Khabar Odisha:father-sentence-the-5-year-child-with-fire

ପାଠ ନପଢ଼ିବାରୁ ୫ ବର୍ଷର ଶିଶୁକୁ ଚେଙ୍କ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପା ଥାନାରେ ଅଟକ

ଭୁବନେଶ୍ଵର,ମାର୍ଚ୍ଚ୨୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଏଇ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଯାଯପୁରରେ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଅଲୋଡ଼ା ଭାବି ଖତ ଗଦାରେ ପୋତି ଦେବା ଘଟଣା ସାରାରାଜ୍ୟରେ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ମନରୁ ନଲିଭିଣୁ ଭୁବେନଶ୍ଵରରେ ଆଉ ଏକ ଘଟଣା ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆସିଛି। ପାଠ ନପଢ଼ି ଦୁଷ୍ଟ ହେବାରୁ ବାପା ୫ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଚେଙ୍କ ଦେଇଥିବା ଧଉଳି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏନେଇ ଧଉଳି ଥାନାରେ ମା ଅଭିଯୋଗ କରିଛି। ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପାକୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖାଯାଇଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:virat-kohli-is-classless-he-acts-like-a-child-said-australian-media

ବିରାଟ କ୍ଲାସ୍‌ଲେସ୍‌ ଓ ପିଲାଳିଆମୀ କରନ୍ତି : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗଣମାଧ୍ୟମ

ସିଡ୍‌ନୀ,ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯(ଖବରଓଡିଶା): ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍‌ରେ ଭାରତ ବିଜୟ ଲାଭ କରିବା ପରେ ପୂନର୍ବାର ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗଣମାଧ୍ୟମ ବିରାଟଙ୍କ ଉପରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଉଠାଇଛନ୍ତି । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗଣମାଧ୍ୟମ ବିରାଟ ପିଲାଳିଆମି କରନ୍ତି ବୋଲି କହି ତାଙ୍କୁ କ୍ଲାସ୍‌ଲେସ୍‌ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି । ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍‌ ଜିତିବା ପରେ ବିରାଟ ମନଖୋଲି କିଛି ଦୃଢ଼ ଓ କଟୁ କଥା କଙ୍ଗାରୁ ଦଳଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:Mitro-is-not-the-favorite-word-of-PM-Modi

ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଶବ୍ଦ ନୁହେଁ ମିତ୍ରୋଁ, ୭୫୦ ଥର ଉଚ୍ଚାରଣ କରିଛନ୍ତି ଭାଇୟୋଁ ଔର ବେହେନୋଁ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,ମାର୍ଚ୍ଚ୨୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ନୂତନ ବର୍ଷର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସମଗ୍ର ଦେଶବାସୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଭାଷଣ ଶୁଣିବାକୁ ଅପେକ୍ଷାରତ ଥିଲେ। ଦେଶର ଅନେକ ଜାଗାରେ ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଥିଲା ଯେ ମୋଦୀ ନିଜ ଭାଷଣରେ ମିତ୍ରୋଁ ଶବ୍ଦକୁ କେତେଥର ଉଚ୍ଚାରଣ କରୁଛନ୍ତି। ମାତ୍ର ମୋଦୀ ଏହି ଶବ୍ଦକୁ ଉଚ୍ଚାରଣ କରିନଥିଲେ। ଏହାକୁ ନେଇ ଏକ ଗବେଷଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଥିରେ ଜଣାପଡ଼ିଛି ଯେ ମିତ୍ରୋଁ ଶବ୍ଦ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଶବ୍ଦ ନୁହେଁ। ତାଙ୍କର ସବୁଠୁ ପ୍ରିୟ ଶବ୍ଦ ହେଉଛି ଭାଇୟୋଁ ଔର ବେହେନୋଁ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:Lok-sabha-speaker-gifts-MLA-football

