Khabar Odisha:Doordarsan-crosses-all-trp-record-for-Champions-trophy-match

ଟିଆରପି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ‘ଦୂରଦର୍ଶନ’ କଲା ଶାଶୁ ବୋହୁ ଧାରାବାହିକକୁ କ୍ଲିନ ବୋଲ୍ଡ଼

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୪ଜୁନ(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ସପ୍ତାହ ଶେଷ ବେଳକୁ ଆସୁଥିବା ଟିଆରପିରୁ କେଉଁ ସୋ କେତେ ଭଲ ଚାଲିଲା ଏବଂ ଦର୍ଶକମାନଙ୍କ ମନ କିଣିଲା ତାହା ଜଣା ପଡ଼ିଥାଏ । ବର୍ଷର ୨୩ତମ ସପ୍ତାହର ରେଟିଂ ନିକଟରେ ଆସିଥିବା ବେଳେ ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚମକାଇ ଦେଇଛି। ସବୁବେଳେ ଶାହୁ ବେହୁ ସିରିୟଲ ଗୁଡ଼ିକ ଟିଆରପି ପାଇବାରେ ଶୀର୍ଷରେ ରହୁଥିବା ବେଳେ ଏଥର ଏହାର ପ୍ରଭାବ ପୁରା ଫିକା ରହିଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 24/06/2017
Khabar Odisha:Tubelight-earns-25-crore-in-first-day

ପ୍ରଥମ ଦିନ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟ୍ୟୁବଲାଇଟର ଧିମା ଓପନିଂ, ବିନା ରେକର୍ଡ଼ରେ କମାଇଲା ମାତ୍ର ୨୫ କୋଟି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୪ଜୁନ(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଶୁକ୍ରବାର ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ସଲ୍ଲୁ ମିଆଁଙ୍କ ‘ଟ୍ୟୁବଲାଇଟ’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଖାସ କମାଲ କରିପାରିନାହିଁ। ସବୁବେଳେ ସଲମାନଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ହାଉସଫୁଲ ରହୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏହାର ଓପନିଂ ଧିମା ରହିଛି। କହିବାକୁ ଗଲେ ଦର୍ଶକେ ତାଙ୍କୁ ସେତେ ଭଲ ପାଇବା ଦେଇନାହାନ୍ତି। ଯାହା ସୂଚନା ରହିଛି, ଥିଏଟର ଗୁଡ଼ିକରେ ମାତ୍ର ୫୦% ସିଟ ହିଁ ଫୁଲ ହୋଇଛି । ସଲ୍ଲୁଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ୫୫ଶହ ସ୍କ୍ରିନରେ ରିଲିଜ କରାଯାଇଛି। ଏହା ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ପ୍ରାୟ ୨୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଛି। ପୂର୍ବ ଫିଲ୍ମଗୁଡ଼ିକ ପରି ଏହା କିଛି ରେକର୍ଡ଼ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଥିଲେ ହେଁ ଏଥର ଏହା ଫିକା ପଡ଼ିଯାଇଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 24/06/2017
Khabar Odisha:Johny-depp-is-in-trouble

ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାର ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇ ଅଡ଼ୁଆରେ ଫସିଲେ ହଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତା ଜୋନି ଡ଼େପ

ଲଣ୍ଡନ, ୨୪ଜୁନ(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡ଼ୋନାଲ୍ଡ଼ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କର ହତ୍ୟା କରିବାର ପରାମର୍ଶ ଦେଇ ହଟହଟା ହୋଇଛନ୍ତି ଜଣେ ହଲିଉଡ଼ ଷ୍ଟାର। ଏପରିକି ଅଭିନେତା ଜନି ଡ଼େପ ବିବାଦିନ ହୋଇପଡ଼ିଛନ୍ତି। ଜନି ଏକ କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେଇ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଦର୍ଶକମାନଙ୍କୁ ପୂର୍ବରୁ କେବେ କୌଣସି ଅଭିନେତା ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବାର ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ। ଏହା ୧୮୬୫ ମସିହାରେ ଅଭିନେତା ଜୋନ ବିଲ୍କସ ବୁଥ ଆବ୍ରାହମ ଲିଙ୍କନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ଘଟଣା ସହ ତୁଳନା ଯୋଗ୍ୟ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 24/06/2017
Khabar Odisha:Aish-and-aradhya-spends-quality-time-in-foreign

