିଜ କରାଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମଟିକୁ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ସବୁ ରେକର୍ଡ଼ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛି। ଏବେ ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଦଙ୍ଗଲ ୫ଶହ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିସାରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 19/05/2017
Khabar Odisha:kulbhushan-jadhav-case-pakistans-foreign-office-reaction-not-obey-the-icj-decession

ଝଟକା ଲାଗିବା ପରେ ଆତଙ୍କୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ପାକିସ୍ତାନର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା,ଇଣ୍ଟର ନ୍ୟାସନାଲ କୋର୍ଟର ନିଷ୍ପତ୍ତି ମାନିବୁ ନାହିଁ

ଇସଲାମବାଦ,ମେ୧୮(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): କୁଲଭୂଷଣ ଯାଧବ ଫାଶି ଉପରେ ହେଗ ସ୍ଥିତ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ କୋର୍ଟ ରୋକ ଲଗାଇଛି। ଏହା ସହ କୂଟନୈତିକ ସ୍ତରରେ ଭାରତକୁ ବୃହତ ବିଜୟ ମିଳିଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ଝଟକା ଲାଗିବା ପରେ ପାକିସ୍ତାନ ବୈଦେଶିକ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ କୋର୍ଟର ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ମାନିବୁ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛି। ବିଶ୍ଵସ୍ତରରେ ଭାରତର...

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 18/05/2017
Khabar Odisha:condolences-after-the-sad-demise-of-Rema-lagoo

ରୀମାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ପୁରା ଦେଶ ଶୋକରେ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଦିଗ୍ଗଜଙ୍କ ଶୋକବାର୍ତ୍ତା

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 18/05/2017
Khabar Odisha:Director-james-opens-up-about-the-Sachins-Biopic

ଖୋଲିଲା ସଚିନ୍‌ଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ର ଗୁମର, ସାଢ଼େ ତିନିବର୍ଷ ଧରି ତାଙ୍କୁ କ୍ୟାମେରା କରିଥିଲା କଏଦ

ମୁମ୍ୱାଇ, ମଇ୧୮(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): କିମ୍ୱଦନ୍ତୀ କ୍ରିକେଟ ତାରକା ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ‘ସଚିନ୍‌ ଏ ବିଲିଅନ ଡ଼୍ରିମ୍ସ’କୁ ନେଇ ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର ଖୁଲାସା ହୋଇଛି। ପ୍ରଥମରୁ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରେଲରରେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ବିଶେଷ ସୁଚନା ମିଳି ପାରିନଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ଏବେ ଏହାକୁ ନେଇ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଜେମ୍ସ ବହୁତ କିଛି ତଥ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ତିନି ବର୍ଷ ଲଗାତାର ଭାବେ କ୍ୟାମେରା ଯୋଗେ ସଚିନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖାଯାଇଥିଲା। ସଚିନ ଯେଉଁଠିକୁ ବି ଯାଉଥିଲେ ସେଠାକୁ ମଧ୍ୟ କ୍ୟାମେରା ତାଙ୍କୁ ଫଲୋ କରୁଥିଲା। ଫଳରେ ୧୦ ହଜାର ଘଣ୍ଟାର ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଯୋଗାଡ଼ କରାଯାଇଥିଲା।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 18/05/2017
Khabar Odisha:Bollywood-Star-Mother-Reema-Lagoo-Death

ବଲିଉଡ୍‌ର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ‘ଷ୍ଟାର୍‌ ମଦର୍‌’ ରୀମା ଲାଗୁଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ ଦେହାନ୍ତ

ମୁମ୍ବାଇ, ମେ ୧୮(ଖବର ଓଡିଶା): ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୀମା ଲାଗୁଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି । ମୃତ୍ୟୁ ବେଳକୁ ତାଙ୍କୁ ୫୯ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା । ମୁମ୍ବାଇ ଠାରେ ରାତି ୩ଟା ବାଜି ୧୫ ମିନିଟ୍‌ ସମୟରେ ସେ ଅନ୍ତିମ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ । ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ୨ଟା ବେଳେ ଓଶିବରାରେ ତାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରାଯିବ । ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ କୋକିଲାବେନ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 18/05/2017
Khabar Odisha:Dipikas-look-grabs-attention

କାନ୍‌ ଫିଲ୍ମ ସମାରୋହ ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ଲୁକ୍‌

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 17/05/2017
Khabar Odisha:Salman-wants-to-buy-a-30-crore-flat-for-his-alleged-gf-Lulia

କଥିତ ପ୍ରେମିକା ଲୁଲିଆଙ୍କ ପାଇଁ ସଲ୍ଲୁ କିଣିବେ ୩୦ କୋଟିର ଘର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ମଇ୧୭(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ସଲ୍ଲୁ ମିଆଁ ବଲିଉଡ଼ର ଅନେକ କଳାକାରଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ କିଛି କରିଥିବାର ନଜିର ରହିଛି। ସେ ଫିଲ୍ମରେ ସୁଯୋଗ ଦେବା ହେଉ ଅଥବା କାହାକୁ ଘଣ୍ଟା ଅଥବା ଘର ଉପହାରରେ ଦେବାରେ ସବୁବେଳେ ସଲ୍ଲୁ ଆଗରେ। ଏନେଇ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟ ହୁଏ। ତେବେ ଏହି କ୍ରମରେ କିପରି ତଥାକଥିତ ପ୍ରେମିକା କୁହାଯାଉଥିବା ଲୁଲିଆ କିପରି ବା ବାଦ ପଡ଼ିଥାନ୍ତେ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 17/05/2017
Khabar Odisha:Who-will-play-the-role--Manyata-in-sanjay-dutts-Biopic

ସଞ୍ଜୁବାବାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ରେ ମାନ୍ୟତା କିଏ? ଗୁଜବ, ଖୋଦ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଚକିତ

ମୁମ୍ୱାଇ, ମଇ୧୬(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ସଞ୍ଜୁବାବାଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ରେ ମାନ୍ୟତାଙ୍କ ଭୁମିକାରେ କିଏ ଅଭିନୟ କରିବ ସେନେଇ ଗୁଜବ। ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭରୁ ଏହି ଭୂମିକାରେ ଦିୟା ମିର୍ଜା ଅଭିନୟ କରିବେ ବୋଲି ଶୁଣାଯାଉଥିବା ବେଳେ ହଠାତ୍‌ କିଛିଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟଜଣେ ନୂଆ ମୁହଁ ଏଥିପାଇଁ ବଛାଯାଇଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଗୁଜବ ଏତେ ଜୋରରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ଯେ, ଖୋଦ୍‌ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମୁକେଶ ଛାବରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଶେଷରେ ଏନେଇ ସେ ସୁଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 16/05/2017
Khabar Odisha:Kamal-Hassan-will-host-Bigg-Boss-soon

ସଲ୍ଲୁ, ଅମିତାଭଙ୍କ ପରେ ଟେଲି ଧାରାବାହିକ‘ବିଗ୍‌ବସ୍‌’ ହୋଷ୍ଟ ତାଲିକାରେ ଯୋଡ଼ି ହେଲେ କମଲ ହାସନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମଇ୧୬(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଅଭିନେତା କମଲ ହାସନ ବଡ଼ ପରଦା ଉପରୁ ସିଧାସଳଖ ଟେଲିଭିଜନ ପରଦାରେ ବଡ଼ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଲୋକପ୍ରୀୟ ଟେଲି ଧାରାବାହିକ ‘ବିଗ୍‌ବସ୍‌’ର ତାମିଲ ସସ୍କରଣରେ ସେ ବସ୍‌ ହେବେ। ଏହାକୁ ନେଇ ଏହି ଅଭିନେତା ଜଣଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ କରି ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ କି ସେ ଖୁବ୍‌ ଶିଘ୍ର ବିଜୟ ଟିଭିରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଦର୍ଶକମାନଙ୍କୁ ସୁଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 16/05/2017
First Previous
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Next Last Page 1 of 16