ସାଂସଦମାନଙ୍କୁ ଲୋକସଭା ବାଚସ୍ପତିଙ୍କ ଫୁଟବଲ ଭେଟି

ନୁଆ ଦିଲ୍ଲୀ, ମାର୍ଚ୍ଚ୨୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଲୋକସଭା ବାଚସ୍ପତି ସୁମିତ୍ରା ମହାଜନ ବୁଧବାର ସାଂସଦ ମାନଙ୍କୁ ଏକ କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମରେ ଫୁଟବଲ ଭେଟି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଯୁବ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫୁଟବଲକୁ ନେଇ ଉତ୍ସାହ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ରହିଛି। ଯାହାକୁ ନେଇ ଯୁବ ଏବଂ ଖେଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଏପରି ଅଭିନବ ପ୍ରୟାସ କରାଯାଇଛି। ଚଳିତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଭାରତରେ ୧୭ ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ ଫିଫା ବିଶ୍ୱକପ୍ ଖେଳାଯିବ। ଏହାକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଦେବା ପାଇଁ ଶ୍ରୀମତି ମହାଜନ ଏପରି କରିଛନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ ଖେଳମନ୍ତ୍ରୀ ବିଜୟ ଗୋଏଲ ମଧ୍ୟ ବିଜେପି ସଂସଦୀୟ ସମିତି ବୈଠକ ସମୟରେ ଫୁଟବଲ ନେଇ ଖେଳକୁ ପ୍ରମୋଟ୍‌ କରୁଥିବା ଦେଖାଦେଇଥିଲା।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:passengers-plane-crash-in-peru

ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ ବେଳେ ଦୂର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହେଲା ବିମାନ, ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରୀ ସୁରକ୍ଷିତ

ପୈରୁ,ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯(ଖବରଓଡିଶା): ଏକ ବିମାନ ପୈରୁରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କରିବା ସମୟରେ ଦୂର୍ଘଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି । ବିମାନର ଡାହାଣ ପଟ ପକ୍ଷୀଟିରେ ନିଆଁ ଲାଗି ଯାଇଥିଲା । ସେଥିରେ ୧୪୧ ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଥିଲେ। ଭାଗ୍ୟବଳରେ ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସମୟ ଥାଇ ବାହାରକୁ ବାହାର କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଫଳରେ ସବୁ ଯାତ୍ରୀ ସୁରକ୍ଷିତ ଅଛନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:Today-Kisan-rally-of-AAP-in-Balangir

ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ଆଜି ଆମଆଦମୀ ପାର୍ଟି ତରଫରୁ କୃଷକ ମହାସମାବେଶ

ବଲାଙ୍ଗୀର,ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆଜି ବଲାଙ୍ଗୀର ସହରରେ କୃଷକ ମହାସମାବେଶ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି । ଆମଆଦମୀ ପାର୍ଟି ଏହି ସମାବେଶର ଆୟୋଜନ କରିଛି । ଆମଆଦମୀ ପାର୍ଟି ଡାକରା ଦେଇଥିବା କୃଷକ ମହାସମାବେଶରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଜଳସଂପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ କପିଲ ମିଶ୍ର ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:PM-modi-will-meet-with-Trump-later-this-Year-Trump-ready-to-host

ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶେଷରେ ମୋଦିଙ୍କ ଆମେରିକା ଗସ୍ତ, ଟ୍ରମ୍ପ-ମୋଦିଙ୍କ ହେବ ପ୍ରଥମ ଭେଟ

ଓ୍ୱାଶିଂଟନ, ମାର୍ଚ୍ଚ୨୮(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶେଷରେ ଓ୍ୱାଶିଂଟନ୍‌ ଯାତ୍ରା କରିବେ। ଆମେରିକାର ହ୍ୱାଇଟ ହାଉସ୍‌ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ତେବେ କେଉଁ ତାରିଖରେ ମୋଦି ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ସେନେଇ ସୂଚନା ମିଳି ନଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ଟ୍ରମ୍ପ ନିଜର ଏକ ବୟାନରେ ସେ ମୋଦିଙ୍କ ଗ୍ରସ୍ତକୁ ନେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ସୁଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭାବେ ଟ୍ରମ୍ପ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପରେ ଦୁଇନେତାଙ୍କର ଏହା ପ୍ରଥମ ଭେଟ ରହିବ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:Dont-take-easily-statement-of-Baijayanta-PandaDamo

ବୈଜୟନ୍ତଙ୍କ କଥାକୁ ହାଲୁକା ଭାବେ ନିଆଯାଇନପାରେ: ଦାମୋଦର ରାଉତ

ଭୁବନେଶ୍ଵର,ମାର୍ଚ୍ଚ୨୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ସାଂସଦ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଟ୍ଵିଟକୁ ନେଇ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳରେ ଉଠିଥିବା ଝଡ଼ ଥମିବାର ନାଁ ନେଉ ନାହିଁ। ଏବେ କେବଳ ଟ୍ଵିଟର ଜବାବ ଟ୍ଵିଟ୍ ରେ ହିଁ ଦିଆଯାଉଛି। ବୁଧବାର ସାଂସଦ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଟ୍ଵିଟ ନେଇ ମନ୍ତ୍ରୀ ଦାମୋଦର ରାଉତ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ଦଳ ଗଠନ ବେଳେ ବୈଜୟନ୍ତ କୋଟ କମିଟି ସଦସ୍ୟ ଥିବା ଟ୍ଵିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଯଦି ସେ କଥା ସତ ହୋଇଥାଏ ତେବେ ସାଂସଦ ସେ ସମୟର ସମସ୍ତ କଥା ଜାଣିଥିବେ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:man-arrested-for-attacking-woman-inside-gurudwara-in-america