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟା ବିଦେଶରେ ବିତାଉଛନ୍ତି ସମୟ, ଦୋଳିରେ ଝୁଲିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ମୁମ୍ୱାଇ, ୨୩ଜୁନ(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଏବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଫିଲ୍ମରୁ ଟିକିଏ ବିରତି ନେଇ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ ଅଭିଶେକଙ୍କ ସହ ସମୟ କାଟୁଛନ୍ତି। ବ୍ୟସ୍ତତା ମଧ୍ୟରେ ଦୁହେଁ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିପାରୁନଥିବା ଯୋଗୁଁ ଏବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟା ବିଦେଶରେ ଛୁଟି କଟାଇବା ପାଇଁ ଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଅବସରରେ ନିଜର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅଭିଶେକ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଫଟୋଟିରେ ଆରାଧ୍ୟା ଦୋଳିରେ ଝୁଲୁଥିବା ବେଳେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦୋଳିରେ ବସିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇ ବେଶ ଖୁସି ଥିବା କହିଛନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 23/06/2017
Khabar Odisha:Tubelight-performance-was-not-good-in-first-day-first-show

ଫାଷ୍ଟ ଡ଼େ ଫାଷ୍ଟ ସୋ’ରେ ଜଳିଲା ନାହିଁ, କେବଳ ଡ଼ିମ୍‌ ସଲ୍ଲୁ ମିଆଁଙ୍କ ‘ଟ୍ୟୁବଲାଇଟ’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୩ଜୁନ(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆଜି ରିଲିଜ ହୋଇଛି ସଲ୍ଲୁ ମିଆଁଙ୍କର ‘ଟ୍ୟୁବଲାଇଟ’ । ଦୀର୍ଘ ଏକ ବର୍ଷ ପରେ ସଲମାନ ନିଜର ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଇଦ ଭେଟ ଦେଇଛନ୍ତି। ତେବେ ସଲମାନଙ୍କ ପୂର୍ବ ଫିଲ୍ମ ତୁଳନାରେ ଟ୍ୟୁବଲାଇଟ ବେଶ ଥଣ୍ଡା ଜଣାପଡ଼ୁଛି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଏହା ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରିପାରିନାହିଁ । ଫିଲ୍ମର ଫାଷ୍ଟ ଡ଼େ ଫାଷ୍ଟ ସୋ’ରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଗହଳୀ ଦେଖାଯାଇନଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 23/06/2017
Khabar Odisha:Comedian-Bharti-singh-get-hospitalized

କମେଡ଼ି କୁଇନ ଭାରତୀ ସିଂହ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି, ଯକୃତର ହେବ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର

ମୁମ୍ୱାଇ, ୨୩ଜୁନ(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି କମେଡ଼ି କୁଇନ ‘ଭାରତୀ ସିଂହ’ । ପେଟରେ ତିବ୍ର ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ କୋକିଳାବେନ ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 23/06/2017
Khabar Odisha:Alia-sidharth-to-romance-in-asiqui-3

ମୋହିତ ସୁରୀଙ୍କ ‘ଆଶିକି-3’ରେ ରୋମାନ୍ସ କରିବେ ଲଭବାର୍ଡ଼ ‘ଆଲିଆ-ସିଦ୍ଦାର୍ଥ’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୩ଜୁନ(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବାସ୍ତବିକ ଜୀବନରେ ସିଦ୍ଦାର୍ଥ ଆଲିଆଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ଅନେକ ସମୟରେ ଗୁଜବ ଉଠେ। ମାତ୍ର ଏକଥା ଦୁହେଁ ସର୍ବ ସମ୍ମୁଖରେ ପ୍ରକାଶ ନକଲେ ବି ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଦର୍ଶକେ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଦୁଇଜଣ ’ଷ୍ଟୁଡ଼େଣ୍ଟ ଅଫ ଦ ଇଅର’ ଏବଂ ‘କପୁର ଆଣ୍ଡ ସନ୍ସ’ ଆଦି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଏବେ ଖବର ମିଳିଛି ଯେ, ଦୁହେଁ ‘ଆଶିକି-3’ରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 23/06/2017
Khabar Odisha:Mouni-Ray-to-debut-with-Akhaya-kumar

ନାଗିନ୍‌ ଗର୍ଲ ମୌନିଙ୍କ ବଲିଉଡ଼ରେ ସ୍ପେଶାଲ ଏଣ୍ଟ୍ରି, ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟିବେ ପରଦା

ମୁମ୍ୱାଇ, ୨୨ଜୁନ(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଟେଲିଭିଜନ ଧାରାବାହିକ ‘ନାଗିନ’ରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ ମୌନି । ତାଙ୍କର ଦମଦାର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସୋ’ଟି ଟିଆରପି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଛକା ମାରିଥିଲା। ତେବେ ଧାରାବାହିକରୁ ବିରତି ନେଇ ମୌନି ଏବେ ବଲିଉଡ଼ରେ ପାଦ ଥାପିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଯୋଡ଼ି ହୋଇପାରେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ଏବେ ମୌନି ବଲିଉଡ଼ର ଖିଲାଡ଼ି କିଙ୍ଗ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଗୋଲ୍ଡ଼’ରେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ସହ କାମ କରିବେ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ୧୯୪୮ ମସିହାର ଐତିହାସିକ ଅଲମ୍ପିକ ଖେଳରେ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳୀମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠିତ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ରହିବ। ଏପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଅନ୍ୟ ଭୁ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/06/2017
Khabar Odisha:Karisma-will-marry-for-2nd-time-to-Sandeep

ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିବେ କରିସ୍ମା, ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସନ୍ଦିପ ଛାଡ଼ପତ୍ର ନେବା ପରେ କରିବେ ପ୍ରପ୍ରୋଜ

ମୁମ୍ୱାଇ, ଜୁନ୨୨(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଖୁବଶିଘ୍ର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ କରିସ୍ମା । ନିଜ ଅଭିନୟ ଜରିଆରେ ଦର୍ଶକମାନଙ୍କର ହୃଦୟ ଜିତିବା ପରେ ସେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ବି ଜଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରି ସାରିଥିବା କଥାକୁ ନେଇ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଆସିଛି। ଯାହା ସୂଚନା ରହିଛି କରିସ୍ମା ଖୁବ୍‌ଶିଘ୍ର ନିଜର ପ୍ରେମିକ ବନ୍ଧୁ ସନ୍ଦିପଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ବେଶ କିଛି ଦିନ ଧରି କରିସ୍ମାଙ୍କୁ ଡ଼େଟ କରୁଛନ୍ତି ସନ୍ଦିପ। ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ଉଭୟ ମିଡ଼ିଆ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହୁଥିଲେ ହେଁ ଏବେ ଦୁଇଜଣ ବେଶ କିଛି ସମୟ ଦୁହିଁଙ୍କ ସହ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି। ଏପରି ପୁରା କପୁର ଖାନଦାନ ମଧ୍ୟ ଏନେଇ ବେଶ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି। ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ, ସନ୍ଦିପ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ନେଉଛନ୍ତି। ଏହି ମାମଲାଟି ଏବେ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/06/2017
Khabar Odisha:BMC-demolished-arsads-bungalow

ସର୍କିଟ ଓରଫ ଅରଶଦଙ୍କ ଘର ଉପରେ ବୁଲଡ଼ୋଜର ଚଳାଇଲା ମୁମ୍ୱାଇ ବିଏମସି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୨ଜୁନ(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବମ୍ୱେ ମହାନଗର ନିଗମ(ବିଏମସି) କିଛିଦିନଧରି ବଲିଉଡ଼ ଷ୍ଟାର ମାନଙ୍କ ଉପରେ କଠୋର ମନୋଭାବ ପଦର୍ଶନ କରୁଛି । କାର୍ୟ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଇ ନିଗମ ଅଭିନେତା ଅରସଦ ୱାରସିଙ୍କ ଅବୈଧ ଘର ଉପରେ ବୁଲଡ଼ୋଜର ଚଳାଇଦେଇଛି। ଶନିବାର ଅରସଦଙ୍କ ଘର ଭଙ୍ଗାଯିବାକୁ ନେଇ ଏକ ନୋଟିସ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏବଂ ପରେ ସୋମବାର ଘରର କିଛି ଅଂଶକୁ ଭଙ୍ଗା ଯାଇଛି। ତେବେ ଯେତିକି ଅଧିକ ଯାଗା ଅରସଦ ମାଡ଼ିବସିଥିଲେ, ସେଥିରୁ ଗୋଟିଏ ଭାଗକୁ ଭଙ୍ଗା ଯାଇସାରିଛି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଏକ ଭାଗକୁ ଖୁବ୍‌ ଶିଘ୍ର ଭଙ୍ଗା ଯିବା ନେଇ ନିଗମର ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 22/06/2017
Khabar Odisha:Shilpas-video-went-viral-on-Yoga-Day

ଯୋଗ ଦିବସରେ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ଯୋଗଶିକ୍ଷା: ‘ବକାସନ’ର ଭିଡ଼ିଓ କଲେ ଜାରି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଜୁନ୨୧(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆଜି ପୁରା ବିଶ୍ୱ ପାଳନ କରୁଛି ଯୋଗ ଦିବସ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖାଦେଉଛି । ଆପଣଙ୍କୁ ତ ଜଣାଥିବା ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟି ନିଜର ଫିଟନେସ ପାଇଁ କେତେ ସଚେତନ । ସେ ନିୟମିତ ଯୋଗ କରିବା ସହ ଅନେକ ଥର ଏହାକୁ ସର୍ବ ସମ୍ମୁଖକୁ ଆଣିଛନ୍ତି । ଏହି କ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦିବସ ଅବସରରେ ସେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ସେ କଷ୍ଟକର ବକାସନ କରୁଥିବା ଦେଖାଦେଇଛି। ଭିଡ଼ିଓକୁ ସେୟାର କରିବା ସମ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 21/06/2017
Khabar Odisha:Bipasa-karans-Yogimonkey-look-goes-Viral

ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଯୋଗ ଦିବସରେ ବିପାଶା-କରନ ପାଲଟିଲେ ‘ଯୋଗୀ ମାଙ୍କଡ଼’, ଫଟୋକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା

ମୁମ୍ୱାଇ, ଜୁନ୨୧(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆଜି ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଯୋଗ ଦିବସକୁ ନେଇ ଚାରିଆଡ଼େ ଧୁମ । ଏଥିରୁ ବା ବଲିଉଡ଼ ଷ୍ଟାର ବାଦ ପଡ଼ନ୍ତେ କିପରି । ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଯୋଗ ଦିବସକୁ ନେଇ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ କିଛି ନା କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି । ଏହିକ୍ରମରେ କରନ ସିଂହ ଗ୍ରୋଭର ଏବଂ ବିପାଶା ବାସୁ ନିଜର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କିଛି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଆସନ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 21/06/2017
Khabar Odisha:sanjay-nirupam-target-amitabh-bacchan-over-gst-brand-ambassador-issue

ଜରୁରୀ ନୁହଁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ବିଜେପିର ପ୍ରତି ମୁର୍ଖାମୀ କାର୍ଯ୍ୟର ଅଂଶ ହେବେ : କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନିରୁପମ

ମୁମ୍ବାଇ,ଜୁନ୍‌ ୨୧(ଖବର ଓଡିଶା): ଅମିତାଭ୍‌ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଜିଏସ୍‌ଟିର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡାର୍‌ କରାଯିବାରୁ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ସଞ୍ଜୟ ନିରୁପମ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ନିରୁପଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଅମିତାଭ ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ବଡ କଳାକାର । ଆମେ ସବୁ ତାଙ୍କର ସମ୍ମାନ କରୁ । କିନ୍ତୁ ଏହା ଜରୁରୀ ନୁହେଁ କି ବିଜେପିର ପ୍ରତି ମୁର୍ଖାମୀ କାର୍ୟ୍ୟରେ ଅମିତାଭ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ । ଅମିତାଭ ଜିଏସ୍‌ଟିର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର୍‌ ପଦରୁ ହଟିଯାନ୍ତୁ ନହେଲେ ବହୁ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 21/06/2017
Khabar Odisha:Sarukh-will-be-seen-in-Don-3-with-Kat

‘ଡ଼ନ-୩’ ନିର୍ମାଣକୁ ନେଇ ଘୋଷଣା, ଏଥର ଶାହରୁଖଙ୍କ ଜଙ୍ଗଲୀ ଗାର୍ଲ ହେବେ କଟ୍ରିନା

ମୁମ୍ୱାଇ, ୨୦ଜୁନ(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବଲିଉଡ଼ରେ ଅମିତାଭଙ୍କ ଡ଼ନ ପାଦ ଦେବା ସମୟରେ ହୁଏତ କେହି ଫିଲ୍ମଟିର ସଫଳତାକୁ ନେଇ ବିଶେଷ କିଛି ଭାବିନଥିବେ । ମାତ୍ର ଫିଲ୍ମଟି କେବଳ ସଫଳତା ନୁହେଁ ଏକ ମାଇଲଖୁଣ୍ଟ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ପରେ ଏହାକୁ ନେଇ ଶାହରୁଖ ଅଭିନୀତ ଡ଼ନ ର ଦ୍ୱିତୀୟ ସସ୍କରଣ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ମଧ୍ୟ ସୁପରହିଟ ହୋଇଥିଲା । ଏବେ ପୁଣିଥରେ ପ୍ରଯୋଜକ ରିତେଶ ସିଦ୍ଧୱାନୀ ଡ଼ନର ସିକୁଏଲ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ଡ଼ନ- ୩ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ହେଁ ରିତେଶଙ୍କୁ କାହାଣୀ ମିଳୁନଥିଲା । ମାତ୍ର ଏବେ କାହାଣୀ ମିଳିବା ଯୋଗୁଁ ରିତେଶ ଏହାକୁ ନେଇ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ଶେଷ ହେବା ପରେ ସେ ଏନେଇ ଘୋଷଣା କରିବେ ବୋଲି କ

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/06/2017
Khabar Odisha:bhojpuri-actress-found-dead-in-Mumbai

ମାୟାନଗରୀ ମୁମ୍ୱାଇରେ ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଞ୍ଜଳୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ଶବ

ମୁମ୍ୱାଇ, ୨୦ଜୁନ(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ମାୟାନଗରୀ ମୁମ୍ୱାଇ। ଯେଉଁଠିକୁ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର ଗଢ଼ିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ପହଞ୍ଚିଥାନ୍ତି ହଜାର ହଜାର ସଂଖ୍ୟାରେ ଯୁବକ ଯୁବତୀ। ମାତ୍ର ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଖୁବ କମ୍‌ ଏପରି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଚାକଚକ୍ୟ, ଫ୍ୟାସନ ଏବଂ ଅଭିନୟ ଜଗତ ଆଡ଼କୁ ଆକର୍ଷିତ ହୋଇ ଆସୁଥିବା ଅନେକ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଶେଷ ପନ୍ଥା ଭାବେ ବାଛି ନିଅନ୍ତି । ଏପରି ଅନେକ ଉଦାହରଣ ଥିଲେ ହେଁ ଆଜି ଏହି କ୍ରମରେ ଜଣେ ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ନେଇ ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଞ୍ଜଳୀ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ(୨୯) ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଶବକୁ ଘରର ଫ୍ୟାନ୍‌ରେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଛି। ଜୁହୁର ଅନ୍ଧେରୀ ୱେଷ୍ଟ ନିକଟରେ ରହୁଥିଲେ ଅଞ୍ଜଳୀ । ଦୁଇଦିନ ଧରି ପରିବାର ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ କରୁଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ସେ କୌଣସି ଉତ୍ତର ଦେଉନଥିବା ସେମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଅଞ୍ଜଳୀଙ୍କ ଘରମାଲିକ ଘରର ନକଲି ଚାବି ବ୍ୟବହାର କରି ଘରକୁ ଖୋଲିବା ପରେ ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/06/2017
Khabar Odisha:Barun-became-Kattapa-in-Karan-Johars-party

