For English Prss ctrl+g
Khabar Odisha:entertainment-odisha-ranbir-kapoor-and-alia-bhatts-wedding-card-viral-but-this-is-fake

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଆଲିଆ-ରଣବୀରଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଡ ନକଲି

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଲଗାତର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଗତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି। ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ପରଠାରୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଦ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା। ସୋନମ କାପୁରଙ୍କ ବିବାହ ସମୟରେ ଏହି ଦୁଇ ଲଭବାର୍ଡ ଏକ ସହ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହାପରେ ବହୁ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/10/2019
Khabar Odisha:Entertainment-bollywood-odisha-marjaavaan-song-thodi-jagah-viral-as-tum-hi-aana-arijit-singh-wins-heart-

ମରଜାୱା ଫିଲ୍ମର ରୋମାଣ୍ଟିକ ଗୀତ ରିଲିଜ, ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ଶୁଣିଲେ ୭୦ଲକ୍ଷ ଶ୍ରୋତା

ମୁମ୍ବାଇ, ଅକ୍ଟୋବର ୨୦(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଫିଲ୍ମ ମରଜାୱାର ଆଉ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଗୀତ ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ଫିଲ୍ମ ମରଜାୱାର ଟ୍ରେଲର ଯଦିଓ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଉପରେ ବିଶେଷ ପ୍ରଭାବ ପକାଇ ପାରି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏହି ରୋମାଣ୍ଟିକ ଗୀତ ରିଲିଜ ହେଉ ହେଉ ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ଲେ ଲିଷ୍ଟରେ ନିଜ ଜାଗା ବନାଇଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/10/2019
Khabar Odisha:entertainment-odisha-1st-day-box-office-collections-of-film-laal-kaptan

ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ପ୍ରଥମ ଦିନରୁ ଫ୍ଲପ୍ ହେଲା ଲାଲ କପ୍ତାନ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଲାଲ କପ୍ତାନକୁ ନେଇ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ଫିଲ୍ମର ବ୍ୟବସାୟରୁ ଜଣା ପଡୁଛି କି ଦର୍ଶକମାନେ ଏହାକୁ କିଛି ଖାସ୍ ପସନ୍ଦ କରି ନାହାଁନ୍ତି। ଲାଲ କପ୍ତାନ ଗତକାଲି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ଭଲ ଓପୋନିଙ୍ଗ୍ କରି ନଥିଲା। ନବଦୀପ ସିଂହଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମରେ ସୈଫଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା, ମାନବ ୱିଜ୍, ଦୀପକ ଡୋବରିୟଲ ଏବଂ ଜୋୟା ହୁସୈନ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/10/2019
Khabar Odisha:entertainment-odisha-sooraj-pancholi-starrer-film-satellite-shankar-trailer-out

ରିଲିଜ୍ ହେଲା ସାଟେଲାଇଟ୍ ଶଙ୍କରର ଟ୍ରେଲର, ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ନଜର ଆସିବ ଦେଶଭକ୍ତିର ରଙ୍ଗ

ଅଭିନେତା ସୂରଜ ପଞ୍ଚୋଲିଙ୍କ ଅପକମିଙ୍ଗ୍ ଫିଲ୍ମ ସାଟେଲାଇଟ୍ ଶଙ୍କରର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ବହୁ ଥର ରିଲିଜ୍ ଡେଟ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପରେ ଏବେ ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଧମାଲ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି। ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ଦମଦାର ରହିଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 18/10/2019
Khabar Odisha:national-odisha-pm-narendra-modi-reveals-china-president-shi-jinping-likes-amir-khan-movie-dangal

ଦଙ୍ଗଲ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ଆମ ଝିଅଙ୍କ ସାହାସକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଚୀନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି- ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ହରିୟାଣାର ଚରଖୀ-ଦାଦରୀରେ ନିର୍ବାଚନୀ ରାଲିରେ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ମୋଦୀ ହରିୟାଣାର ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପ୍ରଶଂସା କରି ବଲିଉଡର ଫିଲ୍ମ ଦଙ୍ଗଲ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି। ଆମ ଦେଶର ଝିଅମାନେ ଖୁବ୍ ବାହାଦୂର ବୋଲି ଭାରତ ଗସ୍ତରେ ଆସିଥିବା ଚୀନର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ସି ଜିନପିଙ୍ଗ୍ ଦଙ୍ଗଲ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି କହିଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 15/10/2019
Khabar Odisha:entertainment-odisha-indian-idol-11-azmat-hussain-stopped-singing-for-8-years-watch-drug-addiction-video

ରିୟଲିଟି ସୋ ଜିତିବା ପରେ ୮ ବର୍ଷ ଯାଏଁ ନିଖୋଜ ଥିଲେ ଏହି କଳାକାର, କାହାଣୀ ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ସ୍ତବ୍ଧ

ଭାରତୀୟ ଟେଲିଭିଜନର ଲୋକପ୍ରିୟ ସଙ୍ଗୀତ ରିୟଲିଟି ସୋ ଇଣ୍ଡିଆନ ଆଇଡଲର ୧୧ତମ ସିଜିନ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏହି ସୋରେ ଅନୁ ମଲ୍ଲିକ, ନେହା କକ୍କଡ ଏବଂ ବିଶାଲ ଡଡଲାନୀ ଜଜ ଅଛନ୍ତି। ସୋରେ ପ୍ରତିଦିନ ଅଲଗା ଅଲଗା ପ୍ରତିଯୋଗୀ ନିଜ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି। ଏହି ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଚେହେରା ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲରେ ମଞ୍ଚରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଯାହାଙ୍କ କାହାଣୀ ଶୁଣି ଜଜମାନେ ସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 14/10/2019
Khabar Odisha:film-sheer-qorma-first-poster-released

ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ‘ଶିର୍‌ କୋର୍‌ମା’ର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର୍‌, ଭିନ୍ନ ରୂପରେ ସ୍ୱରା-ଦିବ୍ୟା

ମୁମ୍ବାଇ, ଅକ୍ଟୋବର ୧୩ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ସ୍ୱରା ଭାସ୍କର ଓ ଦିବ୍ୟା ଦତ୍ତାଙ୍କୁ ନେଇ ନିର୍ମାଣ ହେଉଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ଶିର୍‌ କୋର୍‌ମା’ର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର୍‌ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ଦୁଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପରସ୍ପର ସହ ମୁଣ୍ଡକୁ ଯୋଡ଼ି ହସୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛି । ଏହା ସହିତ ମୁଣ୍ଡରେ ହିଜାବ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ସ୍ୱରା ଏବଂ ଦିବ୍ୟା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 13/10/2019
Khabar Odisha:National-news-Information--Broadcasting-Ministry-Asks-For-Report-On-What-Is-Being-Shown-On-Bigg-Boss-13

BiggBoss -13 : ସୋ’ ଉପରେ ସରକାରଙ୍କ କଡା ନଜର, କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ଉପରେ ମାଗିଲେ ରିପୋର୍ଟ

“ବିଗ ବସ-13”କୁ ନେଇ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବିବାଦ ଶେଷ ହେବାର ନାଁ ନେଉନାହିଁ । ଯେଉଁ ନୂଆ ଟୁଇଷ୍ଟ ଏବଂ ଥିମକୁ ମାଧ୍ୟମ କରି ନିର୍ମାତାମାନେ ସୋ’ର ଟିଆରପି ବଢାଇବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ, ଏବେ ତାହ ସୋ’ ଉପରେ ଭାରି ପଡୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । କରଣୀ ସେନା ଏହି ସୋ’କୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ବାଦି କରିଥିବା

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 12/10/2019
Khabar Odisha:entertainment-odisha-watch-official-trailer-of-nawazuddin-siddiqui-and-athiya-shetty-film-motichoor-chaknachoor

ରିଲିଜ୍ ହେଲା ମୋତିଚୁର ଚକନାଚୁରର ଟ୍ରେଲର, ଜମିବ ନୱାଜୁଦ୍ଦୀନ ଓ ଆଥିୟାଙ୍କ ଯୋଡି

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ନବାଜୁଦ୍ଦୀନ ସିଦ୍ଦିକୀଙ୍କ ମୋଷ୍ଟ ଆୱେଟେଡ ଫିଲ୍ମ ମୋତିଚୁର ଚକନାଚୁରର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। ନୱାଜଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଏକ ପାରିବାରିକ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ। ଏଥିରେ ଆଥିୟା ଶେଠୀ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ଥର ନୱାଜୁଦ୍ଦୀନ ଏବଂ ଆଥିୟାଙ୍କୁ ବଡ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହାର ଶୁଟିଙ୍ଗ୍ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ବହୁ ସ୍ଥାନରେ କରାଯାଇଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 12/10/2019
Khabar Odisha:entertainment-odisha-amitabh-bachchan-does-not-want-to-have-grand-celebration-on-his-birthday

୭୭ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଥାପିଲେ ବିଗ୍ ବି, ବାଲୁକାକଳା ମାଧ୍ୟମରେ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ସୁଦର୍ଶନ ପଟ୍ଟନାୟକ

ବଲିଉଡର ମହାନାୟକ ବିଗ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଆଜି ୭୭ତମ ଜନ୍ମ ଦିବସ। ଏହି ଅବସରରେ ଆଜି ଅମିତାଭଙ୍କ ଜନପଦ ସ୍ଥିତ ଘର ବାହାରେ ଲୋକମାନେ ଆର୍ଶୀବାଦ ମହୋତ୍ସବ ରୂପରେ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏଥର ଅମିତାଭ ନିଜ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହାଁନ୍ତି। ବିଗ୍ ବି ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି କି, ଆଜି ଉତ୍ସବ ପାଳନ କଲା ଭଳି କିଛି ନାହିଁ। ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 10/10/2019
Khabar Odisha:entertainment-odisha-ayushmann-khurrana-starrer-film-bala-trailer-release-and-goes-viral-movie-on-cinemas-7th-november

ବାଲାର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍, ଚନ୍ଦା ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ପୁଣି ଥରେ ତଡକା ଲଗାଇବେ ଆୟୁଷ୍ମାନ

ଡ୍ରିମ ଗାର୍ଲରେ ଦର୍ଶକମାନଙ୍କର ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବା ପରେ ଏବେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ମୋଷ୍ଟ ଆୱେଟେଡ ଫିଲ୍ମ ବାଲାର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। ଟ୍ରେଲର ଏତେ ଜବରଦସ୍ତ ରହିଛି କି, ରିଲିଜ୍ ହେବାର କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏଥିରେ ଥିବା ଡଇଲଗ୍ ଏବଂ କମିକ୍ ସିନ୍ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ହସାଇଲା ଭଳି ରହିଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 10/10/2019
Khabar Odisha:Crime-Odisha-salman-khan-bungalow-caretaker-held-in-29-year-old-robbery-case

ସଲମାନଙ୍କ ଘରେ କ୍ରାଇବ୍ରାଞ୍ଚ ଚଢାଉ, ୨୯ବର୍ଷ ହେଲା ଫେରାର ଥିବା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟଡ଼ ଅପରାଧି ଗିରଫ

ମୁମ୍ବାଇ, ଅକ୍ଟୋବର ୧୦(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ଼ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବଙ୍ଗଳାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ଏକ ଟିମ ଚଢାଉ କରିଛି । ସେଠାରୁ ଏକ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟଜନକ ଘଟଣାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ସଲମାନଙ୍କ ଘରର ଜଣେ ତତ୍ୱାବଧାରକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 10/10/2019
Khabar Odisha:entertainment-odisha-tv-agle-janam-mohe-bitiya-hi-kijo-actress-nupur-alankar-selling-off-jewellery-to-survive

ଗହଣା ବିକି ଗୁଜୁରାଣ ମେଣ୍ଟାଉଛନ୍ତି ‘ଅଗଲେ ଜନମ ମୋହେ ବେଟିୟା ହି କିଜୋ’ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ଟିଭି ଓ ଗ୍ଲାମର ଦୁନିଆରେ ଅେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ସାଧାରଣତଃ ବିଭିନ୍ନ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥାଏ। ଏହାର ଏକ ଉଦାହରଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଟିଭିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁପୁର ଅଳଙ୍କାରଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ। ସେ ଏବେ ବହୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି। ଅଗଲେ ଜନମ ମୋହେ ବେଟିୟା ହି କିଜୋ, ସ୍ଵରାଗିଣୀ, ଭଳି ବହୁ ସିରିୟଲରେ ନଜର ଆସିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁପୁର ଅଳଙ୍କାର ଚ୍ୟାନେଲର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଚେହେରା। କିନ୍ତୁ ଏବେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଏଭଳି ଚଡକ ପଡିଛି କି, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ନିଜ ଗହଣା ବିକ୍ରୀ କରି ପେଟ ପୋଷୁଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 09/10/2019
Khabar Odisha:Entertainment-Odisha-5th-day-box-office-collections-of-film-war

ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଧମାଲ କଲା “ୱାର”, ୫ଦିନରେ ୧୬୨ କୋଟି ବ୍ୟବସାୟ

ମୁମ୍ବାଇ, ଅକ୍ଟୋବର ୦୭(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ଼ର ସୁପରଷ୍ଟାର ହ୍ରିତ୍ଵିକ୍ ରୋଶନ ଏବଂ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ମୋଷ୍ଟ ଆୱେଟେଡ୍ ଫିଲ୍ମ “ୱାର” ଅକ୍ଟୋବର ୨ ଗାନ୍ଧି ଜୟନ୍ତୀରୁ ରିଲିଜ ହୋଇ ସାରିଛି। ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ରିଲିଜ ହୋଇ ୬ଦିନରେ ପହଂଚିଛି ଏହି ଫିଲ୍ମ । ଓପନିଙ୍ଗ ଦିନ ଠାରୁ ଫିଲ୍ମଟି ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରି ୧୦୦କୋଟି କ୍ଲବରେ ସାମିଲ ହୋଇଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 07/10/2019
Khabar Odisha:Entertainment--odisha-the-50th-international-film-festival-of-india-will-be-held-in-goa-from-20-to-28-november-this-year

୫୦ତମ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲରେ ସାମିଲ ହେଲା “ବଧାଇ ହୋ”, “ଗଲି ବୟ” ଭଳି ଏହି ସବୁ ସିନେମା

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ, ଅକ୍ଟୋବର ୦୬(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଚଳିତ ବର୍ଷ ୫୦ତମ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଗୋଆରେ ଆୟୋଜିତ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍ ୨୦ରୁ ୨୮ ନଭେମ୍ବର ଯାଏଁ ଚାଲିବ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 06/10/2019
Khabar Odisha:Entertainment--bollywood-odisha-3rd-day-box-office-collections-of-sye-raa-narasimha-reddy

୩ଦିନରେ ୧୦୦କୋଟି ପାର କଲା “ସାଇ ରା ନରସିଂହା ରେଡ୍ଡି” ଫିଲ୍ମ

ମୁମ୍ବାଇ, ଅକ୍ଟୋବର ୦୫(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବକ୍ସଅଫିସରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଦୁଇଟି ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମ ଜବରଦସ୍ତ ଧମାଲ କରୁଛନ୍ତି । ବଲିଉଡ଼ ସୁପରଷ୍ଟାର ବିଗ୍ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଓ ଚିରଞ୍ଜିବୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “ସାଇ ରା ନରସିଂହା ରେଡ୍ଡି” ସହ ବଲିଉଡ଼ ତାରକା ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଓ ଟାଇଗର ଶ୍ରୋଫଙ୍କ ଆକ୍ସନ ଥ୍ରିଲର ଫିଲ୍ମ “ୱାର” ଦର୍ଶକଙ୍କ ପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 05/10/2019
Khabar Odisha:entertainment-bollywood-akshay-kumar-saves-a-man-life-who-got-fainted-at-the-reality-tv-show

ରିୟଲ ଲାଇଫରେ ବି ଖିଲାଡ଼ି ହେଉଛନ୍ତି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ସେଟରେ ବେହୋସ୍ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇଲେ

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ହାଉସଫୁଲ-୪ର ପ୍ରମୋସନ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ସେ ଏକ ରିୟଲିଟି ଶୋରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ...

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 04/10/2019
Khabar Odisha:state-odisha-2nd-day-box-office-collections-of-film-war

ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନରେ ୱାରର ଦବଦବା, ଓପନିଂ ଡେରେ ବ୍ୟବସାୟ କରିଛି 53.35 କୋଟି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଅକ୍ଟୋବର 04 (ଖବର ଓଡିଶା) : ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ହ୍ରିତ୍ଵିକ୍ ରୋଶନ ଏବଂ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ମୋଷ୍ଟ ଆୱେଟେଡ୍ ଫିଲ୍ମ ୱାର ଅକ୍ଟୋବର 2ରୁ ରିଲିଜ ହୋଇ ସାରିଛି। ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଦିନରେ ଏହା ଦମଦାର ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିବା ସମୟରେ ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନର ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ଆକଳନ କରାଯାଇଛି। ଫିଲ୍ମ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଦିନରେ 53.35 କୋଟି ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲା।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 04/10/2019
Khabar Odisha:entertainment-bollywood-odisha-the-third-trailer-of-lal-kaptan-created-excitement-got-so-many-views-in-two-days

ଲାଲ କପ୍ତାନର ତୃତୀୟ ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍, ଅଘୋରୀ ରୂପରେ ଧମାଲ କରିବେ ସୈଫ୍

ନୂଅାଦିଲ୍ଲୀ, ଅକ୍ଟୋବର 03 (ଖବର ଓଡିଶା) : ମଥାରେ ଜଟା ଓ ଶରୀରରେ ଭସ୍ମ ଲଗାଇ ସୈଫ ଅଲୀ ଖାନ ପରଦାରେ ଅଘୋରୀ ଲୁକରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଡରାଇବାକୁ ଅାସୁଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମର 2ଟି ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରେ ଅାଜି ଲାଲ କପ୍ତାନର ତୃତୀୟ ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। ଏହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ଦେଖାଯାଇଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 03/10/2019
Khabar Odisha:entertainment-bollywood-man-thrashed-salman-khan-to-kill-him-arrested

ଭାଇଜାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ, କୋର୍ଟ ନୁହେଁ ନିଜେ ଦଣ୍ଡ ଦେବ ବୋଲି କହିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରି ଦେବାକୁ ଧମକ ଦିଆଯାଇଛି । ଏକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟ ଜରିଆରେ ଏହି ଧମକ ଦିଆଯାଇଛି । ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ସବୁଠାରୁ ରୋଚକ କଥା ହେଉଛି ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗାଡି ଚୋରି କରୁଥିବା ବେଳେ ଧରିବା ସମୟରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ହିଁ ଧମକ ଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା । ଅଭିଯୁକ୍ତଜଣଙ୍କ ଜ୍ୟାକି ବିଶ୍ରାଇ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 03/10/2019
First Previous
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Next Last Page 1 of 47