ଆମେରିକା ଗୁରୁଦ୍ୱାରରେ ମହିଳା ସେବିକାଙ୍କ ସହ ବଳାତ୍କାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ନ୍ୟୁୟର୍କ,ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯(ଖବରଓଡିଶା): ଅୌରେଗାନ ସ୍ଥିତ ଏକ ଗୁରୁଦ୍ୱାରର ଜଣେ ମହିଳା ସେବିକାଙ୍କ ସହ ବଳାତ୍କାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ ହୋଇଛି। ଆରୋପୀ ଜଣକ ନିଶା ଅବସ୍ଥାରେ ସେବିକାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ବଳାତ୍କାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:Joda-ATM-loot-2-accused-arrested

ଯୋଡା ଆଇଡିବିଆଇ ଏଟିଏମ ଲୁଟ ଘଟଣା , ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ

କେନ୍ଦୁଝର ,ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଯୋଡ଼ା ଆଇଡ଼ିବିଆଇ ଏଟିଏମ ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ୨ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନେ ହେଲେ ବିନୋଦ ସିଂହ ଓ ବିଷ୍ଠୁ ନାଗ ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:Cabinet-meeting-organise-today-evening

ଆଜି ସଂଧ୍ୟାରେ ବସିବ କ୍ୟାବିନେଟ ବୈଠକ, ୬ଟି ପ୍ରସ୍ତାବ ଉପରେ ହେବ ଅାଲୋଚନା

ଭୁବନେଶ୍ୱର,ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆଜି ସଂଧ୍ୟାରେ କ୍ୟାବିନେଟ ବୈଠକ ବସିବା ନେଇ ସୂଚନା ମିଳିଛି । ବୈଠକ ସଂଧ୍ୟା ୫.୩୦ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଆଜିର ବୈଠକରେ ୬ଟି ପ୍ରସ୍ତାବ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:Rd-girl-photo-in-social-media-case-Crime-branch-take-accused-in-remand

ଆରଡି ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ଘଟଣା: ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଂଚ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ରମାଦେବୀ ମହିଳା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଅପଲୋଡ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଆରୋହୀ କ୍ରିଏସନ୍‌ର ମାଲିକ ସୁଜିତ ସାହୁଙ୍କୁ ଆଜିଠାରୁ ୩ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛି କ୍ରାଇମବ୍ରାଂଚ। ସୁଜିତଙ୍କ ଘର ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲା ନାଲକୋ ଅଂଚଳରେ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତାଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇ କ୍ରାଇମବ୍ରାଂଚ ଅଧିକ ପଚରାଉଚରା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:wife-of-ms-dhoni-angry-when-aadhar-information-leaked-of-dhoni

ଧୋନୀଙ୍କ ଆଧାର ତଥ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲିକ୍‌, ସାକ୍ଷୀ କ୍ଷୁବ୍ଧ

ରାଞ୍ଚି,ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯(ଖବରଓଡିଶା): ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବ ଅଧିନାୟକ ଏମ୍‌ଏସ୍‌ ଧୋନୀଙ୍କ ଆଧାର କାର୍ଡର ତଥ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲିକ୍‌ ହୋଇଯାଇଛି । ଏଥିପାଇଁ ଧୋନୀଙ୍କ ଧର୍ମପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସାକ୍ଷୀ ଆଇଟି ମନ୍ତ୍ରୀ ରବିଶଙ୍କର ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ଟୁଇଟ୍‌ କରି ଏହାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ତଥ୍ୟର ସୁରକ୍ଷାକୁ ନେଇ ସାକ୍ଷୀ ରବିଶଙ୍କରଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:Another-tweet-of-Baijanta-clarifying-his-previous-Tweets

