Home > ମନୋରଞ୍ଜନ
ସେ ଚାଲିଗଲା, ମୁଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଭାଙ୍ଗିପଡିଛି - ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ
Khabar Odisha:He-is-gone-I-am-completely-broken---Amitabh-Bachchan
ମୁମ୍ୱାଇ, ଏପ୍ରିଲ 30( ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ଏହି ସପ୍ତାହ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶିଳ୍ପ ପାଇଁ ଏକ ଦୁଃସ୍ୱପ୍ନ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ବୁଧବାର ଦିନ ବଲିଉଡ ଜଗତର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କଳାକାର ଇରଫାନ୍ ଖାନ୍ ବିଶ୍ୱକୁ ବିଦାୟ ଜଣାଇଥିବା ବେଳେ ଆଜି ଗୁରୁବାର ଭେଟେରାନ୍ ଅଭିନେତା ଷି କପୁରଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ବୁଧବାର ଦିନ ଷି କପୁରଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଗୁରୁବାର ତାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଷି କପୁରଙ୍କୁ 67 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସେ ମାରାତ୍ମକ କର୍କଟ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

ଗୁରୁବାର ଦିନ ଷି କପୁରଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ, ସହଯୋଗୀ ତଥା ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଟ୍ୱିଟ କରି ଷି କପୁରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, 'ସେ ଚାଲିଗଲା । ଋଷି କପୁର ମରିଗଲେ। ମୁଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛି।

କପୁର ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଷି କପୁରଙ୍କ ଭାଇ ରଣଧୀର କପୁର ମଧ୍ୟ ଏହି ଋଷି କପୁରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ବୁଧବାର ଷି କପୁରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଦ୍ୱାରା ଏଚ୍.ଏନ୍ ରିଲାଏନ୍ସ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

ବୁଧବାର ରାତିରେ ଷି କପୁରଙ୍କ ନିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇଥିଲା, ପରେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ଷିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନୀତୁ ସିଂ, ଭାଇ ରଣଧୀର କପୁର ଏବଂ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟମାନେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

କପୁର ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ଜାରି କରାଯାଇ କୁହାଯାଇଛି, ଯେ ଷି କପୁର ଗୁରୁବାର ସକାଳ 8.45 ରେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଗତ 2 ବର୍ଷ ଧରି ଲ୍ୟୁକେମିଆ ନାମକ ଏହି ରୋଗ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିଲେ । ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡାକ୍ତର ମାନେ ତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଅନେକ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ​​| ଗତ ବର୍ଷ ଯେତେବେଳେ ସେ ବିଦେଶରୁ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଫେରି ଆସିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଏହି ରୋଗ ତାଙ୍କର ଶେଷ ଇଚ୍ଛାକୁ ପୂରଣ କରେଇଦେଲା ନାହିଁ। |

  • Tags: