Home > ସଂମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର
ବେଙ୍ଗକୁ ବୋକା ବନାଇବା ଭାରି ପଡିଲା ମାଲିକଙ୍କୁ, ରାଗିକି ମାଲିକର ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ କାମୁଡି ଦେଲା ବେଙ୍ଗ, ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ମଜାଦାର ଭିଡିଓ
Khabar Odisha:Watch-This-Frog-Playing-Ant-Smasher-on-Smartphone-is-the-Most-Hilarious-Thing-on-Internet
ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ମେ ୨୮(ଖବର ଓଡ଼ିଶା):

ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଆଫ୍ରିକୀୟ ବେଙ୍ଗର ମୋବାଇଲ୍ ଖେଳୁଥିବା ଭିଡିଓ । ବାସ୍ତବରେ, ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ବେଙ୍ଗଟି ଆଣ୍ଟ ସ୍ମାସର ଖେଳ ଖେଳୁ ନାହିଁ ବରଂ ଆଣ୍ଟ ସ୍ମାସର ଖେଳରେ ଆସୁଥିବା ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଗୁଡିକୁ ଖାଇବାକୁ ଏବଂ ମାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି | ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ନିଶ୍ଚୟ ବେଙ୍ଗଟି ଭାବୁଥିବ ଯେ ସେ ହତ୍ୟା କରୁଥିବା ପିମ୍ପୁଡ଼ି ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ତ ମରିଯାଉଛି, ହେଲେ ତାକୁ ଖାଦ୍ୟ ଭାବରେ ସେଗୁଡିକ ମିଳୁନାହିଁ କାହିଁକି? ତେବେ ଏହି କ୍ଲିପ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ମୌଳିକ ଭାବରେ, ପିମ୍ପୁଡ଼ି ସ୍ମାସର ଖେଳରେ, ଯିଏ ଖେଳୁଥାଏ ସେ ମୋବାଇଲ ପରଦାରେ ଫ୍ଲାସ୍ ହେଉଥିବା ଡିଜିଟାଲ୍ ବଗ୍ ସ୍ପର୍ଶ କରି ପିମ୍ପୁଡି ଗୁଡିକ ମାରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ବଦଳରେ ସେମାନଙ୍କୁ ପଏଣ୍ଟ ମିଳିଥାଏ |

ଭିଡିଓରେ, ଆମେ ଦେଖୁଛୁ ଏକ ବେଙ୍ଗ ଏହାର ମାଲିକଙ୍କ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା କୀଟ ଗୁଡିକୁ ମାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି | ବରଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭାବରେ ମୋବାଇଲ ସ୍କ୍ରିନରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ପିମ୍ପୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ମାରୁଛି | ତଥାପି, ଯଦିଓ କିଛି ସମୟ ପରେ ବେଙ୍ଗ ଶେଷରେ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରେ ଯେ ଏଗୁଡ଼ିକ ନକଲି ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଏବଂ ସେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଯାହା କରେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବ |

କ୍ଲିପ୍ ଶେଷରେ ଆମେ ଦେଖୁ ଯେ ସ୍କ୍ରିନ ଉପରେ ଏକ ପପ୍ଅପ୍ ଆସୁଥିବା ହେତୁ ଖେଳ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଏ | ଏହି କାରଣରୁ, ବେଙ୍ଗ ମୋବାଇଲ୍ ସ୍କ୍ରିନରେ ପିମ୍ପୁଡ଼ି ଦେଖିବା ବନ୍ଦ କରିଦିଏ | ଏହା ପରେ, ଯେତେବେଳେ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନର ମାଲିକ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଟଚ୍ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସ୍ପର୍ଶ କରନ୍ତି, ବେଙ୍ଗ ତାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ଆଘାତ କରେ |

ଭାରତୀୟ ବନ ସେବା ଅଧିକାରୀ ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦ ଏହି କ୍ଲିପକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ପୋଷ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି - କେହି କେହି କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ବୋକା ବନାଇ ପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସବୁବେଳେ ବେଙ୍ଗ ନୁହେଁ। ଶେଷରେ ଦେଖ, ବେଙ୍ଗ କିପରି ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ କାମୁଡ଼େ ... ପଶୁମାନେ ମୂର୍ଖ ନୁହଁନ୍ତି |

900 ରୁ ଅଧିକ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏହା ପୁନଃ ଟ୍ୱିଟ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ 20,000 ରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି। ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ମନ୍ତବ୍ୟରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ କୌଣସି ପ୍ରାଣୀକୁ ଏଭଳି ହଇରାଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ।

  • Tags: