For English Prss ctrl+g
Khabar Odisha:Entertainment-bollywood-odisha-hrithik-roshans-super-30-release-date-has-been-finalized

ଜୁଲାଇ ୧୨ରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ ହ୍ରିିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “ସୁପର ୩୦”

ମୁମ୍ବାଇ, ମେ ୨୬(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ଼ ତାରକା ହ୍ରିିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ସିନେମା “ସୁପର ୩୦” ପରଦାକୁ ଆସବ । ଜୁଲାଇ ୧୨ରେ ହିଁ ପରିଣିତି ଚୋପ୍ରା ଓ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “ଜବରିଆ ଜୋଡ଼ି” ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 26/05/2019
Khabar Odisha:entertainment-bollywood-odisha-shahid-kapoor-kiara-advani-starrer-kabir-singh-first-song-bekhayali-is-out

ରିଲିଜ୍ ହେଉ ହେଉ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ହେଲା କବୀର ସିଂହର ଗୀତ “ବେଖୟାଲୀ”

ବଲିଉଡରେ ଲଭ୍ ରୋମାନ୍ସ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ସର୍ବଦା ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁଛି । ଏହି କ୍ରମରେ ସାହିଦ କପୁର ଏବଂ କିୟାରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କବୀର ସିଂହ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ପ୍ରେମ, ବିଚ୍ଛେଦ, ଏବଂ ବିଦାୟ ଉପରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସାହିଦ କପୁର ଏକ ଅଲଗା ରୂପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ । ଏବେ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ବେଖୟାଲୀ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଏହି ଗୀତ ପରଫେକ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ କରୁଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 25/05/2019
Khabar Odisha:rape-threaten-to-daughter-of-anurag-kashyap

ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଧମକ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କଲେ ଅଭିଯୋଗ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 25/05/2019
Khabar Odisha:Entertainment-bollywood-odisha-john-abraham-injured-during-shoot-of-movie-pagalpanti

ଫିଲ୍ମ “ପାଗଲପନ୍ତି”ର ଏକ ସିନରେ ଆହତ ହେଲେ ଜନ ଆବ୍ରାହମ, ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଲା ସୁଟିଙ୍ଗ

ମୁମ୍ବାଇ,ମେ ୨୫(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତା ଜନ ଆବ୍ରାହମ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ “ପାଗଲପନ୍ତି”କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 25/05/2019
Khabar Odisha:bollywood-odisha-salman-khan-film-bharat-new-song-main-turpeya-ghar-se-dur-release

ରିଲିଜ୍ ହେଲା ଭାରତର “ତୁର ପେୟା” ଗୀତ

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଭାରତର ଆଉ ଏକ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ଏହି ଗୀତକୁ ସଲମାନ ଖାନ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଂଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସଲମାନ ଏଥିରେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି, ମୈ ତୁର ପେୟା ଘର ସେ ଦୂର । ତେବେ ଗୀତକୁ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 24/05/2019
Khabar Odisha:Entertainment-Odisha-pm-narendra-modi-box-office-collection-fox-star-removed-india-s-most-wanted-from-the-morning-show

“ପିଏମ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ”ଫିଲ୍ମ ହେଲା ରିଲିଜ, ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ମଧ୍ୟ ଦବଦବା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ମେ ୨୪(ଖବର ଓଡ଼ିଶା):ବଲିଉଡ଼ରେ ମଧ୍ୟ ମୋଦୀ ଲହର । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ବିପୁଳ ଆସନରେ ବିଜୟୀ ହେବା ପରେ ଏବେ ବଲିଉଡ଼ରେ ମଧ୍ୟ ଛାଇଯାଇଛନ୍ତି । ଆଜି ରିଲିଜ ହୋଇଛି ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ବାୟପିକ ଫିଲ୍ମ “ପିଏମ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ” ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 24/05/2019
Khabar Odisha:ayushman-khurrana-did-not-cast-vote

ମତଦାନ ପାଇଁ ଜନତାଙ୍କୁ ଜାଗୃତ କରାଉଥିବା ଆୟୁଷ୍ମାନ ନିଜେ ଦେଲେନି ଭୋଟ୍‌

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ମେ ୨୨ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବିପୁଳ ପରିମାଣରେ ଭୋଟ୍‌ ଦେବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଗୃତ କରାଉଥିଲେ ବଲିଓଡ଼୍‌ ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା । ସାରା ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରେ ତାଙ୍କର ବଡ଼ ବଡ଼ ପୋଷ୍ଟର୍‌ ମଧ୍ୟ ଲଗାଯାଇଥିଲେ । ଦେଶର ମହାନ ପର୍ବ ପାଇଁ ଚଣିଗଡ଼ ପ୍ରସ୍ତୁତ ବୋଲି ନାରା ଦିଆଯାଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା ଏହି ଅଭିନେତା ନିଜେ ହିଁ ମତଦାନ କରି ନାହାଁନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରେ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଉଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/05/2019
Khabar Odisha:Entertainment-Odisha-anupam-kher-starrer-one-day-trailer-is-out-now

ରିଲିଜ ହେଲା ଫିଲ୍ମ ‘ୱାନ ଡେ’ର ଟ୍ରେଲର, ଏବେ ସୁଦ୍ଦା ଦେଖିଲେଣୀ ୫ଲକ୍ଷ ଦର୍ଶକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ମେ ୨୨(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତା ଅନୁପମ ଖେର ପୁଣି ଏକ ଭିନ୍ନ ଆନ୍ଦାଜରେ ଦମଦାର ସିନେମା ନେଇ ଆସିଛନ୍ତି । ଅନୁପମ କେର ଓ ଇଶା ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ଧମାକାଦାର ଫିଲ୍ମ ‘ୱାନ ଡେ’ର ଟ୍ରେଲର ଆଜି ରିଲିଜ ହୋଇଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/05/2019
Khabar Odisha:Entertainment-bollywood-odisha-bharat-actor-salman-khan-denied-to-take-national-award-says-i-need-rewards-of-people

ପୁରସ୍କାର ଚାହେଁନି ସମ୍ମାନ ଚାହେଁ : ସଲମାନ ଖାନ

ମୁମ୍ବାଇ, ମେ ୨୧(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ଼ ଜଗତର ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ ଲଗାତାର ସୁପରହିଟ ସିନେମା ଦେଇଆସୁଛନ୍ତି । ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଫିଲ୍ମ ପୁରସ୍କାର ଉପରେ ସେ ଆୱାର୍ଡ଼ ନାହଁ ରିୱାର୍ଡ଼ ଦରକାର ବୋଲି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 21/05/2019
Khabar Odisha:Entertainment-Odisha-Actor-vivek-oberoi-apologies-for-sharing-controversial-meme-on-aishwarya-rai-bachchan

କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ବିବେକ ଓବରାୟ, ଟ୍ୱିଟରରୁ ବିବାଦୀୟ ମିମ କଲେ ଡିଲିଟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମେ ୨୧(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଏକଜିଟ ପୋଲକୁ ନେଇ ବିବେକ ଓବରାୟ ବିବାଦ ଘେରରେ ରହିଛନ୍ତି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଉପରେ ମିମ୍ ସେୟାର କରିଥିବା ଅଭିନେତା ବିବେକ ଓବରାୟ ଆଜି କ୍ଷମା ମାଗି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 21/05/2019
Khabar Odisha:Entertainment-bollywood-odisha-maharashtra-state-commission-for-woman-mulling-to-take-action-against-actor-vivek-oberoi

ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ନେଇ ବିବେକଙ୍କ ଆପତ୍ତିଜନକ ଟ୍ଵିଟ୍, ମହିଳା ଆୟୋଗ ନେଇ ପାରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ

ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନର ଏକଜିଟ୍ ପୋଲ ଦେଖି ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ମିମ୍ସ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ଏହି କ୍ରମରେ ସୋମବାର ଅଭିନେତା ବିବେକ ଓବରୟ ମଧ୍ୟ...

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/05/2019
Khabar Odisha:bollywood-odisha-salman-khan-starrer-bharat-film-new-song-zinda-hoon-released