ଉଠିଥିବା ଟ୍ୱିଟ୍‌ ଝଡ ନେଇ ସ୍ପଷ୍ଟିକରଣ ଦେଲେ ବୈଜୟନ୍ତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଟ୍ୱିଟ ଏବଂ ପରେ ଲେଖିଥିବା ଆର୍ଟିକିଲକୁ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ରାଜନୀତିରେ ଏକ ପ୍ରକାର ଝଡ଼ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା । ତେବେ ଆଜି ସେ ଏହାର ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଅନ୍ୟ ଏକ ଟ୍ୱିଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ଟ୍ୱିଟରରେ କହିଛନ୍ତି,‘ ମୁଁ ବିଜେଡ଼ି ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ଚେତାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି। କେବଳ ଆତ୍ମସମୀକ୍ଷା କରିବା କଥା ଲେଖିଥିଲି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟର ବିଭିନ୍ନ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଉପରେ ଲେଖିଥିଲି। ଦଳକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ କଠୋର ପଦକ୍ଷେପ ସଂମ୍ପର୍କରେ ଲେଖିଥିଲି। ମାତ୍ର କିଛି ନ୍ୟସ୍ତସ୍ୱାର୍ଥ ଲୋକ ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ନେଇ ଭିନ୍ନ ଉପସ୍ଥାପନା କରିଛନ୍ତି । ମୁଁ ଆଶା କରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜକୁ ଚିହ୍ନଟ କରନ୍ତୁ। ଜରୁରୀ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇ ଦଳକୁ ମଜଭୁତ କରନ୍ତୁ।’

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:Newborn-girl-child-buried-alive-case-accused-father-forward-to-court

ଖତଗଦାରେ ନବଜାତ ଶିଶୁକନ୍ୟାକୁ ପୋତିଦେବା ଘଟଣା: କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବ ଗିରଫ ବାପା

ଯାଜପୁର,ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଧର୍ମଶାଳା ବ୍ଲକର ଜେନାପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଶ୍ୟାମସୁନ୍ଦରପୁର ଗ୍ରାମର ପିତା ରମେଶ ବସନ୍ତିଆକୁ ଆଜି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯିବ। ମଙ୍ଗଳବାର ନିଜର ଶିଶୁକନ୍ୟାକୁ ଖତଗଦାରେ ଜୀବନ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ପୋତିବାକୁ ନେଇ ଗିରଫ ହେବା ପରେ ଆଜି ତାଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବା ନେଇ ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:Pipili-toll-gate-opens

ଖୋଲିଲା ପିପିଲି ଟୋଲ ଗେଟ୍

ପୁରୀ,ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯(ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ପିପିଲି ଟୋଲ ଗେଟରେ ଆଜିଠାରୁ ପୂର୍ବପରି ଟୋଲ ଆଦାୟ କାମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହେବାକୁ ନେଇ ଏହାକୁ ବନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ଟୋଲଗେଟ ଆଜିଠାରୁ ଯଥାରୀତି ଖୋଲାଯାଇଛି।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:

ଆଜି ମାଓବାଦୀଙ୍କର ୧୨ ଘଂଟିଆ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା, ବନ୍ଦ ପ୍ରଭାବଶୂନ୍ୟ

ମାଲକାନଗିରି, ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆଜି ଦେଶବ୍ୟାପି ମାଓବାଦୀମାନେ ୧୨ ଘଂଟିଆ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଇଛନ୍ତି । ମାଓବାଦୀମାନେ ଅଧିକାର ଦିବସ ପାଳନ ଅବସରରେ ଏହି ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦିଆଯାଇଥିବାବେଳେ ବନ୍ଦ ପ୍ରଭାବଶୂନ୍ୟ ରହିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:Pattamundai-Dadhibamanjiu-Temple-Looted

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ଦଧିବାମନ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ବ୍ଲକ୍‌ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚଉଦକୁଲାଟ ଦଧିବାମନ ମନ୍ଦିରରୁ ଏକ ବଡ ଧରଣର ଲୁଟ କରିଛନ୍ତି । ମନ୍ଦିର ମୂର୍ତ୍ତୀ ସହ ସୁନା ରୂପା ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:

ଆଜିଠୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଓଲା ଓ ଉବର ସେବା ବନ୍ଦ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୯ (ଖବର ଓଡ଼ିଶା): ଆଜିଠାରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଉ ଗଡିବନି ଓଲା ଓ ଉବର । ଓଲା ଓ ଉବର ଚାଳକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ଦାବି ପ୍ରତିବାଦରେ ଆଜି ଧର୍ମଘଟକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି ।

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
Khabar Odisha:

ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣର ପ୍ରତିବାଦରେ ଆଜି ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଏସ୍‌ସିବି ପିଜି ଛାତ୍ର

ଖବର ଓଡ଼ିଶା 29/03/2017
First Previous
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Next Last Page 1 of 301