କରନ୍‌ ଜୋହରଙ୍କ ପାର୍ଟିରେ ବରୁଣ ଧବନ କଟ୍ଟପା ସାଜି ବାହୁବଲୀଙ୍କୁ ଭୁସିଲେ ଖଣ୍ଡା, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ମୁମ୍ୱାଇ, ଜୁନ୨୦(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ୫୦ ଦିନରୁ ଅଧିକ ସମୟ ପୁରଣ କରିଛି ‘ବାହୁବଲୀ-୨’। ଫିଲ୍ମଟି ପରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲେ ହେଁ ଏବେ ଏହା ପ୍ରାୟ ୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ସ୍କ୍ରିନରେ ଏବେ ବି ରାଜ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ହିନ୍ଦି ଭାଷାରେ ଏହା ରୋଜଗାର କରିଛି ୫୧୦ କୋଟି। ଯାହାକୁ ନେଇ ବେଶ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ବଲିଉଡ଼ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରନ ଜୋହର। ସୋମବାର ଫିଲ୍ମର ସଫଳତାକୁ ନେଇ ସେ ଏକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ ପରଦାର ବାହୁବଳୀ ଅର୍ଥାତ ପ୍ରଭାସ, ଭଲ୍ଲାଲଦେବ ଓରଫ ରାଣା ଦୁଗ୍ଗୁବାତୀ, ବରୁଣ ଧବନ, ଅର୍ଜୁନ କପୁର, ଆଦିତ୍ୟ ରାୟ କପୁର, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣବିର କପୁର ପ୍ରମୁଖ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। କରନ୍‌ଙ୍କ ପାର୍ଟିରେ ସମସ୍ତେ ବେଶ ମଜାମସ୍ତି କରୁଥିବା ଦେଖାଦେଇଥିଲା। ଏଥିରେ ବରୁଣ କଟ୍ଟପା ସାଜି ବାହୁବଲୀ ଓରଫ ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ମାରିବାର ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଯାହା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନର ବଡ଼ ଖୋରାକ ଯୋଗାଇଥିଲା

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 20/06/2017
Khabar Odisha:Sonam-and-anand-selfie-goes-Viral

ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ସୋନମଙ୍କ ସହ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କ କ୍ୟୁଟ ସେଲ୍ଫି

ମୁମ୍ୱାଇ, ଜୁନ୧୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଅନିଲ ତନୟା ସୋନମ କପୁର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଚାଲିଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଆନନ୍ଦ ଛାଡ଼ିଥିବା କିଛି ସେଲ୍ଫି ପୁରା କାହାଣୀ ବୟାନ କରୁଛି। ସୋନମ ନିକଟରେ ନିଜର ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ସେ ମୁମ୍ୱାଇ ଫେରି ନିଜ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିଥିବା ହୁଏତ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି । ତେବେ ଇତିମଧ୍ୟରେ ସେ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ସହ ବିତାଇଥିବା କିଛି ସେଲଫି ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ସେଲଫି ଗୁଡ଼ିକ ଆନନ୍ଦ ନିଜ ସୋସିଆଲ ପୃଷ୍ଠାରେ ଛାଡ଼ିଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ସହ ବେଶ ଖୁସିଥିବା ଏହି ଫଟୋରୁ ଜଣାପଡ଼ୁଛି। ପୂର୍ବରୁ ସୋନମ ମଧ୍ୟ ଦିଲ୍ଲୀରେ ବିତାଇଥିବା ଛୁଟି ସମୟର କିଛି ଫଟୋକୁ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ସହ କିଛି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲା। ଏବେ ଏହା ଧିରେ ଧିରେ ଦୁହିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସଂମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାରେ ଲାଗିଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 19/06/2017
Khabar Odisha:Today-is-the-Birthday-of-Kajal-Agrawal

ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ‘ଡ଼ାର୍ଲିଂ’ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ଆଜି ହାପି ବର୍ଥ ଡ଼େ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ, ଜୁନ୧୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆଜି ଲୋକପ୍ରୀୟ ତେଲୁଗୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ। ୩୨ ବର୍ଷର ହୋଇଛନ୍ତି କାଜଲ। ତେବେ ତାଙ୍କର ବିଗତ ଦିନର ସଫଳତା ପୃଷ୍ଠାକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗେ ସେ ଦିନକୁ ଦିନ ଆହୁରୀ ସୁନ୍ଦର ହେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ବୟସର ଟିକିଏ ବି ଚିହ୍ନ ନାହିଁ । ଅନ୍ୟପଟେ ତାଙ୍କର ଚୁଲବୁଲି ଅଭିନୟ ସାଙ୍ଗକୁ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରିବାରେ ଲାଗିଛି। ଚଳିତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ କାଜୋଲଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ସ୍ପେଶାଲ ରହିବ । କାରଣ ଏବେ ତାଙ୍କର ୫୦ତମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସେ ପୁଣି ବାହୁବଲୀ ଷ୍ଟାର ରାଣା ଦୁଗ୍ଗୁବତୀ ସହ। ଯାହାକୁ ନେଇ କାଜୋଲ ବେଶ ଆଶାବାଦୀ ମଧ୍ୟ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 19/06/2017
Khabar Odisha:Sarukh-reach-stadium-for-commentry