ଭାରତର ‘ଜିନ୍ଦା ହୁଁ ମୈ’ ଗୀତ ରିଲିଜ୍, ସବୁ ଲୁକରେ ନଜର ଆସିଲେ ସଲମାନ

ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରୀନା କେଫଙ୍କ ଷ୍ଟାରର ଭାରତ ଜୁନ ୫ରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ମଧ୍ୟରେ ଫିଲ୍ମର ଅଉ ଏକ ନୂଆ ଗୀତ ରିଲିଜ କରିଛି । ଗୀତରେ ଦେଶଭକ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରେମ ସ୍ପଷ୍ଟ ରୂପରେ ନଜର ଆସିଛି । ଏହାର ନାମ ରହିଛି ଜିନ୍ଦା ହୁଁ ମୈ । ଏଥିରେ ସଲମାନ କେବେ ନେଭି ଅଫିସର ତ କେବେ ମାଇନ୍ସରେ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସଲମାନ ଗୁଣ୍ଡାମାନଙ୍କ ସହିତ ରାସ୍ତାରେ ମାରପିଟ କରୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/05/2019
Khabar Odisha:union-minister-nitin-garkari-releases-new-poster-of-PM-narendra-modi-biopic

‘ପିଏମ୍‌ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ’ ନୂତନ ପୋଷ୍ଟର୍‌ ରିଲିଜ୍‌, ଉନ୍ମୋଚନ କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଗଡ଼କରୀ

ମୁମ୍ବାଇ, ମେ ୨୦ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଜୀବନ କାହାଣୀକୁ ନେଇ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବଡ଼ ପରଦାରେ ଆସୁଥିବା ବାୟୋପିକ୍‌ ‘ପିଏମ୍‌ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ’ର ପୋଷ୍ଟର୍‌ ଆଜି ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇଛି । କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିନ ଗଡ଼କରୀ ଓ ମୋଦୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଥିବା ଅଭିନେତା ବିବେକ ଓବରାୟ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ନାଗପୁରରେ ପୋଷ୍ଟର ଉନ୍ମୋଚନ କରିଛନ୍ତି । ସେଥିରେ ଲେଖାଯାଇଛି ‘ଆ ରହେ ହେ ଦୋବାରା ପିଏମ୍‌ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ, ଅବ୍‌ କୋଇ ନେହିଁ ରୋକ୍‌ ସକ୍‌ତା’ । ଅର୍ଥାତ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପିଏମ୍‌ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଆସୁଛନ୍ତି, ଏଥର କେହି ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/05/2019
Khabar Odisha:rajasthan-HC-sends-notice-to-saif-ali-khan-and-other-actors-in-blackduck-poaching-case

କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶୀକାର ମାମଲା: ସୈଫ୍‌, ସୋନାଲୀ, ନୀଲମ୍‌, ତବୁ ଓ ଦୁଷ୍ମନ୍ତଙ୍କୁ ନୋଟିସ୍‌

ରାଜସ୍ଥାନ, ମେ ୨୦ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବିରଳ କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶୀକାର ମାମଲାରେ ଅଭିନେତା ସୈଫ୍‌ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌, ସୋନାଲୀ ବେନ୍ଦ୍ରେ, ନୀଲମ୍‌, ତବ୍ବୁ ଏବଂ ଦଷ୍ମନ୍ତ ସିଂହଙ୍କୁ ରାଜସ୍ଥାନ ହାଇକୋର୍ଟ ନୋଟିସ ଜାରୀ କରିଛନ୍ତି । ସିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦୋସରେ ଖଲାସ କରିବା ବିରୋଧରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର କରିଥିବା ଆବେଦନ ଆଧାରରେ ବିଚାରପତି ମନୋଜ ଗର୍ଗ ନୋଟିସ୍‌ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ମାମଲାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଶୁଣାଣୀ ଆସନ୍ତା 8 ସପ୍ତାହ ପରେ କରାଯିବ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/05/2019
Khabar Odisha:bollywood-odisha-malaal-trailer-released-sanjay-leela-bhansali-sharmin-segal-and-meezaan

ମଲାଲର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ, ବଲିଉଡରେ ଏବେ ନବାଗତଙ୍କ ଭିଡ

ବଲିଉଡରେ ଏବେ ଷ୍ଟାର କିଡସ୍ମାନେ ଡେବ୍ୟୁ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ମଧ୍ୟରେ ସଞ୍ଜୟ ଭଂସାଲୀଙ୍କ ନବାଗତ ଫିଲ୍ମ ମଲାଲରେ ଦୁଇ ନୂତନ ଚେହେରା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେମାନେ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି, ସେ ହେଉଛନ୍ତି ସଞ୍ଜୟ ଭଂସାଲୀଙ୍କ ଭଣଜା ଶରମିନ ସହଗଲ ଏବଂ ଜାବେଦ ଜାଫରୀଙ୍କ ପୁଅ ମୀଜାନ । ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ଏବେ ରିଲିଜ ହୋଇ ସାରିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 19/05/2019
Khabar Odisha:commissionerate-Police-nabs-accused-from-Gujarat-in-Death-threat-to-MP-Anubhav-Mohanty

ସାଂସଦ ଅନୁଭବଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଘଟଣା: ଗୁଜୁରାଟରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

କଟକ, ମେ ୧୯ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ସାଂସଦ ତଥା ଅଭିନେତା ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସର ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ୱାର୍ଡ ଗୁଜୁରାଟରୁ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣକ କଟକ ଝାଞ୍ଜିରିମଙ୍ଗଳା ଅଂଚଳରେ ଭଡ଼ାରେ ରହୁଥିଲେ । ସେ ମିସ୍ତ୍ରୀ କାମ କରୁଥିଲେ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 19/05/2019
Khabar Odisha:Entertainment-bollywood-odisha-shahid-kapoor-considers-a-scene-with-kareena-kapoor-khan-from-jab-we-met-as-one-of-his-best-performance

କରିନାଙ୍କ ସହ ଏହି ସିନକୁ ଆଜି ବି ସ୍ମୁତି ମାନନ୍ତି ସାହିଦ କପୁର

ମୁମ୍ବାଇ, ମେ ୧୮(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ଼ ତାରକା ସାହିଦ କପୁର ଓ କରିନା କପୁର ଖାନଙ୍କୁ ଦର୍ଶକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଦୁହେଁ ଏକା ପରଦାରେ ଅନେକ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 18/05/2019
Khabar Odisha:Entertainment-bollywood-odisha-actor-ajay-devgan-indian-film-actor-ajay-devgn-to-infuse-600-crore-into-his-multiplex-chain

‘ଦେ ଦେ ପ୍ୟାର ଦେ’ ଫିଲ୍ମ ପରେ ଅଜୟ ଦେବଗାନ ଲଂଚ କରିବେ ନୂଆ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ

ମୁମ୍ବାଇ, ମେ ୧୭(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ଼ ତାରକା ଅଜୟ ଦେବଗାନଙ୍କ ସିନେମା ‘ଦେ ଦେ ପ୍ୟାର ଦେ’ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି । ଆଗାମୀ ଦିନରେ ସେ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ନେଇ ପରଦାକୁ ଆସିବେ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 17/05/2019
Khabar Odisha:gulabo-sitabo-story-leaked

ଲିକ୍‌ ହେଲା ‘ଗୁଲୋବୋ ସୀତାବୋ’ର କାହାଣୀ, ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଅମିତାଭ-ଆୟୁଷ୍ମାନ

ମୁମ୍ବାଇ, ମେ ୧୬ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ପ୍ରଥମ ଥର ବଡ଼ ପରଦାରେ ବିଗ୍‌ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିବେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା । ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସୁଜିତ ସରକାର ଏ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ନେଇ ‘ଗୁଲାବୋ ସୀତାବୋ’ ଫିଲ୍ମ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଯାହାର କାହାଣୀ ଲେଖୁଛନ୍ତି ଜୁହୀ ଚର୍ତୁବେଦୀ । ଏହି କାହାଣୀ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ଘର ମାଲିକ ଓ ସେଠାରେ ରହୁଥିବା ଭଡ଼ାଟିଆଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଉଥିବା କଳି ଝଗଡ଼ା ସମ୍ପର୍କରେ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 16/05/2019
Khabar Odisha:bollywood-odisha-aditya-pancholi-has-filed-fir-against-kangana-ranaut-a-few-days-ago-after-actress-lawyer-threatened-to-file-a-rape-case-against-him

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ରୁଜୁ କଲେ ଆଦିତ୍ୟ ପଂଚୋଲୀ

ସମୟ ବଢିବା ସହିତ ଆଦିତ୍ୟ ପଂଚୋଲୀ ଏବଂ କଙ୍ଗନ ରାଣାବତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲଢେଇ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । କଙ୍ଗନା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରେସ୍ ୨ର ଅଭିନେତା ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ଏବଂ ଶାରିରୀକ ଉତ୍ପୀଡନାର ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ସାରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ସୂଚନା ମିଳିଛି କି, କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆଦିତ୍ୟ ପଂଚୋଲୀ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ରୁଜୁ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ତେବେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଏଫଆଇଆରର ପ୍ରତି ଜବାବରେ ସେ ଦାଖଲ କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 15/05/2019
First Previous
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Next Last Page 1 of 39