କିଙ୍ଗ ଖାନ୍‌ ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ଚଢ଼ିଲା କ୍ରିକେଟ ଫିବର, କମେଣ୍ଟ୍ରି କରିବାକୁ ମଇଦାନରେ ପହଞ୍ଚିଲେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୮ଜୁନ(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆଜି ଲଣ୍ଡନର ଔବଲ ମଇଦାନରେ ଖେଳାଯାଉଛି ଭାରତ-ପାକ ମଧ୍ୟରେ ମହାମୁକାବିଲା। ଯାହାକୁ ନେଇ ପିଲା ଠାରୁ ବୁଢ଼ା ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ କ୍ରେଜ । ଏପରିକି ସିନେଷ୍ଟାରମାନେ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମରୁ ବର୍ତ୍ତିନାହାନ୍ତି। ଷ୍ଟାରମାନେ ନିଜ ନିଜ ଅନ୍ଦାଜରେ ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦେଉଛି । ତେବେ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ବିରେନ୍ଦ୍ର ସେହୱାଗ୍‌ଙ୍କ ସହ ଶାହରୁଖ ମିଶି କମେଣ୍ଟ୍ରି କରୁଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି। ସମସ୍ତେ ହୁଏତ ଶାହରୁଖଙ୍କ ସହ କ୍ରିକେଟର ସଂମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିବେ। ଆଇପିଏଲରେ ସେ ନିଜ ଟିମ୍‌କୁ ଭରପୁର ସମର୍ଥନ ଦେଉଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେ ଭାରତକୁ ସମର୍ଥନ କରି କର୍ମଣ୍ଟ୍ରି ବକ୍ସକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି । ଏହି ଐତିହାସିକ ମ୍ୟାଚ୍‌ର ଆରମ୍ଭରୁ ଶାହରୁଖ ପାକିସ୍ତାନ ୧୦ ଓଭର ମଧ୍ୟରେ ୪୦ ରନ୍‌ କରି ୨ ୱିକେଟ ହରାଇଥିବା କଥା ମଧ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଥିଲେ। ସେ ଯାହା

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 18/06/2017
Khabar Odisha:salmans-Being-Human-foundation-Grants-2-lakh-for-the-2-year-old-baby

ସଲମାନଙ୍କ ଉଦାର ହୃଦୟର ଆଉ ଏକ ଉଦାହରଣ, ୨ ବର୍ଷର ଶିଶୁର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ବଢ଼ାଇଲେ ହାତ

ମୁମ୍ୱାଇ,୧୮ଜୁନ(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନ୍‌ ନିଜର ବିଶାଳ ହୃଦୟକୁ ନେଇ ନିଜର ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବେଶ ପରିଚିତ। ଏପରିକି ଅନେକ ସମୟରେ ସେ ଦୁଃଖି ଏବଂ ଗରୀବ ଶ୍ରେଣୀର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସହାୟତା କରିବା ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସିଥାନ୍ତି । ନିକଟରେ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ମୁମ୍ୱାଇର ଠାଣେର ଏକ ଶିଶୁକୁ ସହାୟତା କରିବା ପାଇଁ ସଲମାନ ଆଗକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ବିଙ୍ଗ ହୁମ୍ୟାନ ନାମକ ଏକ ସାମାଜିକ ସଂସ୍ଥା ସଲମାନ ଚଳାଉଛନ୍ତି। ଏହି ସଂସ୍ଥା ନିକଟରେ ଦୁଇ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ରାକେଶ ଆବରଙ୍କୁ ସହାୟତାର ହାତ ବଢ଼ାଇଛି । ରାକେଶଙ୍କୁ ନିଜର ଯକୃତକୁ ଟ୍ରାନ୍ସପ୍ଲାଣ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ଅର୍ଥର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଥିଲା

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 18/06/2017
First Previous
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Next Last Page 1 of 20